Wynik OB podwyższone

Zapalenie wsierdzia

.. ...także te powstałe w wyniku gorączki reumatycznej; kardiomiopatia przerostowa ( HCM ); cewnikowanie serca; narkomania. Objawy kliniczne infekcyjnego zapalenia wsierdzia. podwyższona temperatura ciała - nieswoisty objaw; zmiany osłuchowe; nadmierna potliwość, osłabienie, zimne kończyny;..

Citalopram (Cipramil, Citaratio, Citaxin, Oropram, Cital, Cilon, Aurex)

.. ...serotoninergiczny. Stan ten jest wynikiem znacznie podwyższonego stężenia serotoniny. Do takiej sytuacji może dojść po znacznym przedawkowaniu inhibitorów wychwytu serotoniny, lub po przypadkowym podaniu ich pacjentowi, który przyjmuje leki będące inhibitorami enzymów z grupy MAO. W..

Lipemia

Lipemia

.. ...do narządów. Lipemia, wynikająca z podwyższonego stężenia głównie tych dwóch frakcji, objawia się białawym lub mlecznym zabarwieniem osocza krwi. Kolor ten wynika z wysokiej zawartości tłuszczy i jest nie tylko objawem zaburzenia gospodarki lipidowej organizmu, ale również może fałszować..

Miano ASO

.. ...konieczne jest stwierdzenie objawów klinicznych choroby lub przynajmniej objawów toczącego się procesu zapalnego w wynikach badań krwi ( podwyższony poziom leukocytów, podwyższone OB, często niedokrwistość )...

Gen wielkiego serca

.. ...powiększenie serca może wynikać z predyspozycji genetycznych - informuje Nature Genetics . Znaczne powiększenie serca, nazywane przez lekarzy po łacinie cor bovinum , czyli sercem wołu może prowadzić do groźnych dla życia powikłań. Bywa spowodowane przez intensywne ćwiczenia, podwyższone..

Wcześniejsze przewidywanie zawałów serca

.. ...zmarło, z tego 136 w wyniku chorób serca i układu krążenia. Większość z tych ostatnich, jako palacze, cukrzycy czy cierpiący na podwyższone ciśnienie, należała do grupy szczególnego ryzyka. Śmierć na skutek zawału serca dosięgała jednak też osoby nie traktowane jako zagrożone. U..

Echo serca - Str. 17

.. ...robiłam te 2 badania ( wyniki były ok , chol. 190 ) i wczoraj robiłam je również i o dziwo wyniki były podwyższone ( chol.227 ) . Czy podwyższone wyniki tych 2 badań mogły wyniknąć z tego że przeddzień badania ok godz 22 * zeżarłam * 2 porcje lodów a oczywiście rano ok. godz. 9 szłam na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...zawału . Mam 35 lat i wyniki badań ok ( trochę podwyższony cholesterol 217 ), byłam u 4 kardiologów i każdy mnie zapewniał że serce mam zdrowe i zawał mi nie grozi a ja się wciąż boję . POMÓŻCIE Cześc!ja też obserwuję u siebie podobne objawy.coś takiego trzyma mnie odkąd zaszłam w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 122

.. ...serdecznie. odebrałam sobie wyniki wczoraj i ide do lekarza w poniedzilalek wszystkie wyniki sa raczej w normir tylko to plt mam jakieś podwyższone bo wynosi az 405 i troche sie boję. Ma ktoś z was też to takie wysokie??? Witam wszystkich - Asia rozne zródła podaja inna normę PLT czyli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 962

.. ...nerwica czy po prostu wynik mojej nadwrażliwości. Moje objawy to: * kulka * w gardle, podwyższone tętno i ciśnienie, zgaga, rumienie na twarzy, bóle żołądka, zaparcia/biegunki, drżenie rąk, obawa przed tym co powiedzą inni, mrowienie w stopach, tiki nerwowe ( np pstrykanie długopisem,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1067

.. ...odpoczynku.Mój post był wynikiem złości i rozczarowania faktem,że znów wróciło.Drobny atak paniki to małe piwo.Gdy u mnie zaczyna być źle,przede wszystkim nie mogę jeść,mam mdłości,boli mnie żołądek,czasem jakaś biegunka,jestem spięta,mam podwyższone tętno,pocę się,po prostu jestem..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...wiem co myśleć o tym wyniku bo niby jest podwyższony a z drugiej strony mieści się w górnej granicy, czy powinnam się przejmować? jak myślicie? zastanawiam się czy powinnam iść jeszcze na jakieś dodatkowe badania czy tylko skupić się na odpowiedniej diecie i suplementach które pomogą mi..

Niedoczynność tarczycy - Str. 19

.. ...wiem co myśleć o tym wyniku bo niby jest podwyższony a z drugiej strony mieści się w górnej granicy, czy powinnam się przejmować? jak myślicie? zastanawiam się czy powinnam iść jeszcze na jakieś dodatkowe badania czy tylko skupić się na odpowiedniej diecie i suplementach które pomogą mi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 181

.. ...kręgosłupa, bo odebrałem wyniki i za półtora miesiąca mam badanie mięśni bo mam podwyższone CPK. Jak to wszystko będzie w porządku to już się nie będę doszukiwał... tylko postaram się normalnie żyć - * tym bardziej, że badania są ok., a miałem ich duuuuużoooo : ) tylko te dolegliwości są..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...od skonczonej diety wyniki Ci sie poprawia, Co do hepatilu,wcale nie jest dobry bo na dłuższą metę stosowany prowadzi do niedokrwistości. ja dziś odebrałam wyniki ,okazało się,że mam podwyższone trójglicerydy[230].muszę iść do lekarza,glukoza 62.cholesterol w normie.poradżcie co zrobić..

Podwyższone ciśnienie, leki i częstoskurcze

.. ...podajac odwrotnie swoje wyniki zmierzonego cisniena krwi. Jak może mieć cisnienie skurczowe niższe od rozkurczowego ? Przecież to niemożliwe ! Jezeli ma cisnienie - prawidłowo zapisane - 150/100 tzn że jest ono nieco podwyzszone. Mnie też się zdarzają takie skoki wieczorem zwłaszcza po..

Objawy depresyjne, czy to nerwica serca?

.. ...psychiatry. Odebrałem dzisiaj wyniki. Myslałem ze moze mam niedoczynność tarczycy, ale jednak nie. Mam podwyższone trójglicerydy - 278mg/dL ( norma 40 - 160 )z wątrobą też tak sobie: AIAT - 88 ( norma 0 - 42 ) AspAT 36 ( norma 0 - 37 ) Nadal nie czuję się dobrze, bo w różnych porach dnia..

Zawał serca u 18-latka?

.. ...mam 18 lat i mam dobre wyniki to moge miec zawal? Bez sensu pytanie a jak ty myslisz kto ci da stuprocentowa odpowiedz. Ja miałam prawie 21 lat jak dostałam zawału serca, pomimo, że jestem osobą prowadzącą zdrowy tryb życia. Nie mialam też żadnej wady seca, ani podwyższonego..

Interpretacja wyników morfologi krwi

.. Otrzymałem wyniki morfologii krwi: Podwyższony poziom limfocytów - 52,7% ( dopuszczalne 28 - 38 ) Obniżony poziom granulocytów - 32,1% ( dopuszczalne 49 - 60 ) Niski poziom płytek krwi - 113 K/ul.( dopuszczalne 140 - 440 ) a także inne nieznaczne odchylenia od dopuszczalnych norm: Erytrocyty we krwi - 5,51..

Trigly podwyższone, jaki powód?

.. ...dzisiejszym otrzymałem wyniki badań okresowych w moim zakładzie pracy i w pozycji dot. trigly wynik 426 mg/dl. Dlatego zwracam sie z prośba o udzielenie mi informacji co może być przyczyna tak podwyższonego trigly, co zrobić bo je zmniejszych jakie ewentualnie stosować leki i jakie mogą..

Podwyższone ciśnienie i niski puls

.. ...stresu. tętno * nie puls * 50 wg medycyny to rewelacyjny wynik ja jednak poszłabym do kardiologa - jesli uprawiasz sport to puls może być ok, ale to wysokie ciśnienie tak czy siak jest niepokojące.....

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...mają związek z tymi wynikami? Proszę o pomoc. ewa64 TSHto masz dobre jakie leki bierzesz na tarczyce niedoczynnosci nie masz wysoki cholesterol powinnas powiedziec lekarzowi, ja biore letrox 100 mam niedoczynnosc pooperacyjna.pozdrawiam Witam mam problem, odebralam właśnie wyniki badań...

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...gastrologa. Wszystkie wyniki badań w normie oprócz podwyższonego cholesterolu, ( jestem otyły, mam jakieś 20 kg nadwagi ). U gastrologa stwierdzono zespół jelita drażliwego, dostałem jakieś leki. Dodatkowo odwiedziłem też neurologa, tak żeby sprawdził kręgosłup. Ponieważ miałem w..

Wysoki puls 122/86/125

.. ...skoro 122/86 a puls 125 czyli podwyższony. Może to świadczyć o dużym wysiłku ( nie piszesz czy wynik był po odpoczynku czy wysiłku ), o arytmii serca bądź podwyższone z powodu zdenerwowania, stresu itd...

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...stwierdził u mnie ( z wyników ) 100 % większy cholesterol. Nie znam się ale określił,że LDL - y ( wszystkie ) są ogromnie podwyższone. Mam przy tym skaczace ciśnienie od 90/60 do 170/120. Ciągły ból głowy i skaczące serce.Puls 100 - 110.Cy jest to grożne? powinna Pani pójść z tym do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 290

.. ...się kochana bo to że wynik jest podwyższony o niczym jeszcze nie świadczy! Do catullus: ) co do kapieli blotnych to sadze,ze sa super na sere: ) nie sere ,a cere chcialam napisac: ) catullus nie bądź złosliwy. Ja biorę osiem miesięcy leki homeopatyczne i chyba w jakis sposób pomagają, bo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 995

.. ...immunologia zawiodła i wyniki podwyższone ) . Wszystkie wyniki ujemne . Kasy wydałam multum , ale suma sumarum - okazuje się iż mam genetycznie słabą wątrobę i musze uważać na wszystko co jem , na leki itp. Wiem już na czym stoje . Wczoraj z Viki byłam w szpitalu na badaniach , krwi..

Mocne bicie serca i podwyższone ciśnienie

.. ...pierwsze było badanie krwi wyniki wyszły w normie,drugie badanie było prześwietlenie kręgosłupa z kuli bólów w kladce piersiowej i pleców do tego dziwne takie strzelanie w plecach chodzby skóra była posklejana i nagle ktoś ją rozciągnął no i okazało się ze mam skrzywienie prawostronne..

Podwyższony aspat i alat

.. ...alat - 67 i aspat - 99 wyniki na choroby zakazne nic nie wykrły.co to może byc za choroba .proszę o odpowiedz. emila a moze ostatnio miał jakas infekcje,brał antybiotyki?czesto antybiotyki podwyzszaja oba enzymy watrobowe...powinno sie pobrac za jakies 2 miesiace ponowne wyniki .Moja..

Interpretacja wyników: Trójglicerydy, Alat, ASPT

.. ...prosze o interpretacje wynikow Trójglicerydy - 44mg/dl Alat - 22U/L ASPT - 58U/L z góry dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam Proszę już więcej nie wklejać tej wypowiedzi. Skoro nikt nie odpowiada to najprawdopodobniej nie zna odpowiedzi. Podwyższone wartości aminotranferaz, niska wartość..

P-LCR + co oznacza podwyższony?

.. Mam wynik P - LCR + 40.0% [6..24] czy ktoś wie czy to coś złego, poza tym wszystkie inne wyniki krwi w normie. Jeżeli poziom płytek krwi jest w normie to nie należy się przejmowac. Ogólnie przyjeta norma dla P - LCR 13 - 43%.Ogólnie chodzi o to że niektóre analizatory hematologiczne oznaczają wszystkie..

Ból głowy, zawroty głowy, biegunka i mdłości

.. ...Z twojej wypowiedzi wynika że sama prowokujesz swój stan ( podwyższone ciśnienie ) coś cię gnębi psychicznie ( ciąża )strach przed tym??. Druga rzecz za nim cię zaczną dobrze leczyć na nadciśnienie lepiej wykonać badania bo może coś je powodować w twoim organizmie np. tarczyca, nadnercza..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...lekarz mówi, że dobre...wyniki krwi, mam podwyższony poziom hematokrytu i poziom potasu na dolnej granicy. Najgorsza jest ta świadomość, że zaraz coś mi się stanie...czy to jest na tle nerwowym? do jakiego lekarza się wybrać? neurologa? kardiologa? pzodrawiam, z góry dziękuję za..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...robione echo - serca i wyniki nie pokazały żadnej wady ale puls nadal pozostał podwyższony.Normalnie mam w granicach 90 - 100 uderzeń jednak czasem bywa nawet 115 - 120 w chwilach stresowych,po nocy,lub po wysiłku.W czerwcu tego roku udałam się do lekarza rodzinnego z podwyższonym lekko..

Cholesterol HDL -podwyższony poziom

.. ...lodami i może stąd ten wynik złego cholesterolu, sama lekarka dziwi się, bo jestem szczupła, nie mam obciązenia genetycznego, mam 38lat, a podwyższone wartości cholesterolu od kilku lat. oczywiście byłam u lekarza, a nawet u 2 i żaden z nich nie potrafił powiedzieć, czym skutkuje nadmiar..

Wszczepienie rozrusznika a Parkinson

.. ...40 uderzeń na minute. Wyniki: sód i potas w górnej granicy, podwyższone CRP około 60. Bezwzględne zalecenie lekarzy wszczepienie rozrusznika. Pytania: 1. Czy jest inna metoda leczenia poza w/w inwazyjną np.farmakologiczna? 2. Jakie zagrożenia mogą wiązać się z wszczepieniem w takim..

Częste uczucie zimna i nadwrażliwość na niską temperaturę

.. ...alergii. Cukier w porządku. Wyniki krwi ok - wyszło że mam trochę gęstą krew i lekko podwyższony poziom potasu. Miałem też robione wszystkie badania kardiologiczne - wszystko ok. Oraz badanie EEG głowy. Mam problem z zatokami - częste infekcje ( w wymazie wyszedł gronkowiec złocisty..

Dziwne skurcze w klatce - przełyk albo serce?

.. ...- 90 ( mowie tutaj o wynikach sprzed ostatnich kilkunastu miesięcy, nie że mam takie skoki ciśnienia ). Jedynie ostatnio miałem podwyższone w granicach 155/100. a po zdenerwowaniu nawet do 160 dochodziło. jednak chwila uspokojenia i wraca poniżej albo w okolice 140/90. Chociaz mam..

Wysokie GGTP oraz ALAT i podwyższony czas kaolinowo-kefalinowy

.. ...Witam Dzisiaj odebrałam wyniki badań mam wysokie GGTP 173,3 oraz ALAT 164,7, podwyższony czas kaolinowo - kefalinowy 40,4 i niskie fibrynogen 1,8 Miałam USG które wykazało echogenniczność wątroby. W 2002r. przeszłam operacje zakrzepicy żyły wrotnej. Czy to ma coś wspólnego. Żaden lekarz..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 47

.. ...mojego doświadczenia wynika, że najgorsze co można to zamknąć się w czterech ścianach, dlatego staram się wychodzić na spacery, również z tego powodu, że ruch fizyczny pomaga zwalczyć nerwicowe objawy. Niestety cięzko mi to idzie, odkąd zauwazyłam podwyższone ciśnienie i puls, to czasem..

Podwyższone trójglicerydy - jaka dieta najskuteczniejsza?

.. Odebrałam wyniki i mam199 trójglicerydów pomimo,że od 2 m - cy trzymam diete :oliwa z oliwek,chude drobiowe mięso ,1 w tyg.ryby.zero słodyczy nie palę i nie piję,co zrobic by je obniżyc ,czy muszą byc leki?Dodam tylko,że cholesterol mam 179 a więc w normie co jest najskuteczniejsze w ich zwalczaniu?mam..

Podwyższony puls i duszności a wyniki dobre

.. Witam, Ostatnio mam podwyższony puls, cały czas czuje jak mi wali serducho. Nie wiem co mi się dzieje, wszystkie badania serca mam dobre, EKG, EKG wysiłkowe, badania krwi i wszystkie inne.. mam duszności, i wiele podobnych objawów do tego jakie były opisane do nerwicy serca. w przyszłym tygdoniu ide do..

Nerwica? z czym to się je? jak sie zachować? jak to ugryźć?

.. ...ze szpitala dostałem wyniki. wszystko było super ok. jedynie podwyższony cholesterol ale dostałem tabletki które miały pomóc. lekarz ordynator powiedział że wyniki ok a z tym ciśnieniem to żebym się uspokoił bo to prawdopodobnie nerwica. po szpitalu chwile był spokój no i się zaczęło...

Wysokie ciśnienie, podwyższony puls niewiadome przyczyny

.. ...lekow ) chcial jakies wyniki badan a tu oprocz ekg nic. na jutro mama ma byc na oddziale,lekarz powiedzial ze tak bedzie lepiej bo na miejscu zrobia echo i holtera no i bedzie pod obserwacja kilka dni,ja nawet sie ciesze bo przynajmniej wszysko bedzie za jednym zamachem i bez biegania na..

Odwodnienie - Str. 4

.. ...wysiłku i nie jest to wynikiem jej nastawienia psychicznego. Ja nawet obecnie gdy przyjmuję bisocard mogę mieć podwyższony puls w granicach 90 - 100 ze względu na emocje tylko że przy tym podwyższonym pulsie nie męczę się wtedy tak szybko. Podwyższony puls spoczynkowy nie przekłada się..

Kłucie przy sercu

.. ...dwa tygodnie i idż z wynikami do lekarza.Tymczasem pij nalewkę ziołową wenoforton,.a jak ciśnienie podwyższone ,to nalewkę z jemioły.Tylko jak chol.podwyższony,nie bierz od razu leków,tylko zastosuj przez 3 miesiące dietę antycholesterolową,ćwiczenia,schudnij,rzuć palenie.Co miesiąc..

Problemy z myśleniem, mową, z pamięcią - Str. 2

.. ...bo odebrałem dzisiaj wyniki z badań okresowych w pracy. Już wcześniej pisałem że mam cholesterolor lekko podwyższony, ale dzisiaj to już się wystraszyłem. Cholesterol ogólny 290 ( norma * 200, * 240 - wysokie ryzyko miażdżycy ) HDL 54.8 ( norma * 55, 35 - 55 - umiarkowane ryzyko..

Nastoletnia nerwica - Str. 11

.. ...są takie objawy bo do poradni hepatologicznej termin mam dopiero na luty, Może ktoś zna dobre zioła na uspokojenie to spróbuje jeszcze regularnie pić , jak nie pomoże to będę musiał zmienić neurologa...

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...normie ale już do niej z wynikami nie pozłam a serce mi cały czas wali. Pomóżcie Ja uważam ( nie jestem lekarzem ),ze jest to po prostu nerwica jeżeli masz porobione badania a jest wszystko w porządku ,to to jest niestety ta nieszczęsna nerwica - choroba xxI wieku.Ja też mam często..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...krew,tomografie jamy brzusznej. Wynik jedyne co to podwyższony cholesterol wysokości 283. Dostałem leki które jednak nie powodoują u mnie regulacji ciśnienia które mam bardzo chwiejne od 126/88 do 199/100 najczesciej wyniki są w przedziale 140 - 160 / 90 - 100. Występują jednak skoki..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 3

.. ...nie wiem czy wpływ na wynik nie miało ciastko z bitą śmietaną ponieważ o 8 wieczorem mi się zachciało i zjadłam a rano poszłam się badać ) więc mam już 3 punkty podwyższonego ryzyka : stres - nerwica , nadciśnienie w nerwicy i podwyższony poziom chol i trójg. W maju byłam na ukg serca i..

Przerost prawej komory i niekompletny blok prawej odnogi

.. wynik specjalne uwagi ors t - interpretacja prawdop.przerostu prawej komory niekompletny blok prawej odnogi czy masz nadciśnienie i podwyższony cholesterol? mam 17 lat nie mam pojęcia o poziomie mojego cholesterolu oraz nie odczuwam abym miał nadcisnienie Nadciśnienia się nie czuje. Trzeba regularnie miezryć..

Interpretacja wyników badania krwi

.. ...77kg Dzis odebrałem wyniki z badań okresowych WBC 4.3 [norma 4 - 10] RBC 5.64 [ norma 4.5 - 5.8] HGB 15.9 [norma 14 - 18] HCT 48.7 [norma 40 - 53] MCV 86 [norma 80 - 98] MCHC 32.7 [norma 31 - 36] MCH 28.3 [norma 27 - 31] RDW 14.7 [norma 11.5 - 14.5] podwyższone PLT 238 [norma 150 - 400]..

Badanie krwi i podwyższony aspat

.. ...badanie krwi wsyztskie wyniki w normi tylko czerwone krwinik troche ponad norme cholesterol jak byl podana norma to od - do to mailem mniej niz od xd ale martwi mnie to ze aspat mam 44 i nei raz czuje jak mnie boli w prawym boku i czesto jestem zmeczony nie raz bardzo nerwowy i dodam..

Cholesterol- interpretacja wyników, podwyższony LDL

.. Dostałam dziś wyniki swoich badań ( robionych profilaktycznie ), wydają się prawie w normie, są pewne odhylenia i dlatego prosiłabym o jakieś Wasze sugestie - skąd to? Dodam, że mam 32 lata, odzywiam się raczej zdrowo ( prawie zero białego pieczywa czy makaronów, dużo warzyw i owoców, w tym dużo czosnku,..

Na co może wskazywać podwyższone WBC i PDW?

.. ...pomoc w interpretacji wyników, na jakie dolegliwości może wskazywać: WBC ¯ 3,51 K/μL ( norma: 4,0 — 11,0 ) - podwyższony w NEUT ¯ 1,73 K/μl ( norma: 1,8 — 7,7 ) - podwyższony w NEUT% 49,3 % ( norma: 38,0 — 70,0 ) - w..

Zwęzona aorta? Nerwica? Podwyższony cholesterol? Może coś innego..?

.. ...bada i widzi jakie sa wyniki. po drugie: jakie mial badania w tym szpitalu? nie badali cholsterolu i triglicerydow? mial echo? jesli chcesz rad to muszisz podac konkretne informacje. Podwyższony cholesterol. Napewno miał ekg, morfologia. Ma teraz ciśnienie 90/60... co co badan to jeszcze..

CUKRZYCA

.. ...37 lat czy to dobry wynik a czy poprzedniego dnia nie jadłas nic słodkiego?Po południu i wieczorem nie jedz nic słodzonego i powtórz badanie.Czasem któś wieczorem zje cukierkaa lub ciastko i cukier jest lekko podwyższony. Tak jadlam wieczorem lecz od tego czasu mineloz 12 godzin Godzine..

Co to może być??

.. ...byłam trochę osłabiona.Wyniki EKG po 4 dniach są prawidłowe pani doktor powiedziała że mam nieco podwyższone ciśnienie i że nic więcej nie może mi powiedzieć.Mój bład jest taki że nie zadzwoniłam od razu na pogotowie gdyż zrobiliby mi badania w tym samym czasie. Mam 38 lat i chciałabym..

Wysokie ciśnienie = popsuty ciśnieniomierz

.. ...ciśnienie to pewnie wynik popsutego ciśnieniomierza bo u niego miałem 120/80. Mam 24 lata i przy opisanych objawach stwierdził że jestem zdrów jak ryba. Czy to możliwe czy powinienem szukać porady u innego specjalisty? najrozsądniej byłoby kupić nowy ciśnieniomierz,albo w przychodni..

Prawidłowa Morfologia wyklucza..

.. ...i mam te podstawowe wyniki i lekarz stwierdzil ze sa dobre nie, morfologia to ogólne badanie. Żeby dowiedzieć się czy masz np. raka lub nowotwór, trzeba zrobic szczególowe badania ;P badania krwi wykrywające nowotwory nazywają się markerami nowotworowymi.Gdy są niskie - jest Ok,gdy..

Czy to są objawy nerwicy?

.. ...stwierdzili, że jestem zdrowy. wyniki badań krwi też ok, jedynie podwyższone były próby wątrobowe. następnie trafiłem do lekarza rodzinnego z objawami lęku, duszności i bólu w klatce piersiowej, zawrotami głowy. lekarz ten stwierdził, że mam bakterie lub robaki i leczył mnie na to..

Nerwica- czy niedomykalność zastawki?

.. ...badanie krwi. Wszystkie wyniki były w normie, jedynie OB nieco podwyższone, lecz było to spowodowane przechodzeniem przeziębienia, przy ponownym badaniu już wszystko z OB włącznie było w normie. Zapisałem się na wizytę do kardiologa i przez ten czas mierzyłem sobie ciśnienie. Było ono..

Nie wiem co mi jest

.. ...badania moczu krwi itp wyniki praktycznie wszystkie w normie. Hematologia: odczyn, erytrocyty, hemoglobina, hematokryt MCV, MCH, MCHC, RDW, płytki i MPV w normie, tylko leukocyty trochę podwyższone 10,2 norma 4,1 - 10,00 Immunochemia: Ige i TSH w normie, Mocz: ph - ok, ciężar właściwy..

Ciśnienie podwyższone ???

.. ...cisnienie i tak: - pierwszy wynik 145/105 - drugi wynik 184/85 potem wynik ekg lekarz mowi ze wszystko ok - trzeci pomiar cisnienia = 135/85 i jak to wszystko mozna tlumaczyc ? dzieki za wasze opinie i porady ? pozdrawiam, Bartek Wygląda na tzw. * efekt białego fartucha * . Wielu ludziom..

Echo serca-proszę o interpretację - Str. 2

.. ...Skądinąd czy nadciśnienie wynika z wady to też wątpliwe. Owszem, niedomykalność wpływa - obniża się ciśnienie rozkurczowe. Poza tym liczby, które przytoczyłeś to jeszcze nie nadciśnienie. Co do ciśnienia to wygląda tak, że podwyższone ciśnienie miałem po raz pierwszy stwierdzone przez..

Czy to może być nerwica?

.. ...badaniach miałam robiony też wynik na boreliozę. Okazało się, że mam podwyższone IgM ( nie pamiętam ile ) i wynik dodatni. Dostałam silny antybiotyk - Macromax czy coś takiego. Oczywiście działania niepożądane musiały wystąpić u mnie - ciężkie bicie serca, jakby miało mi zaraz stanąć,..