Wynik OB wysoki

Rozrusznik serca (stymulator serca)

Rozrusznik serca (stymulator serca)

.. ...przyczyną hipotonii wynikającej z uszkodzenia lewej komory. Rozległy zawał może obejmować odnogi znajdujące się w przegrodzie międzykomorowej i powodować bradykardię. W tej sytuacji śmiertelność jest wysoka. Czasowa stymulacja i leczenie inotropowe ( zwiększające kurczliwość ) są..

Przeznaczyniowe zamykanie ubytków międzyprzedsionkowych typu 2

.. ...wykonany od początku. Wyniki bezpośrednie oraz dotychczasowe obserwacje i doświadczenia ( zabiegi wykonuje się na świecie od 1996 roku a w Polsce od 1997 roku ) dowodzą wysokiej skuteczności i niskiego ryzyka zabiegu. Szczelne zamknięcie stwierdza się u prawie 100% leczonych tym..

Lipemia

Lipemia

.. ...do narządów. Lipemia, wynikająca z podwyższonego stężenia głównie tych dwóch frakcji, objawia się białawym lub mlecznym zabarwieniem osocza krwi. Kolor ten wynika z wysokiej zawartości tłuszczy i jest nie tylko objawem zaburzenia gospodarki lipidowej organizmu, ale również może fałszować..

Niedotlenienie mózgu

Niedotlenienie mózgu

.. ...Niedotlenienie mózgu może także wynikać przyczyn zewnętrznych, np. z powodu spadku objętości tlenu w powietrzu ( choroba wysokogórska ). Niedotlenienie mózgu może mieć również przewlekły i początkowo subkliniczny przebieg. Problemy z koncentracją, pamięcią, kojarzeniem faktów - swego..

Przytarczyce

.. ...nadczynność, najczęściej wynikająca z obecności gruczolaka. Nadmiar parathotmonu może manifestować się w różny sposób, od zaburzeń hematologicznych i endokrynologicznych ( niedokrwistość lub cukrzyca ), przez zaburzenia psychiatryczne ( depresja ) i żołądkowo - jelitowe i neforlogiczne (..

Syndrom białego fartucha

Syndrom białego fartucha

.. ...określenia sytuacji, w której wyniki pomiarów wartości ciśnienia tętniczego danego człowieka są wysokie i niepokojące w warunkach gabinetu lekarskiego, nie odbiegają natomiast od normy, gdy pacjent dokonuje samodzielnych pomiarów w warunkach domowych. Ciśnienie tętnicze krwi zależy..

Nadciśnienie tętnicze to problem 30 proc. Polaków

.. ...badanie NadPOL i WOBASZ ) wynika, że nadciśnienie tętnicze ma niemal 30 proc. dorosłych Polaków. Jak przypomniał lekarz, o nadciśnieniu mówimy wtedy, gdy ciśnienie krwi pacjenta jest przeważnie wyższe lub równe 140/90 mm Hg ( milimetrów słupka rtęci ). W badaniach tych stwierdzono, że..

Problemy z ciążą mogą wpływać na serce dziecka

.. ...narażone na choroby serca - wynika z badań ogłoszonych na zjeździe brytyjskiego Society for Endocrinology. Stan przedrzucawkowy to stosunkowo częste powikłanie - jest nim zagrożonych około 7 procent kobiet w ciąży. Objawia się wysokim ciśnieniem krwi i wzrostem poziomu białka w moczu lub..

Smażone jedzenie, słone przekąski i mięso zwiększa ryzyko ataku serca

.. ...krajów. Na podstawie wyników naukowcy wyodrębnili trzy rodzaje diet: orientalną - z dużą ilością tofu, soi i różnych sosów; owocowo - warzywną - o wysokiej zawartości owoców i warzyw oraz zachodnią - o dużej zawartości smażonego jedzenia, solonych przekąsek, jaj i mięsa. Stosowanie diety..

Wysokie ciśnienie u starszych osób w chłodne dni

.. ...wysokie ciśnienie krwi - wynika z pracy na łamach pisma Archives of Internal Medicine . Od 40 już lat naukowcy wiedzą, że sezonowe zmiany temperatury mają wpływ na ciśnienie krwi ludzi - jest ono wyższe w chłodne dni, ponieważ niska temperatura powoduje kurczenie się naczyń. Jednak..

Test tolerancji nikotyny Fagerströma

Test tolerancji nikotyny Fagerströma

.. ...Wyniki testu tolerancji nikotyny Liczba punktów i komentarz poniżej 5 niski poziom uzależnienia od nikotyny 5 - 7 średni poziom uzależnienia od nikotyny 8 i więcej wysoki poziom uzależnienia od nikotyny..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 51

.. ...miałem Holter,którego wynik był dobry.W sierpniu w czasie pobytu nad morzem nasiiła mi się arytmia,ale przebieg jej był łagodny.Nie odczuwałem wysokiego tętna lecz arytmię.NIe było to dla mnie męczące.Kolejne badanie Holter wykazłało dużą ilość skurczów.Zaproponowano mi zabieg..

Echo serca - Str. 50

.. ...mi napisał co znaczy wynik w Echo serca; * NIEWIELKA ILOŚĆ PŁYNU W WORKU OSIERDZIOWYM PZTY tŚLK ORAZ WOLNEJ ŚCIANIE PK - widoczny tylko w skurczu. PNP - balatujące na wysokości FO w badaniu CD nie można wykluczyć obecności PFO. * proszse o pomoc bo bardzo sie denerwuje...mam dodatkowo..

Echo serca - Str. 56

.. ...czynnosciowa. calkiem dobry wynik bez zmian patologicznych. troche za wysokie ef88% norma to do 65%,ale mozliwe ze nadcisnienie moze powodowac zmiennosc,jesli masz mozliwosc to powtorz badanie za jakis czas i porownaj EF. Mam oytanie otoż mam Funkcje serca 52 %.Mam 21 lat.Niby lekarz..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 122

.. ...serdecznie. odebrałam sobie wyniki wczoraj i ide do lekarza w poniedzilalek wszystkie wyniki sa raczej w normir tylko to plt mam jakieś podwyższone bo wynosi az 405 i troche sie boję. Ma ktoś z was też to takie wysokie??? Witam wszystkich - Asia rozne zródła podaja inna normę PLT czyli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 629

.. ...muszę się modlić żeby wynik był taki jakbym chciała. bużka : * Rezonans? No to super, pisałam Ci kiedyś że to lepsze niż tomografia. Napisz co dokładnie masz na skierowaniu. Stronę wcześniej napisałam do Ciebie kilka słów. czytałam Anka. dziękuję : * mój chłopak stanął na wysokości..

Chelatacja - Str. 6

.. ...przystopowała co jest wynikiem operacji założenia bay - pasów tętnicy w lewej nodze. Noga powoli, powoli wraca do sprawności. Zabieg był przeprowadzony ok. połow września i do dziś noga nie jest w pełni wyleczona. Została niewielka rana na wysokości piszczeli która bardzo trudno i wolno..

Trigly to trójglicerydy?

.. Czy wynik TRIGLY ( od 40 do 140 mg/dl ) to samo co trójglicerydy .Bardzo proszę o informację.Dziękuję z góry. tak ,to wlasnie to oznacza. Triglicerydy TG_C poziom 168 dlaczego taki wysoki jak to leczyc z gory bardzo dziekuje przy jakiej normie taki wynik. Laboratoria podają różne normy. Sam wynik nie jest..

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...poszlem do rodzinego wyniki w porzadku dostalem skierowanie do kardiologa a;e terzeba czekac 4 miesiace!!!!! wiec zapisalem sie prywatnie . jesli ktos mial podobne objawy prosze o kontakt gg 7670781 witam was wszystkich przeczytalam cale forum i oczy mnie bola ,na poczatku mam to samo co..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 57

.. ...tarczyca a on wyczytal w wynikach ze ze za wysokie poziomy i odeslal mnie do endokrynologa juz sama nie wiem jeden zapisuje leki na depresje a drugi muwi ze to co innego u pierszego bylam prywatnie a dzisiaj bylam bezplatnie bo czekalam na ta wizyte 2miesiace bo nie chce placic prywatnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 202

.. ...badania krwi, jeżeli wynik OB był w normie, to raczej nie nowotwór, wtedy wynik jest zwykle b. wysoki. trzeba o tym przestac myslec wyjsc i sie napic bo jak sie mysli to to jest mialem to samo od trawy... zamykam ten post zby o tym nie myslec paaa trzymcie sie mocno Cześć Pierwszy raz..

Wysokie tętno i chwilowa utrata wzroku

.. ...z opisanych objawów wynika, ze powinnaś natychmiast odwiedzić lekarza. Zdrowie ma się tylko jedno. Pozdrawiam... Właśnie dziś byłam u lekarza. Kazał mi wykupić sobie w aptece jakieś krople ziołowe na uspokojenie ( bez recepty oczywiście ). Nie dostałam skierowania na żadne dodatkowe..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...na nią zabrać świeże wyniki badań w kierunku serca tzn. EKG, poziom elektrolitów ( magnez, potas ) to są badania podstawowe. Później cię lekarz pokieruje. Jeśli się bardzo denerwujesz to idź na całodobową pomoc medyczną - zrobią ci przynajmniej EKG i się uspokoisz. Jeśli to nerwica..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić?

.. ...podałem. Dziś odebrałem wyniki i wyglądają tak : całkowity CHOL - 225, LDL 138,8 TGL - 225. Widać z tego, że stosunkowo całkowity cholesterol do dobrego wynosi 38% czyli jest bardzo OK. Nie wiem co mam robić i co mi tak podnosi ten poziom trójglicerydów !! Wszystkie osoby które mogą mi..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...Lal, ewik * niezle * wyniki. U mnie na szczescie nigdy nie bylo tak zle i jak na razie obywam sie bez tabletek. Zrownowazona, niskotluszczowa dieta bardzo mi pomaga, poza tym nie do przecenienia jest regularny ruch - ja duzo biegalam, a teraz, zima, zapisalam sie na basen. Hej, mam..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 3

.. ...od skonczonej diety wyniki Ci sie poprawia, Co do hepatilu,wcale nie jest dobry bo na dłuższą metę stosowany prowadzi do niedokrwistości. ja dziś odebrałam wyniki ,okazało się,że mam podwyższone trójglicerydy[230].muszę iść do lekarza,glukoza 62.cholesterol w normie.poradżcie co zrobić..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 4

.. ...pisałam wcześniej - Pani wyniki dobre nie były, ale b. złe też nie. Wtedy rzeczywiście wystarczy zrezygnować z niektórych produktów. Przy np. TRG powyżej 500 dieta nie wystarczy. Nie wiem po co, ludzie, piszecie takie głupoty, skoro nie znacie skali problemu? Pani wyniki niejeden 60..

Analiza wyników testu wysiłkowego

.. ...którzy potrafią odczytać wyniki testu wysiłkowego, który przeszedłem wczoraj. Lekarz wykonujący badanie i badający mi ciśnienie przeraził się już przy drugim pomiarze ciśnienia podczas wysiłku na bieżni. Przy tak wysokich wartościach przy ostatnich testach powiedział, ze grozi mi nawet..

Dodatkowe skurcze - Str. 292

.. ...ablacji dał pozytywne wyniki.( tak myślę i obym się nie myliła ). Jeżeli chodzi o skurcze dodatkowe to można tak okreslić bicie serca : puk, puk, puk ( ... ), pauza, PUK. ( napisałam dużymi literami gdyż jest to jakby silniejsze puk ). Natomiast częstoskurcz to bardzo szybkie bicie serca..

Wysokie tętno w spoczynku

.. ...zapaleniem pluc a z tego wynikło zap.mieś.serc.pozdrawiam a ja mam cisnienie 100/70 w najleprzym wypadku, bo czesto bywa nizsze i puls ok 100. co mi moze dlegac? zaznaczam ze tak jest w stanie spoczynku i nie ma nerwowej pracy. pozdrawiam A badała sobie tarczycę? Szybki puls może wynikać..

Wysokie tętno w spoczynku - Str. 2

.. ...tarczycy. Czekam na wyniki... Moje objawy wyglądają tak opisywane przez większość z Was a żadnej konkretnej diagnozy nie ma. Po wynikach i diagnozie okaże się co powie lekarz. Odezwę się. Pozdrawiam W stanie spoczynku moje tętno wynosi 130 - 180 uderzeń na minutę.. Oprócz tego kilka razy..

Złe wyniki EKG

.. Pomóżcie mi ludzie bo bieda okropna. Mam 28 lat i trafiłem na tydzień do szpitala na badania bo cos tam źle w EKG jest. Zrobili mi echo, zdjęcie RTG, badania wysiłkowe a i holtera nosiłem dobę, o krwi i moczu nie wspomnę. Okazało się, że wszystko jest w normie, oprócz oczywiście EKG gdzie cytuję: wysokie..

Ciśnienie i tętno chyba wysokie

.. ...ktos sprawdzic moje wyniki pomiarow i napisac czy jest tak faktycznie i czy konieczna jest wizyta u lekarza. data - cisnienie - puls 03.12.05r. - 140/76/98 25.12.05r. - 149/80/88 29.12.05r. - 152/78/99 03.02.06r. - 150/77/97 za odpowiedzi bardzo dziękuje Witaj!! Wizyta u lekarza? -..

Wysokie tętno w ciąży

.. ...nic z tego dobrego nie wyniknie, dobrze sie odzywiaj , chodz na spacery, lekki wysilek fizyczny, duzo warzyw i owoców oraz pozytywne myslenie wszystko bedzie dobrze, nie boj sie porodu kobieta jest do tego stworzona, nie obawiaj sie ze nie zapewnisz dziecku tego czy tamtego bo tak myslac..

Niski puls oraz wysokie ciśnienie

.. ...tabletki przejdą do historii ; ) ) ) ). Życzę Wam dużo zdrowia. Robinson Jakie tabletki brałeś ,że schudłeś, Podaj nawę tabletek wspomagających Brawo za wyniki tabletki na cisnienie bral a nie na schudniecie..

Wąskie naczynia krwionośne oka

.. ...powinnaś skonsultować te wyniki ze swoim lekarzem, są zbyt wysokie, mi wyszedł LDL 122 i to jest już za dużo bo powinno być ponizej 100, HDL masz dobry, trójglicerydy powinny być poniżej 150mg/dl, czyli też jest dobrze, ale należy utrzymywać LDL w miarę jak na najniższym poziomie, nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 7

.. ...sobie o nim z opisu wynika że jest niezły tylko cena dośc wysoka. A może ktoś z forumowiczów próbował go stosować? PS. do lekarza idę jutro bo na dziś nie załapałam sie niestety - kolejka. Pozdrawiam wszystkich cierpiących fizycznie i psychicznie. Dzieki za odpowiedz i pomoc Ela. Kupie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...samopoczucie zależy od wyników to trzeba się przebadać żeby mieć jasnośc. Ale dodała też że gdybym miała chore serce to na przełomie tylu lat prawdziwa choroba dałaby znać o sobie, więc na 99% to nerwica.Ela. Witajcie!! Koszt mojego leczenia nie byl wcale taki wysoki, jedna wizyta 60zł w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 128

.. ...zasłabłszy nagle lub w wyniku udaru serca. Jeśli wnikniemy w prehistorię wszystkich tych typowo hipochondrycznych lęków, można ustalić rzecz następującą: przed laty chora rzeczywiście cierpiała raz na lekkie pobolewanie serca, i to mianowicie w związku z tak zwaną infekcją grypową; w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...miesiącu zrobiony ponownie wynik był rewelacyjnych. Poza tym mam wysoki cholesterol i w echo serca wykryto * wiotki płatek zastawki mitralnej z tendencją do prolapsu, niedomykalnośc mitranlna+ * . Lekarz mówi, że to w granicach normy. Poza tym wszystkie wyniki są bardzo dore ( ekg..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. Mój tata ma takie wyniki i nie wiem co robić? Pomóżcie!! jak co robić, natychmiast do lekarza!!! Poleciłbym twojemu tacie - żółte grejpruty,po badaniu miałem 600, a norma wynosi 165, zjadłem ( wypiłem sok ze skrzynki,tj.ok,10kg. ) Szklanka rano ( na czco,szklanka wieczorem ).Poupływie mniej więcej miesiąca..

Szybki puls od 80 do 95

.. ...postem ale czy dobry wynik EKG gwarantuje że nic poważnego nie dzieje się z sercem. TWOJ PULS JEST OK !!! nie ma sie co martwic... i napewno na nic nie jestes chory... pozdrawiam no tak, twój puls wcale nie jest za wysoki... ja mam 16 lat i tętno 150 ; ). prawdopodobnie nic powaznego ci..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 9

.. ...Właśnie dzisiaj odebrałam wyniki z serii badań zaleconych po ablacji i cóż się okazało: zbyt wysoki poziom cholesterolu ale co ciekawe to zarówno ogólnego jak i tego złego i dobrego też natomiast trójglicerydy są w normie. Ponieważ od kilku miesięcy stosuję dietę niskokaloryczną i..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 12

.. ...powodu zaskakującego wyniku wysokiego poziomu cholesterolu. Teraz sama się kuruję jedząc grejpfruty, wino z czerwonych winogron, ograniczenie tłuszczów zwierzęcych i jaj. Następną kontrolę wyznaczyłam sobie po 2 tygodniach, jeśli nie będzie poprawy to zdecyduję się na leczenie..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 50

.. ...lekarzem a moja wiedza wynika wyłącznie z lektury różnych źródeł a częściowo własnych doświadczeń. Czy to są duże dawki leków? Jeśli chodzi o Polfenon to dawką standardową jest 3x150 czyli 450 na dobę, ale możliwe są inne dawki indywidualne i w tym świetle Twoja 300 na dobę nie jest..

Bardzo wysoki puls chwilowy do 245

.. ...takiech kosmicznych wynikow wszystki powoli i z wyczuciem...sport wymaga cierpliwosci i czasu. Witam. Nie pomoge niestety, ale dzisiaj przed dodzina spotkalo mnie cos podobnego. Przy bieganiu moje tetno podskoczylo do ok.240. Wlasciwie dlatego od razu usiadlam zeby znalezc cos na ten..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 17

.. ...to za duzo. z takim wynikiem 36mmHg tez wypisali mnie ze szpitala, nic nawet o tym nie napisali. mam wysokie OB, i białko CRP i jakis stan zapalny gdzieś, moze zrzucaja na to i wcale sie nie przejmują. Witaj Gabi...to 45 to bylo echo,cewnikiem mialam mierzone dopiero w ubieglym roku jak..

Trigly podwyższone, jaki powód?

.. ...dzisiejszym otrzymałem wyniki badań okresowych w moim zakładzie pracy i w pozycji dot. trigly wynik 426 mg/dl. Dlatego zwracam sie z prośba o udzielenie mi informacji co może być przyczyna tak podwyższonego trigly, co zrobić bo je zmniejszych jakie ewentualnie stosować leki i jakie mogą..

Podwyższone ciśnienie i niski puls

.. ...stresu. tętno * nie puls * 50 wg medycyny to rewelacyjny wynik ja jednak poszłabym do kardiologa - jesli uprawiasz sport to puls może być ok, ale to wysokie ciśnienie tak czy siak jest niepokojące.....

Wysokie OB

.. ...badania laboratoryjne i w wyniku Ob mam 36 to ponad norme co moze byc tego przyczyna jak to zwalczyc i skad to sie wzielo przeciez w ostatnich badaniach bylo wszystko wpozadku.Boje sie pojsc z takimi wynikami do lekarza wiec prosze o porade witaj: ) najprawdopodobniej jakiś silny stan..

Wysokie APTT i wizyta u hematologa

.. ...do hematologa... moj wynik 38,4 APTT badanie do zabiegu. nie bralam zadnych lekow i wszystko jest w normie. rowniez nie mialam w tym czasie miesiaczki ani nie bylam po niej. czy mozna zmienic wynik np jakos to leczyc? Mam mieć usuwanego 3 - go migdałka i z tego też powodu mam robione..

Interpretacja badania krwi

.. ...pomoc i wyjasnienie wynikow badania Krwi: Mam podwyzszone : MCHC - 36.3 PDW - 18.3 P - LCR - 48.4 Potas - 6.03 Obnizone RDW - SD - 32.9 dodam ze mam MPV na granicy normy - 13 bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam Za wysoki potas. Koniecznie musi ci troche spaść bo inaczej wykopńczysz..

Nerwica powoduje straszne duszności i szybkie męczenie się?

.. ...lepszego nastroju. Jeżeli wyniki echo, holtera ekg i próby wysiłkowej są w normie, to prawdopodobieństwo * choroby serca * jest raczej znikome - zwłaszcza jeżeli nie występują tradycyjne czynniki ryzyka choroby wieńcowej ( nadciśnienie, papierosy, otyłość, wysoki LDL czy trójglicerydy..

Wysoki poziom trójglicerydów

.. ...Mam 26 lat i takie oto wyniki cholesterol332 hdl nie podane( problem z policzeniem )ldl pow 400 trójglicerydy 2538( naprawdę )laborantka powiedziała mi że to bardzo żle co mi może grożic do kogo się udac i czy w moim wieku to nie jest przesada nadmieniam że jestem zawodowym kierowca mało..

Interpretacja wyników Holtera i Echa serca

.. ...arytmię lecz nie wysokiego ryzyka. Powinieneś dostać leki i po sprawie, oczywiście do kontroli. echo zaś wykazało lekkie nieprawidłowości w zastawkach, można z tym żyć i nic nie trzeba z tym robić. : )..

Mam 14 lat, niskie ciśnienie, wysoki puls, i bóle głowy

.. ...nasuwają podejrzenie anemii wynikającej z niedoboru żelaza, zwłaszcza u młodych dziewczyn, które mają zaburzenia miesiączkowania. Proponuję zrobić sobie morfologię. Czasem niedobór żelaza może być mimo braku anemii, wtedy często wystarczy pobrać żelazo, np. biovital. Warto byłoby też..

Trójglicerydy, wysoki poziom

.. ...mają związek z tymi wynikami? Proszę o pomoc. ewa64 TSHto masz dobre jakie leki bierzesz na tarczyce niedoczynnosci nie masz wysoki cholesterol powinnas powiedziec lekarzowi, ja biore letrox 100 mam niedoczynnosc pooperacyjna.pozdrawiam Witam mam problem, odebralam właśnie wyniki badań...

Wysokie tętno 122/86/125

.. ...122/86/125..z ekg ciągle wynika że ( opinia lekarza ) coś jest z sercem z lekka nie tak hmm..z ekg wykazuje tj: * okres na następny zawał * * czas zawałowy * ...zrozumiałem od lekarza że tj; bym czekał az cos się stanie ..juz sam nie wiem co mam otym mysleć..leki jakie biore to bestpirin..

Wysoki puls 122/86/125

.. ...skoro 122/86 a puls 125 czyli podwyższony. Może to świadczyć o dużym wysiłku ( nie piszesz czy wynik był po odpoczynku czy wysiłku ), o arytmii serca bądź podwyższone z powodu zdenerwowania, stresu itd...

Bardzo wysokie tętno przy normalnym ciśnieniu

.. ...a puls 100 - 110 serce robi wtedy fikołki, albo trzepocze jak motyl.Lekarz zlecił badania ( dużo ) jutro wyniki.Narazie dostałam lek betaloc zok pół tabletki. Uważam, że wizyta u lekarza jest konieczna..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...stwierdził u mnie ( z wyników ) 100 % większy cholesterol. Nie znam się ale określił,że LDL - y ( wszystkie ) są ogromnie podwyższone. Mam przy tym skaczace ciśnienie od 90/60 do 170/120. Ciągły ból głowy i skaczące serce.Puls 100 - 110.Cy jest to grożne? powinna Pani pójść z tym do..

Niskie cisnienie i wysoki puls

.. ...pojęcia co mi jest a wyniki morfologia, th, neurolog są wporządku! Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki !!!!!!!!!! niestety ten problem dotyczy tez mnie. :( mam dopiero 16 lat a moje ciśnienie jest niskie ( 80/60 ) puls od 90 do nawet 120. boje się co to może oznaczać. będę wdzięczna..

OB 19 (odczyn Biernackiego)

.. Robiłam wyniki i lekarz rodzinny stwierdził że mama podwyszone ob wynosi 19 wynik moczu i krwi mama dobry więc wysyła mnię do ginekologa.pół roku temu byłam i cytologię miałam dobrą czy ob19 to wysoki i co może być przyczyną Norma u kobiet Ob do 2o uwazane jest za norme.Podwyzszony poziom Ob moze byc po..

Wysoki poziom CK-MB

.. Mój wynik CK - MB wynosi 246.lekarz wykluczył choroby serca.ja źle się czuję.co to może być za choroba z tak wysokim..

Nadcisnienie u 22 latka?

.. ...krwi, moczu, usg i ekg, wyniki byly prawidlowe.. ost na badaniach krwi wykazalo, ze mam podwyzszone BASO ( norma do 2.0 a jamam 2.4 ) i wysoki cholesterolo 192 ( norma do 200 ).. reszta wynikow jak najbardziej ok. a moje cisnienie wynosi zawyczaj 145/95 ( czasem gorne bywa 155, czasem..

Bardzo wysoki puls w spoczynku

.. ...najpierw jakieś podstawowe wyniki porobi. Mi się jednak wydaje że powinien skonsultować się z kardiologiem, bo nie chce cie straszyć ale teraz bardzo dużo młodych mężczyzn choruje na serce i niestety już z tego nie wychodzą. Dlatego uważam że powinno się dmuchać na zimne, bo może akurat..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 592

.. ...dostalam..zobaczymy jakie bede miala wyniki...dodam,ze mam to od niedawna,bo zauwazylam jakies 2 m - ce temu to,czesto pod wieczor,lub gdy sie zdenerwuje,no i osttanio wchodzilam po schodach wysoko i tez mi sie to zrobilo :( ( ( ...moja mama czuje w sercu a ja wgardle.......porazka :/..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1112

.. ...chwilkę byłam odebrac wyniki i tak morfologia super wynik FT4 tez w normie wiec nie wiemy gdzie juz szukac przyczyny ale pokazałam mu wynik który sama zrobiłam sobie prolaktyne i mam bardzo wysoki wiec zaproponowal powrotzyc ten wynik i prosil mnie zebym poszla do psychiatry na badanie..

Morfologia krwi - wyniki

.. ...podwyższone ) Czy powyższe wyniki dają podstawy co do słuszności podejrzeń o tło kardiologiczne i jakie powinno być dalsze postępowanie? Pozdrawiam Przepraszam ale w miejsce u ( mikro ) wkleiły się znaki zapytania. a jak z badaniem moczu?Jak na glukoze na czczo to ma za wysoki..

Płyn z piersi

.. ...prolaktyne musialabys zrobic wynik PRL i ile masz lat ja bedac w wiku 35 lat tez mialam wyciek przyczyna byly brodawczaki i wysoka prolaktyna pozdrawiam nie jest to mysle nic groznego ale trzeba zbadac idz do ginekologa lub endokrynologa tylko do tego drugiego trzeba miec skierowanie nie..

Niedomykalność zastawki aortalnej i zwężenie mitralnej

.. ...wyjść ale to zależy od wyników. Przed operacją oczywiście że robią kororonografię,ale to na dwa lub trzy dni przed.Badaniem tym wykluczą konieczność założenia bajpasów.Medycyna jest u nas na tak wysokim poziomie,że nie ma co się martwić.Jeśli chodzi o kolejki ta ja w Łodzi czekałem..

Prawidłowe ciśnienie

.. ...mierzę. I taki jest wynik. Co wy na to? Poza tym dlaczego tylko ten pierwszy pomiar jest zawysoki? Jak rośnie to powinno chyba rosnąc i tu i tu czyli skurczowe i rozkurczowe? Poradźcie coś : - ) Nie wielkie skoki ciśnienia ma każdy człowiek i to jest normalna rekcja. Z reguły właśnie..

Niedomykalność zastawki aortalnej

.. ...nic poza tym. mam stos wyników, z których jasno wynika że wysokie ciśnienie nie wpływa negatywnie na stan narządów wewnętrznych. Martwi mnie natomiast niskie ciśnienie rozkurczowe. Lekarza nie zwracają na nie żadnej uwagi podczas wizyt. widzą tylko wysokie skurczowe ciśnienie. wydaje mi..

Wysokie ciśnienie dochodzące czasami do 160/90

.. ...ciśnienie , powyżej tego wyniku do obserwacji ... młody - pij herbate ciepłą ze skrzypu polnego z sokiem z cytryny oraz jemiołę.Tak mała nadwyżka ciśnienia sama się wyrówna.Mam nadzieję,że nie ćwiczysz na siłowni.Ćwiczenia siłowe mogą podwyższać ciśnienie.Gimnastykuj się..

Podwyższony aspat i alat

.. ...alat - 67 i aspat - 99 wyniki na choroby zakazne nic nie wykrły.co to może byc za choroba .proszę o odpowiedz. emila a moze ostatnio miał jakas infekcje,brał antybiotyki?czesto antybiotyki podwyzszaja oba enzymy watrobowe...powinno sie pobrac za jakies 2 miesiace ponowne wyniki .Moja..

Wypadanie płatka mitralnego

.. ...obiawów...miesiąc temu robiłam UKG wyniki potwierdził wszystko sprzed 4 lat zadnej poprawy zadnego pogorszenia.. dwa tygodnie temu dostałam wysokie ciśnienie ok 168 na 110, puls 110, towarzył temu szum w uszach oraz drgawki.. lekarz zrobił EKG i to by było na tyle..zalecił jedynie..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...własnie dziś bede miał wyniki badań na tomografie , a faktycznie córka tyle wazy ale to jest 13 letnia dziewczynka, urosła tak szybko w przeciągu 1,5 roku i jest drobnej budowy ciała , miała badania , morfologia , zelazo są ok, TSH jest w granicach normy, dziś rano byłem u córki i dalej..

Nerwica w ciąży - Str. 211

.. ...niepatrzylam na jego wynik ,tylko zerkalam na blada twarz mamy i meza,a cisnienie walilo do 220/130 .( mialam wtedy 22 lata ),wtedy czulam tylko jak rece i stopy zalewa mi strumien potu,lekarze i tak nie doszukali sie przyczyny wysokiego cisnienia,az w koncu dziecko niedawalo sie we..

Nerwica w ciąży - Str. 225

.. ...lekarzy i porobiłam rózne wyniki, zwłaszcza kardiologiczne...bo cisnienie miałam bardzo wysokie, potem dostałam takiego lęku, ze cisnienie mi skakało na sam widok cisnieniomierza...i dopiero po lekach psychotropowych się wyciszyłam. Zaszłam w ciąze na poczatku wszystko było ok, nawet o..

Badania krwi, czy sa poprawne - jak interpretowac?

.. ...to nie są prawidłowe wyniki ...... Moja córa ma 4 latka i przewaznie ma za niskie płytki krwi ostatnio tzn w marcu miala 99 tys ,pozatym ma czeste krwawienia z nosa a teraz jak robilam jej poziom płytek to az 591 tys i nadal ma krwawienia z nosa..laryngolog kazal podawac wit c 2 razy po..

Interpertacja wyników badania krwi

.. ...Prosze o interpretacje wynikow badan: mmHg 120/ 82 Morf: HB - 14,8 g/dl, E - 4,11 M/uL, HT - 42,2%, MCHC - 35,1 g/dl, L - 4,6 K/uL, PLT - 149 tys. GLU - 100 mg/dl, Na - 139 mmol/l, K - 5,82 mmol/l sprawdz nerki bo masz za wysoki poziom potasu to czesto chodzi w parze z niewydolnoscia..

Morfologia + TSH - czy mozna ustalić ciążę?

.. ...skierowanie na zrobienie tych wynikow. Boje sie ze moge byc w ciazy( pierwszy rok studiow ). Jesli tak to co wskazuje na to( czegos podwyzszenie lub odwrotnie ) Prosze o odp zrob test ciazowy to bedziesz wiedziala te wyniki nie stwierdza ciazy TSHto badanie tarczycy a morfologia to chyba..

Interpretacja wyniku badania krwi

.. ...Witam. Odebrałam dziś wyniki badania krwi. Wszystkie parametry są ok poza PDW które jest za wysokie i wynosi 20,4%. Nigdzie w internecie nie mogę znaleźć co to może oznaczać. Może ktoś z was się orientuje? PDW - to wskaźnik zróżnicowania objętości płytek krwi PDW to wskaźnik anizocytozy..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...pozdrawiam: ) a zronbili ci wynik tsh to znaczy...tarczyca jezeli masz za wysoki wynik mozesz mniec nadczynność lub przechodzi w niedocznność ja miałem skoki hormonów we krwi i było ze mna podobnie...teraz mam takie cos jak bije bije i ciach cos mi przeskoczy i jescze raz i jeszcze raz..

Cholesterol - wyniki

.. Mam wyniki, może ktoś pomoże je z interpretować? Trójglicerydy - 243mg, cholesterol całkowity 252mg, cholesterol HDL - 53,3mg, cholesterol LDL - 150mg. Co mam robić dalej?? HDL - w porządku, reszta - wyraźnie za wysokie. Co robić? 1. Zmienić nawyki żywieniowe. Piwo, chipsy, frytki, hamburgery, cheeseburgery,..

Znacznie podwyżone badanie P-RCL

.. ...wysokości 226% ( norma = 13 - 43 ). Dodam, że same płytki krwi są w normie tj. wynoszą 173. Inne wyniki morfologii również są w normie. Co może oznaczać taki wynik? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź...

Nadmierne pocenie przy wysiłku i wysokich temperaturach - Str. 2

.. ...najlepsze - większość wyników badań wskazywała, że nic mi nie jest :D Nawet duszności pojawiające się wraż z rozpoczynaniem lata, zdiagnozowane jako astma i leczone sterydami okazały się być nerwicą. A co ze skłonnością do cukrzycy? - otóż nie wzięła się znikąd. Mam grupę krwi Arh+,..

Niskie ciśnienie tętnicze i wysoki puls

.. ...pomóc. Pragnę dodać ,że wyniki badań mam jeszcze w normie, tak EKG jak i Echo serca. Może ktoś z Państwa zetknął się z podobnymi objawami. Gdyby Ktoś mógłby mi pomóc dobrą radą to byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam Wszystkich i życzę dużo zdrowia. apollo55 Witam Pana serdecznie!..

Wysokie ciśnienie tylko jak ktoś mi mierzy

.. ...tętniczego w celu zapisywania wyników. I zapisuje i np. gdy mierze w domu mam 129/82 puls 96 tudzież 122/72 puls 92 a w aptece 162/86 puls 107. Zawsze przed pomiarem czekam z 5 - 10 minut, po pierwszym pomiarze prosiłem żeby za 5 minut przyszli i zmierzyli jeszcze raz ale niestety raz..

Częstoskurcz, wysoki puls, drgawki, poty, zawroty głowy

.. ...strasznie co wykażą wyniki,bo jeszcze ich nie mam.17lipca znowu miałam ten atak - strasznie się boję. 31.lipca idę na echo serca.Kardiolog przepisał mi Betaloc ZOK 50. Biorę 1/2 tabl.rano a jak ma puls pow. 60 biorę następne pół tabl. Dzisiaj też już wzięłam całą tabletkę. Tak strasznie..

Szybkie bicie serca do 200 na minutę

.. ...i pokaż mu wszystkie wyniki badań. a moze ktos mi podpowie dlaczego 12 latka ma wysokie cisnienie wysoki puls 157na90 puls 110 czy to moze jest na tle nerwowym prosze napiszcie mi bo sie bardzo boje o moja wnuczke Witaj mam dokładnie to samo a bynajmniej miałem i czasem się powtarza mam..

Wysokie tętno po zwykłych czynnościach

.. ...sprawa bo z objawów wynika, że trzeba jednak powalczyć o dokładną diagnozę. Dzieją się ze mną bardzo podobne rzeczy o których piszesz może poza omdleniami. Długo biegałem po lekarzach, ale w końcu odkryłem co mi dolega. Możesz napisać jakie miałaś robione badania?? Bo chyba jednak z..

Problemy ze snem, wysokie ciśnienie i bole.

.. ...nie budziłem się za to z kołatającym strasznie sercem. Zrobiono mi także EKG które nic nie pokazało. Dzisiaj zrobiłem także badania krwi ( ob, tsh ) - jeszcze nie mam wyników. Poradzcie co robić. Gostern..

Wysoki puls, ukłucia w okolicy serca, dusi mnie w klatce piersiowej

.. ...robione echo - serca i wyniki nie pokazały żadnej wady ale puls nadal pozostał podwyższony.Normalnie mam w granicach 90 - 100 uderzeń jednak czasem bywa nawet 115 - 120 w chwilach stresowych,po nocy,lub po wysiłku.W czerwcu tego roku udałam się do lekarza rodzinnego z podwyższonym lekko..

Poszerzenie opuszki aorty u 14 latka

.. ...Pozdrawiam Udaj się do bardzo dobrego kardiologa. Poszerzenie aorty ( w moim przypadku spowodowane było wadliwą zastwką aortalną ). Do czasu wyjaśnienia niech syn ograniczy wysiłek fizyczny i wysokie ciśnienie...

Puls a wysokie fT4

.. ...miernik do cisnienia. Wyniki pomiarow nigdy w pozycji siedzacej nie przekraczaly 126/86 w wiekszosci bylo okolo 120 - 125/79 - 86 Natomiast w pozycji pionowej rzadko przekraczalo 115 . za to puls nie schodzil nizej 85, w pozycji pionowej puls 120 ,po paru chwilach puls spadal do 80 - 90..

Szmery sercowe i wysokie ciśnienie

.. ...sporo. Jeśli jest to wynikiem tylko sytuacji stresowej to wszystko jest ok. Jednak jeśli będzie się utrzymywało przez długi czas ( kilka lat ), to może spowodować poważne szkody w organiźmie. Nie martw się więc, ale koniecznie zrób tak jak napisałem. Co do szmerów nie wypowiadam się, bo..