Wymaz z gardła na posiew

Angina ciągle powraca

.. ...migdałków! po drugie zrobić wymaz z gardła na posiewy bakteryjne i grzybicze plus antybiogram, po trzecie iść do stomatologa i wyleczyć wszystkie podejrzane zęby, jeśli takich nie ma zrobić pantomogram, zeby się upewnić czy wszystko ok, przed wymazami nie brać antybiotyków i nie płukac..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...kuracja nie pomoże to mam wymaz z gardla zrobić i wróćić do laryngo. A jak tam z waszymi kulkami ? A jeszcze jedno próbowałam vit.B compositum tak jak Ktoś wcześniej na forum sugerował, ale niestety na mnie NIE DZIAŁA, dostaje po niej potwornych kłuć w żołądku i jelitach, mój układ..

Ucisk, gula w gardle - Str. 10

.. ...alergie / zatoki / serce / wymazy / posiewy / pasożyty / ph - metrie / testy ureazowe / testy na przełyk Barreta / itd. . . Wszystko w porządku ... z wyłączeniem refluksu ... Aha i zaobserwowałem takie ciekawe zjawisko ... Chociaż mam refluks i nie piję % to kilka x do roku zdarza mi się..

Ból gardła - tantum verde

.. ...z gardła były ok. A posiew wirusów nie wykrywa. Najlepiej, abyś czosnek jadł kilka razy dziennie i nie spłukiwał go napojami, by ślina była wysycona jego sokiem. Zastanów się nad tym, co mówię. Cześć!..