Wymioty i brak apetytu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1014

.. ...bol pod pacha, odruchy wymiotne, brak apetytu, a co za tym idzie chudne. Dostalem takze dziwnego tiku nerwowego w lewej nodze, jeden z miesni drga mimo mojej woli oraz prawie zawsze mam chrypke. W zwiazku z tym zaczely sie wizyty u lekarzy. Skonczylo sie piekno * beztroskiego * zycia,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...pod ręką. Oprócz tego wymioty i brak apetytu. Czasem te ataki trwały nawet po 3 dni. Nie uwierzyłbym w refleksologię, gdybym nie miał namacalnego dowodu w postaci mojej mamy. Wiem, że komuś obcemu trudno uwierzyć, że to pomaga, ale ja staram się w to uwierzyć i jeśli nawet ta wiara mi..

Nerwica w ciąży - Str. 79

.. ...przespane cztery noce ciągłe wymioty( oczywiście na tle nerwowym bo zawsze tak było ),brak apetytu jem na siłę i totalny dół!Próbowałam ratować się melisą Validolem,ale na mnie to nie działa.Niewiem co mam dalej robić czuję się fatalnie a jeszcze tyle czasu do końca ciąży!Zawsze dorażnie..

Zawroty głowy, gorączka, brak apetytu

.. ...i troche boje się iść do lekarza, bo boje się, że to coś poważnego.. Czy ktoś, nie strasząc mnie mógłby mi powiedzieć, co się ze mną dzieje? żebym chociaż miała już jakąś wizję tego.. Z góry dziękuję!..