Wymioty ból w klatce piersiowej

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...ból brzucha, nudności, wymioty, złe samopoczucie. Zamiast bólu można również odczuwać duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 301

.. ...długotrwałym kaszlu lub wymiotach. * Ich charakter może czasami imitować dolegliwości wieńcowe, tymczasem są to głównie bóle pochodzące z mięśni klatki piersiowej. * Typową cechą bólu jest jego nasilanie się przy ruchach i ustępowanie wkrótce po zaprzestaniu wysiłku. * Nie wymagają..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...zdenerwowałam i tak wyszło, a i wymiotowałam przy tym. Dała mi coś na uspokojenie i kazała dużo pić wody. Potem wizyty u lekarza kilka krotnie i dobieranie leków. Przeszło na krótko. Nawróciło się to z nasileniem ok 7 dni temu może więcej, mam nudności, cały brzuch jakby miało mi wyrwać,..

Co mi dolega? Może ktoś ma takie objawy?

.. ...niedobrze, jakby na wymioty. Dostaję takie ataki np codziennie lub mam kilkudniową przerwę. Ostatnio dostałam atak przy odkurzaniu - serce zaczyna bardzo szybko bić, dostaję duszności, straszny ból w klatce piersiowej w okolicy mostka, zawroty. Czuję kołatanie serca, przeskakiwanie nawet..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 701

.. ...byly nudnsci, potem wymioty, potem bolalo mnie cos jak serce, potem uczucie ucisku w klatce piersiowej, bóle brzucha potem ciagla biegunka, dalej zawroty glowy, ostatnio doszly dusznosci co mnie meczy najbardziej. bylam u wszystkich specjalistow, robilam wszystkie mozliwe badania i nic,..

Bóle w klatce piersiowej a niskie cisnienie

.. ...ból, gorąco i odruch wymiotny w klatce piersiowej .Tą dolegliwość mam już około 3 lat . Mam również problem z połykaniem śliny to jest przyczyną problemów snu w nocy.mam problemy panowania nad nerwami co jest przyczyną problemu zdania egzaminu na prawo jazdy .do tego nadmierna potliwość..

Nerwica w ciąży - Str. 116

.. ...skurcze w całym brzuchu, wymioty i biegunka, ból w klatce piersiowej przypominający zawał i wiele innych objawów. Uczucie niepokoju można znosic w ciąży bez lekarstw, ale jak sie cierpi dodatkowo na ataki paniki - nie ma szans. Jest to bezwzględnie zagrożenie dla matki i dziecka, bo moze..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...zgaga, niestrawność, wymioty których nie można było niczym zwalczyć. Zrobiono mi gastroskopie która nic nie wykazała. Miałem dosyć już państwowej służby zdrowia ponieważ na wszelkie badania trzeba było bardzo długo czekać, a objawy strasznie męczyły mnie. Ale jak to mówią * nie chcesz..

Osłabienie i inne objawy

.. ...piersi - zgaga, mdłości, wymioty - biegunki, zatwardzenia - szmery w sercu, wypadanie zastawki - przepełnienie zatok, ranny katar - chroniczny ból gardła bądź w okolicy klatki piersiowej, czasem brzucha - chroniczne zapalenie spojówek, pieczenie oczu - brak tchu, głód powietrza,..

Refluks a szybkie meczenie się

.. ...lat ciągnie mnie do wymiotów,szczególnie rano.nie pale,ale za to popijałem dużo piwa.obecnie już nie pije,ale ostatnio nie mam wogóle apetytu.jem na przymus.b.szybko sie mecze a po wysiłku boli mnie w klatce piersiowwej i ból promieniuje na lewa rękę.od dwóch tygodni mam szum w uszach *..

Mocny Ból w klatce piersiowej

.. ...nasila i wtedy mam także wymioty najgorzej jest w nocy gdy się położę ponieważ gdy leże na brzuchu to ten ból mostka i serca staję się nie do zniesienia i wtedy mam mocne duszności do jakiego specialisty mam się udać żeby mi pomógł i jakie badania bym musiał mieć wykonane czekam na wasze..

Mocny Ból w klatce piersiowej-Wizyta U lekarza Rodzinnego

.. ...nasila i wtedy mam także wymioty najgorzej jest w nocy gdy się położę ponieważ gdy leże na brzuchu to ten ból mostka i serca staję się nie do zniesienia i wtedy mam mocne duszności do jakiego specialisty mam się udać żeby mi pomógł i jakie badania bym musiał mieć wykonane czekam na wasze..