Wymioty przy zawale

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...ból brzucha, nudności, wymioty, złe samopoczucie. Zamiast bólu można również odczuwać duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość..

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...towarzyszyć mdłości i wymioty. Ból może lokalizować się w środkowym nadbrzuszy lub w okolicy prawego łuku żebrowego. Istniej więc w takiej sytuacji możliwość pomylenia zawału procesami chorobowymi toczącymi się w jamie brzusznej ( niestrawność czy choroba wrzodowa żołądka albo kolka..

Kryza nadciśnieniowa

.. ...równowagi. Mogą pojawić się wymioty i zaburzenia przytomności. Tak wysokie ciśnienie tętnicze stwarza realne zagrożenie rozerwania naczyń mózgowych i wystąpienia udaru krwotocznego. Mogą także pojawić się typowe bóle wieńcowe, istnieje również ryzyko wystąpienia zawału mięśnia sercowego...

Migrena a ryzyko zawału serca

Migrena a ryzyko zawału serca

.. ...towarzyszą nudności i wymioty, a także nadwrażliwość na dźwięk i światło. Na migreny cierpią przeważnie osoby między 25 a 55 rokiem życia; trzy razy częściej kobiety. Wcześniejsze badania wskazywały, że istnieje związek między migrenami a chorobami układu krążenia. Wydawało się jednak,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...biegunka, duszności, wymioty itd. Nigdy nie brałam żadnych leków oprócz ziołowych uspakajających. Od kiedy pamiętam zawsze się czegoś bałam. Ale zmagam się z tym, czasami jest lepiej, a czasami gorzej. Z sercem wytłumaczyłam sobie, że jak bym była chora to już bym miała jakiś zawał albo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 65

.. ...mam nudności czasami wymiotuję i mam biegunkę. Fakt po tych 2 latach jedynie co u mnie zdiagnozowali to zwyrodnienie kręgów szyjnych i helicobacter . Proszę pomóżcie mi uzmysłowić sobie że jestem zdrowa - boję się że mój lęk kiedyś rzeczywiście narozrabia i spowoduje zawał . Bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 70

.. ...mam niemalże odruch wymiotny ( oczywiście pomijając już paraliżujący i doprowadzający mnie niemalże do zawału lęk przed jazdą autobusem ). Ostatnio postanowiłam ,że do tej całej pracy nad sobą dołożę codzienną modlitwę. Z chęcią poszłabym do kościoła , ale się boję, a całej mszy to już..

Zawał serca w wieku 33 lat

.. ...ręki, miałam odruch wymiotny,paniczny lęk,że umrę,miałam wrażenie,że serce raz mi bije normalnie ,póżniej bardzo szybko pamiętam,że to było okropne uczucie ,ponieważ po 3 latach wracam do niego i do dziś nie mam pewności co to było.Mam 34 lata,a wtedy trochę balowałami to z tego powodu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 250

.. ...do 140,bole glowy i wymioty.Do tego obsesja na punkcie smierci.Moj tato jest po zawale wiec mialam wszystkie objawy takie jak on,mojego przyjaciela mama zmarla z powodu wylewu wiec ja tez bylam przekonana ze ze mna bedzie to samo.Nie moglam kompletnie odsunac od siebie tych panicznych..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1086

.. ...przed szkoła aż mnie na wymioty zbierało,w brzuchu mnie kręciło że hoho:/ A i krtań mam całą zawaloną, mam nadzieję że się nie rozchoruję. Wkurza mnie to moje gardło, nie wiadomo skąd i zaraz mnie boli a krtań to już standard u mnie. W szkole to lepiej nie mówić już na dzień dobry..

Czy to był zawał serca?

.. Mdlosci, wymioty po wypiciu miety. na drugi dzien oslabienie, sennosc, trudnosci w oddychaniu, bol rak i nog podwyzszona temeperatura ok 37,4st. i dusznosci Skąd takie przypuszczenie? Z opisu nie wygląda na zawał - gdzie ból za mostkiem? Z drugiej srony zdarzają się nawet bezobjawowe zawały. Jeśli masz..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 4

.. ...kołatania, strach, lęki, wymioty, biegunki, potężne bóle głowy u szczytu czaszki, opasające bóle pleców promieniujące do szyi, bóle dławicowe do złudzenia przypominające zawałowe. I co - przypomina Wam to nerwice. Na pewno. Sama doszłam przy pomocy banalnego testu z apteki - że mam..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...okres zaczynaja sie wymioty,czuje jak kurczy mi sie zoladek i zaraz laduje w kiblu - oczywiscie jesli jest niedaleko.zaczynam sie bac ze to mnie zabije.Po rozstaniu z dziewczyna moj swiat sie zawalil i cala nadzieja na normalne zycie:( NIE WIEM CO MAM ROBIC,JESTEM ZALAMANY,POMOZCIE..

Nerwica w ciąży - Str. 116

.. ...skurcze w całym brzuchu, wymioty i biegunka, ból w klatce piersiowej przypominający zawał i wiele innych objawów. Uczucie niepokoju można znosic w ciąży bez lekarstw, ale jak sie cierpi dodatkowo na ataki paniki - nie ma szans. Jest to bezwzględnie zagrożenie dla matki i dziecka, bo moze..

Po koronografi powstał zakrzep

.. ...krwią bólami brzucha i wymiotami trafiła na oddział wew 1w zawierciu tam durne lekarki nie zrobiły nic żeby zdiagnozować mamę położyli ją i leczyli jak zatrucie nifuroksazydem i końską dawką ketonalu pomimo iż mama była po zawale dopiero po 24 h godz zrobiono jej na moje żądanie rtg..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...mi się,żę chce mi się wymiotować, że będę miała rozwolnienie i pikłomnie w przełyku. Nigdy nie miałam nawet zgagi, więc, myślałam, że to zawał, mam 30 lat, a wtym wieku się zawałów raczej nie przeżywa...I ten fakt powodował, że nie mogłam się uspokoić. Telepało mną na wszystkie strony...

Przechodzony zawał serca

.. ...ręki chciało mi się wymiotować , czułam ogromne zdenerwowanie i wezwałam pogotowie , zabrało mnie do szpitala , tam pytali mi się kiedy miałam ten zawał na co ja nie umiałam powiedzieć kiedy , ekg z zawałe miałam przy sobie, stwierdzili , że przechodziłam zawał, a w chwili obecnej wyniki..

Przechodzony zawał serca - Str. 2

.. ...oczami oraz brało mnie na wymioty .Czy to są oznaki zawału ?? troche mnie to przeraziło ...proszę o kontakt gg:7926310 Basiu, Twój lęk jest naturalny, ale napewno wiesz że dzieci mają swoje życie i nie możesz od nich wymagać aby siedziały przy Tobie kilka godzin dziennie. Pewnie robiłyby..