Wylewy krwi do mózgu

Krwiak mózgu

Krwiak mózgu

.. ...potocznie nazywany jest wylewem do mózgu. Niebezpieczeństwo krwotoku mózgowego stwarza również nieodpowiednie stosowanie leków przeciwkrzepliwych, np. acenokumarolu. Niezależnie od przyczyny, jest to stan ostry, zagrażający życiu człowieka. Krwawienie śródmózgowe ma najczęściej miejsce w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1030

.. ...szyi, strachem przed wylewem krwi do mózgu, ponieważ ból i ucisk w tylnej części szyi i głowy były dość silne, problem z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej, dość duże ciśnienie, ( za każdym razem badane - coraz większe ), raz miałem 160 na 120 tragedia przy tym, że normalnie mam 120..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 3

.. ...nadzieję, bałam się jakiegos wylewu krwi do mózgu ponieważ tak się czułam podczas ataku jakby krew gwałtownie przypływała do głowy, a jak napad się konczył, odpływała. Moje ataki są bardzo wytrwałe, całkiem jakby chciały mnie wykończyć, mam już tego serdecznie dość! Odwiedziłam..

Propranolol

.. ...krwiaków w mózgu oraz wylewów krwi do mózgu. Kilka lat temu zaczęłam cierpiec na częste bóle głowy. RTG oraz rezonans magnet. nic nie wykazały. Nie stwierdzono nadciśnienia, ale miałam czasem kołatanie serca. Lekarz przepisał mi właśnie ten specyfik. Bole minęły, mam jednak pytanie, czy..

Drożny otwór owalny u wcześniaka

.. ...życiu mogą zagrażać jej wylewy krwi do mózgu. Mimo, że moje maleństwo ma 6 - io milimetrowy otwór, to nie ma żadnych objawów wady - rośnie i rozwija się prawidłowo, wygląda wręcz na okaz zdrowia.Nie sinieje, nie blednie, nie mdleje. Mam nadzieję, że otwór z czasem jeszcze się zrośnie,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 209

.. ...szyi, strachem przed wylewem krwi do mózgu, ponieważ ból i ucisk w tylnej części szyi i głowy były dość silne, problem z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej, dość duże ciśnienie, ( za każdym razem badane - coraz większe ), raz miałem 160 na 120 tragedia przy tym, że normalnie mam 120..

Dodatkowe skurcze - Str. 42

.. ...nogach. Tom: Udar i wylew to dwie różne rzeczy. Wszyscy cierpiący na arytmię, wypadanie płatka i inne choroby serca są zagrożeni uadrem czyli niedotlenieniem mózgu. Może to być spowodowane zaciśnięciem się naczynka lub skrzeplinką utworzoną we krwi, natomiast wylew jest spowodowany..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 105

.. ...ataku serca ( zawału ), wylewu krwi do mózgu ( od ciśnienia ) i wysokiego/skaczącego tętna. Bóle w klatce, pieczenie, duszność - do tego niestety trzeba się przyzwyczaić - wracają tak nagle jak się ulatniają. Dzisiaj doszłam do wniosku, że tą naszą * chorobę * trzeba polubić i nauczyć..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...było za pozno,miała wylew krwi do mózgu jak mój synek nie miał jeszcze roku.Była sparaliżowana i 6 tygodni konała w milczeniu w szpitalu,a ja byłam przy niej,ślęczałam przy jej łóżku całymi dniami,nie umiałam w domu funkcjonować,cierpiała potwornie i ja cierpiałam,nie mówiła tylko..

Niedomykalność mitralna i aortalna - co robić?

.. ...= zator, za rzadka= wylew krwi do mózgu. Tak tłumaczyli mi to moi kardiospece z Zabrza i Anina. Odsyłam do poradnii kardio. Kochani, jeśli w czymś tutaj się pomyliłem - piszcie i poprawiajcie. Sam chętnie dowiem się czgoś nowego. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i chętnie odpowiem na..

Lexapro - Str. 7

.. ...galopujący zawał serca albo wylew krwi do mózgu! Jak myślicie co powiedziała Pani doktor? Ze śmiechem zakomunikowała mi cyt.: DZIEWCZYNO! lek jeszcze nie zdołał rozpuścić się w twoim żołądku ! takie zachowanie dowodzi temu, że lexapro jest mi bardzo potrzebne i mam je brać! A więc Justa..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...ciśnienie może skutowac wylewem krwi do mózgu i tzw udarem moze to skutkować upośledzeniem jakiejś funkcji: wzrok, słuch, pamieć, ruch itp najważniejsze bardzo dobre badania - szpitalne i zapobiegawczo - dobre leki na ciśnienie pozdrawiam Łukasz, popros o tomografie komputerowa,zrob eeg..

Poważny problem z nerwami przy nerwicy oraz objawy

.. ...więc zawały, zakrzepy, wylewy to były * normalne * myśli, Potem znowu wzrok. Wtedy bałem siejaskry, zaćmy i paru innych chorób. A teraz boje sie chorób związanych z głową - udaru mózgu, wylewu, krwiaka i innych rzeczy. Tym bardziej że jestem jakiś nieobecny, juz nie taki zadowolony jak..

Walka z nadciśnieniem wygrana

.. ...po zawałach osób po wylewie krwi do mózgu osób z nadciśnieniem osób z zatorami krwi chorych na cukrzycę, łuszczycę, trądzik mających chore stawy i obrzęki nóg, żylaki studentów osób z nadwagą osób mających słabą odporność przy zapaleniach, m. in. też układu trawiennego przy profilaktyce..

Udar mózgu niedokrwienny z sparaliżowaną lewą połową

.. ...dosłownie parę dni później wylew. Twoja żona jest w znacznie lepszej kondycji niż mój tata, bo on nie chce jeść, do tej pory ma kroplówki i oczywiście chce też do domu, a ja z mamą nie możemy się nim zająć, bo mamę mam niepełnosprawną i już przy niej mam trochę pracy. Mój tata jest już w..

Prosze o porade udar mózgu

.. ...obecnie 38 lat,jestem po wylewie 1,5 roku,również był krwiak który pękł.Byłam 9 dni w śpiączce,a przez 4 dni lekarze nie dawali mi żadnych szans na przeżycie,( widać jeszcze tam na górze mnie nie chcieli ) , wylew był również bardzo rozległy,rodzina była załamana, zalana krwią była cała..