Wynik morfologii krwi u dzieci

Hemoglobina 106% w badaniu morfologii krwi

.. ...wiem o co chodzi w moim wyniku morfologii tzn hemoglobina wyszla mi 106% i nie wiem o co chodzi. To dobrze czy zle ?? Aha obok tych 106% jest napisane 17 g/dl. Prosze o objasnienie tych 106%. Z góry dziekuje !! Wszystko jak najbardziej ok: ) 17 g/dl to gramy na decylitry szescienne: )..

Morfologia krwi i co dalej?

.. ...Jeśli w powtórkowym wyniku będzie wyższa glukoza - idź do swojego lekarza rodzinnego lub innego internisty. On Cię pokieruje. nie panik€j to sie mieści w granicy błędu. Można by powiedzieć ześ zdrowa jak koń. Pokaz mi kogoś kto się czuje całkiem zdrowy. a za jakis czas powtórz..

Wyniki Morfologii Krwi

.. ...1,37 nie podali norm? wyniki dobre. Normy sa ale jakos sie na tym do konca nie znam. dzieki za opinie beniek czasem podają normy w różnych jednostkach np.w - g/dl lub w - nmol/l tu możesz sobie porównać :http://badaniamedyczne.fm.interia.pl/morfologia.html dzieki Ewka ! pozdrawiam,..

Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia

.. ...chyba 3 rok odbieram wyniki morfologii, gdzie hemoglobina jest zawsze na dolnej granicy normy lub teraz np. zanizona do 11 ( norma od 12 - 16 ), a zelazo skaczace ale tez zawsze na dolnej granicy lub ponizej, dzis 35 przy normie od 60 - 150, pol roku temu bylo 50, kiedys 33, jeszcze..

Nadczynność tarczycy - Str. 2

.. ...powiesz na pozostałe wyniki badań krwi? Czy one również nie wykluczają nadczynności tarczycy? Bo ponoć coś tam w morfologii się dzieje przy nadczynności. konrado5 kilka postów niżej postawiłeś sobie diagnozę - izolowane nadcisnienie skurczowe i poszukiwałeś potwierdzenia twojego..