Wyniki badań normy dla dzieci

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 935

.. ...zobaczy .Odebrałam tez wyniki badań i rewelacji to niema zadnej morfologia cieniutka i spadek wapnia ponizej normy a i TSH pozostawia wiele do zyczenia wiec pewnie musze isc do endokrynologa ,to tak w skrócie . - Madziowa widze ze idziesz pręznie wiec jezeli podjełas decyzje i wybrałaś..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...własnie dziś bede miał wyniki badań na tomografie , a faktycznie córka tyle wazy ale to jest 13 letnia dziewczynka, urosła tak szybko w przeciągu 1,5 roku i jest drobnej budowy ciała , miała badania , morfologia , zelazo są ok, TSH jest w granicach normy, dziś rano byłem u córki i dalej..

Ugięcie przedniego płatka zastawki dwudzielnej do lewego przedsionka

.. ...oznacza? Taki otrzymałam wynik z badań UKG i dodatkowo pisało tam jeszcze EF = 60% czego w ogóle nie wiem co oznacza? Z góry dziękuję za odpowiedzi Parametr EF - oznacza ogólnie mówiąc frakcję wyrzutową ( i 60 % mieści się w granicach normy ) Natomiast jeżeli ugięcie przedniego płatka..

Wyniki badań tarczycy

.. ...Witam, wlasnie odebralam wyniki badan tarczycy: tsh 2.17 ft4 * 6 ( high ) ft3 2,81 Co to jest ft4 i co oznacza, jesli jego poziom jest podwyzszony? Podaj normy, będzie łatwiej coś powiedzieć. tsh 2,17 ( norma 0.470 - 4.640 ) ft4 * 6 ( norma 0.71 - 1.85 ) ft3 2,81 ( norma 1.45 - 3.48 )..

Wyniki badań tarczycy - Str. 2

.. ...norma TSH , bo ja mam w wynikach normę 0,35 - 5,50 , tu widzę do 4,2 a gdzie indziej napotkałam górną granicę 3,5 !!! O co chodzi, hallo !!!?? Normy różnią się trochę w zależności od laboratorium. Dla Ciebie liczą się normy jakie masz podane przy wynikach. Przy okazji, polskie normy są..