Wymioty na tle nerwowym

Nerwica - czy na pewno? - Str. 226

.. ...doprowadzała mnie do wymiotów. Nie spałam całą noc, nie wiem co to znowu jest. Nie mam chorego gardła widze ani temperatury nic oprócz tego dławienia. Leże w łożku i się męczę, łapie tez zły nastroj. Moze to krtań moze thawica a moze nerwica.Tak juz będzie zawsze? pozdrawiam Anzel - to..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 654

.. ...łeb pęka stres i na wymioty mnie bierze z tego wszystkiego jeszcze dostałam na tle nerwowym biegunki... może schudne ociupinkę ..hi hi hi pozdrawiam wszystkich serdecznie Hej Iskiereczki : ) ) Nie martwcie się tymi kilogramami, ja uważam, że szkoda życia by czegoś sobie odmawiać, więc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1033

.. ...odbijanie i w niedz wymiotowalam;/ masakra ! nie wiem takie dziwne uczucie jak bym sie bala czegos! Myslicie ze to na tle nerwowym! nieraz mam takie cos! i pare dni sie trzyma apotem opuszcza strasznie meczace to jest :( Pozdarwiam wszystkich witam nowych: ): * Kochani witam was: ) Mój..

Nerwica w ciąży - Str. 14

.. ...wypluć, bo jak próbuję, to wymiotuję a ślina pozostaje dalej. Byłam u laryngologa, ale nic tam nie zobaczył. Dopiero mama ( pielęgniarka ) powiedziała mi, że to może być na tle nerwowym. Co Wy o tym myślicie? Witaj margerita! Czy masz tez jakies inne objawy? jesli badania nic nie..

Nerwica w ciąży - Str. 79

.. ...przespane cztery noce ciągłe wymioty( oczywiście na tle nerwowym bo zawsze tak było ),brak apetytu jem na siłę i totalny dół!Próbowałam ratować się melisą Validolem,ale na mnie to nie działa.Niewiem co mam dalej robić czuję się fatalnie a jeszcze tyle czasu do końca ciąży!Zawsze dorażnie..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...biegunka, poranne odruchy wymiotne a poza tym bardzo bolą mnie plecy w okolicach korzonek. Problemy na tle nerwowym ciągle leczę i jest o niebo lepiej lecz gorączka nie przeszła, lekarz neurolog powiedział że to jest tak zwana gorączka wegetatywna lecz ona nie minęła i nadal czuję się..

Silna nerwica

.. ...tego straszna sennosc, wymioty na tle nerwicowym, kołatania serce i uczucie ze zaraz zemdleje, zle sie czuje w gdy jest duzo ludzi, napije sie jakiegokolwiek alkoholu w wiekszej ilosci i trzy dni leze struty, prawie codziennie mam biegunki z nerwow, odezwij sie prywatnie to postaram Ci..

Zaciskanie w gardle

.. ...prowadzi do odruchów wymiotnych i suchości w gardle. * Zaciskanie pojawia się również podczas rozmów i śmiechu. Nie wiem co * to jest i czym może być powodowane. Wspomnę jeszcze tylko, że kilka * lat temu borykałam się z kołataniem serca na tle nerwowym, ale teraz * to już przeszłość...