Wynik badania INR

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...badanie INR 16.2.07 r. wynik INR przedstawiał się nastepująco 2.48. Lekarz stwierdził , że taki winnam mieć przy każdym badaniu...acenokumarol biorę dalej po 3/4 tabletki..dawka taka sama jak w poprzednim miesiącu gdzie wynik był 1.37. I komu mam wierzyć teraz?? jak po 11 latach nie..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 4

.. ...alkocholem. Jak narazie wyniki są zadawalające. Myślę, że sukces mich badań może zainteresować i ucieszyć wielu szczególnie panów. Poinformuję o efektach Pilot Witam Wczorajsze badanie echa ; bardzo dobry 10 miesięczny wynik MVR w przebiegu IZW. Super, zwiekszam dawki alkoholu Pilot..

Zastawka mitralna - jaki lekarz wyda skierowanie?

.. ...wszczepioną zastawkę mitralną.nigdy nie miałam problemu ze skierowaniem do laboratorium lekarz,rodzinny wystawia mi roczne skierowanie na badania inr.które wykonuje na dzień dzisiejszy raz w miesiącu.pozdrawiam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 15

.. ...jest uzaleznione od wynikow tych badan. Cześć mam pytanie odnośnie ustalania dawek Sintromu. Jak to u Was wygladało po operacji jak już byliście w domu? Byłam dzisiaj pierwszy raz w przychodni rejonowej, z wynikiem INR patrzą na mnie jak na 8 cud świata więc dzownię po raz kolejny do..

Opinia o systemie pomiaru wskażnika INR CoaguChek

.. ...jego opinia o nim.Czy Wyniki pomiaru są wiarygodne i dokładne.Czy są porównywalne w stosunku do badania wykonywanego w laboratorium. DZIĘKUJE i POZDRAWIAM. Też bym to chciał wiedzieć. Uzywa ktos takiego urządzonka to niech sie podzieli swoimi doswiadczeniami. Proponuję szukac wśrod..

Opinia o systemie pomiaru wskażnika INR CoaguChek - Str. 2

.. ...0,2 - o tyle niższe wyniki pokazywał aparat w stosunku do laboratorium. Wydaje mi się, że taki błąd można pominąć. Obecnie zamierzam wykonywać badanie raz w tygodniu aparatem, a raz w miesiącu w laboratorium w celu weryfikacji wskazań. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Aparat ułatwia..

Firmy sprzedające aparat do mierzenia wskaźnika protrombinowego i INR krwi

.. ...potrafią dokładnie podac wynik INR. Ja wiem, że nakłuwanie tak często nie jest przyjemne, że trzeba się fatygować do laboratorium. To wszystko trwa.. ale naprawdę - innego sposobu nie ma. Badanie w laboratorium odbywa się tak, że z waszej krwi jest najpierw wydzielona osocze. Później..

Aparat do mierzenia INR - Str. 2

.. ...dodatkowe dwa badania. wyniki tych kontroli są wyświetlane, a dodatkowo wyśietlany jest także wynik PT. Urządzenie może także działać na baterie lub zasilacz, więc zawsze i wszędzie możemy robić badanie wskaźnika PT INR z dokładnością badań laboratoryjnych. Strona dystrybutora na polskę..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 4

.. ...jakością uzyskiwanych wyników w stosunku do CoaguChek * a o czym świadczą badania kliniczne, ponadto INRatio i INRatio2 posiada system podwójnej kontroli w czasie rzeczywistym na krwi pobranej z palca pacjenta. Oczywiście zaraz przedstawiciele handlowi CoaguChek * a napiszą że ich..

Wskaźnik INR

.. ...badaniu wskaźnika INR . Wynik trafił do lekarza prowadzącego . Okazało się ze mój INR wynosi 6,62 . Lekarz prowadzący kardiolog pierw zapytał się czy zmieniłem dietę odpowiedziałem ze nie . Stwierdził ze w razie czego zmienimy dawkowanie i tyle z jego strony . Czy lekarz nie powinien..

Dokładność pomiaru INR aparatem

.. ...jest az tak zle z tymi wynikami. A pski gdzie kupujesz i za ile.Niekiedy nawet zniszcze 1 pasek ,ale teraz juz zdarza mi sie to sporadycznie. pozdr. kdz,oraz Kazimierz po Waszych wpisach zastanawiam się czy nie zabarać aparatu pójść do szpitala na miejscu zrobić badanie i aparatem i w..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 3

.. ...laboratorium otrzymane wyniki były identyczne. To jedyne potwierdzenie tych 99,7% powtarzalności. Szczerze wątpię ponieważ każde badanie jest obarczone pewnym błędem. Nawet to wykonane w laboratorium gdzie również używany jest sprzęt który generuje błąd pomiarowy. Dodatkowo stosowane są..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...porównawcze uzyskiwanych wyników w laboratorium i na aparacie INR krzepliwości krwi. Prosimy podzielić się informacjami na temat zażywanych leków o raz ich dawkami. Informacje na temat refundacji analizatorów do badania gęstości krwi, kto i gdzie może uzyskać. Prace nad refundacją pasków..

Do użytkowników aparatu do mierzenia INR typu Protime 3

.. ...wiarygodne, robiąc nawet badanie po badaniu wyniki dużo się od siebie różniły, to samo porównując z laboratorium. Do badania potrzeba dużą kroplę krwi, a u mnie bardzo mało jej wypływa także nie polecam...