Wymioty wysokie ciśnienie

Kryza nadciśnieniowa

.. ...równowagi. Mogą pojawić się wymioty i zaburzenia przytomności. Tak wysokie ciśnienie tętnicze stwarza realne zagrożenie rozerwania naczyń mózgowych i wystąpienia udaru krwotocznego. Mogą także pojawić się typowe bóle wieńcowe, istnieje również ryzyko wystąpienia zawału mięśnia sercowego...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...migreny,takie,że aż wymiotować sie chciało,niewiem czy siedziba szkoły w centrum Warszawy na 8 piętrze bardzo wysokiego budynku robi swoje ( ciśnienie, unoszące się zanieczyszczone powietrze ),ale to właśnie tam po 4 - 6 godz siedzenia - głowa dokuczała mi najbardziej...Dziwne. Wiecie co..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 574

.. ...drgawkami, biegunką i czasami wymiotami. Oczywiście miałam przy tym pełno śliny w buzi. Nawet nie chce mi się już chodzić po lekarzach. jak widzę te ich cwaniackie i ignoranckie uśmieszki i zbywanie od razu że top na pewno nerwy. kilka dni temu strasznie mi kpołatało serce i miałam..

Ciśnienie w normie, puls wysoki, *zdrętwienie* mózgu i omdlenia

.. ...zaczęłam gwałtownie wymiotować ( jedliśmy cały dzień to samo, jemu nic nie było ). Następny cały boży dzień mdliło mnie, później już miałam tylko lekkie mdłości, momentami, niegroźnie. Na początku tego tygodnia jechałam do pracy i w tramwaju zrobiło mi się bardzo duszno. Nie potrafiłam..

Wymioty, ból w plecach i wysokie ciśnienie

.. ...nastepnie dostaje fale wymiotow ktorych nie jest w stanie powstrzymac. Potem ma straszne wysokie cisnienie, czesta sie ostatnio meczy, oddycha ciezko jak by ja zatykalo, z tego co mi mowila towarzyszy temu bol w plecach. Jest osoba dializowana wiec jest pod jako taka stala opieka learska..