Wyniki badań lekarskich OB

Posiłek a bicie serca

.. ...Ja miałem identyczne wyniki podstawowych badań lekarskich jak twoje i zaburzenia rytmu jak ty, dotyczyło to również senności i arytmi po posiłku , dokładnie tak samo . Ale to jedno badanie koronograficzne pokazało u mnie mostek mieśniowy na tetnicy przedniej stępujacej w srodkowym..

MVP z niedomykalnością o widocznym znaczeniu homodynamicznym

.. ...wojskowej ( kat.B ). Jak wynika z rozporzadzenia orzeczenie o zaliczeniu danej osoby do jednej z kategorii właściwe komisje lekarskie wydają na podstawie badania lekarskiego fizycznej i psychicznej zdolności tej osoby do odpowiedniego rodzaju służby wojskowej, z uwzględnieniem wyników..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...współczesnej ludzkości. Jak wynika z badań, wskaźnik rozpowszechniania nerwic wśród populacji ogólnej wynosi około 30%; z tego tylko część chorych poszukuje pomocy. W praktyce ogólnolekarskiej zaburzenia nerwicowe stwierdza się u około 15% zgłaszających się pacjentów. W psychiatrycznym..

Nie wiem co mi jest.

.. ...forum nie odpowie Ci bez wynikow badań i diagnozy lekarskiej, co masz robic. Pozdrawiam Cie. Dolanczam sie do osob piszacych przedemna bo maja racje.Najlepiej udaj sie do lekarza.Mojego meza tez bardzo bola nogi w lydkach.Lekarze najpierw szukali przyczyny w kregoslupie ale okazalo sie..

Zaufanie pacjenta i brak czasu lekarza - co z tego wynika

.. ...robi to wybiórczo - wynika z badań Pentora zatytułowanych * Polskiego pacjenta portret własny * . Skutki takiego zachowania są groźne dla zdrowia i bardzo kosztowne - ostrzegają lekarze. - Najdroższą formą leczenia jest niestosowanie się do zaleceń lekarskich. - mówi prof. Piotr Kuna,..