Wyniki EKG

Izolowany ubytek przegrody międzykomorowej

.. ...Rozpoznanie opiera się na wynikach badań: ECHO serca EKG zdjęcie RTG klatki piersiowej Leczenie ubytku przegrody międzykomorowej. Pacjenci z małym przeciekiem lewo - prawym ( krew przecieka z lewej do prawej komory przez otwór w przegrodzie międzykomorowej ) nie wymagają leczenia..

Migotanie komór

.. ...panuje elektryczny chaos. Wynikiem tego jest desynchronizacja kardiomiocytów - komory serca jako całość nie kurczą się i nie pompują krwi. Wykres EKG w przebiegu migotania komór jest poszarpany, nieregularny, załamki są nieobecne. Chory jest nieprzytomny. Jedyną szansą przerwania..

Lewogram

.. ...określamy w oparciu o wynik badania EKG. Do orientacyjnego określenie osi elektrycznej serca wystarczą zapisy z I i II lub I i aVF elektrody ( elektrody kończynowe ). Jeśli odchylenie osi wynosi poniżej - 30 stopni mówimy o lewogramie. Odchylenie osi elektrycznej serca w lewo może..

Oś serca

.. ...określa się w oparciu o wyniki badania EKG ( zwykle korzystając z zapisu z elektrod kończynowych ) i podaje się w przybliżeniu ( normogram, lewogram lub dextrogram ) albo w sposób dokładny, podając kąta w stopniach. Odchylenia osi serca mogą wynikać z wrodzonych wariantów budowy układu..

Próba wysiłkowa

Próba wysiłkowa

.. ...przyjmowane na stałe leki. Wynik próby wysiłkowej ocenia się na podstawie zmian w zapisie EKG świadczących o niedokrwieniu mięśnia sercowego. Próba może być w każdej chwili przerwana na życzenie pacjenta. Ponadto lekarz przerwie badanie, jeśli wystąpią komorowe zaburzenia rytmu, spadek..

Rytm zatokowy

.. ...dokonuje się na podstawie wyniku badania EKG. Dla rytmu zatokowego charakterystyczne jest występowanie regularnych załamków P ( odzwierciedlają depolaryzacje przedsionków ) oraz występowania regularnych zespołów QRS ( depolaryzacja komór ) po każdym załamku P. Ponadto załamki P muszą być..

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...Objawy są niespecyficzne, wynikają z komorowych zaburzeń rytmu serca. Chory może mieć uczucie kołatania serca, zawroty głowy, często występują omdlenia. Niestety czasem pierwszym objawem choroby jest nagły zgon sercowy. W EKG obserwuje się dekstrogram, napadowe bloki przewodzenia..

Sercowy zespół X (kardiologiczny zespół X)

.. ...próbę wysiłkową, której wynik najczęściej jest dodatni. To znaczy, wysiłek powoduje przejściowe niedokrwienie mięśnia sercowego ( obniżenie odcinka ST w zapisie EKG wykonywanym w czasie próby ). Kolejnym badaniem jest koronarografia, która nie wykazuje żadnych nieprawidłowości ( zwężeń )..

Stan przedzawałowy

.. ...kliniczne ( ból ) oraz wynik badania ECHO serca obrazujący spadek kurczliwości danego fragmentu mięśnia. Można powiedzieć, że jeśli mimo długo utrzymującego się bólu świadczącego o niedokrwieniu mięśnia sercowego nie zaobserwowano zmian w zapisie EKG, wzrostu stężenia troponin ani..

Tele-EKG jest znacznie tańsze

.. ...powstałego m.in. w oparciu o wyniki pilotażu przeprowadzonego w Instytucie Kardiologii w Aninie prezentują wyliczenia, z których wynika, że stosowanie tele - EKG jest znacznie tańsze niż wykorzystywanie narzędzi stacjonarnych. Zaznaczają jednak, że w fazie wdrożenia niezbędne są istotne..

Każda minuta ważna przy ostrym zawale serca

.. ...system teletransmisji wyników elektrokardiografii ( EKG ), ratownicy mogą na bieżąco konsultować się ze specjalistami, którzy podejmują decyzję o podawanych lekach i postępowaniu z chorym. Jeżeli karetka nie ma takiego wyposażenia powinna zawieźć pacjenta do ośrodka z kardiologią..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...przed ciążą warto te wyniki i zapisy ekg pokazać elektrofizjologowi - sam opis to za mało. Na szczęście w szczecienie są dwa świetne ośrodki elektrofizjologii w dwóch szpitalach - akademii medycznej i drugim którego nazwy nie znam ( wojewódzki? ). Polecam szefów obu pracowni..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 9

.. ...częstoskurcz ten może być wynikiem tętniaka IAS ( międzyprzedsionkami ) czy jedno z drugim nie ma nic wspólnego? Pozdrawiam z Poznania Niestety nie ma zapisu EKG kiedy miałem częstoskurcz, natomiast przy normalnym pulsie w EKG wszystko jest wporządku, byłem u kardiologa, powiedział że..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 20

.. ...tabletke z magnezem czy wynik mogl byc oszukany pytam poniewaz od 4 dni niejem magnezu i te skurcze pojedyncze wrocily wiec zaczynam jesc i czy mozna przedawkowac magnez i potas dziekuje i prosze o odpowiedz mialem holter i usg i ekg wszystko w normie wiedz niewiem Szanowny Panie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 31

.. ...przyjmujacego co oznacza wynik ekg ze mnie lekarz rodzinny mnie tu skierowal odpowiedzial ze mam zblokowany peczek hisa i uniesienia zalamkow ST nie wiem o co chodzi,i mam porobic badania. Dziękuję Panu Doktorowi oraz Marielu i Izabeli. Pozdrawiam: ) Jak to miło że Pan Doktor znowu jest..

Echo serca - Str. 6

.. ...? i czy to moze byc wynikiem podniesionego cisnienia ok 140/90 ? Z góry dzieki za odpowiedz : ) mam pytanie odnosnie zastawki trojdzielnej:Vmaks.0,6m?sek, slad fali zwrotnej o V max<2 m/s?czy to cos powaznego? hej ja miałam robione echo serca to nic nie boli nie masz sie o co..

Echo serca - Str. 15

.. ...aczkolwiek niepokoją mnie wyniki ekg EKG 1:Normogram. Rytm zatokowy, miarowy 134/min.Obniżenie odc.ST w odpr.II V2 - V6. Spłaszczenie zał.T w większości odpr. Dostałam Medocard i na szczęscie się uspokoiło zrobiono mi następne EKG oto opis : Normogram.Rytm zatokowy, miarowy..

Echo serca - Str. 22

.. ...mi pani z interpetuje wynik TK naczyn wiencowych wskazania; choroba wiencowa. Badanie wykonano po dozylnym podaniu100ml lomeronu z bramkowaniem retrospektywnymEKG. Ocena badania utrudniona ze wzgledu na przyspieszenie rytmu serca w trakcie badania. Na wykonanych rekonstrukcjach VRT,MIP I..

Echo serca - Str. 25

.. ...prosilbym o interpretacje wynikow badań: ECHO SERCA: LK 5,2 PK 3,0 LP 3,6 PMK 1,1 TŚLK 1,1 Ao Kurczliwosc scian - asynergia skurczu PMK,hipokineza koniuszka Z - ka dwudzielna - E/A 1,1 DT 168ms, śladowa fala zwrotna Z - ka aorty - V.max 0,6m/s Z - ka pnia płucnego - AcT 115ms LVEF 56%...

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...nieprawidłowościam w wynikach ekg i holtera, stąd taka chwila niepewności czy jeszcze nie poczekać. Czekam na zabieg w CK Anin. Ja jestem typem * ruchliwego człowieka * , który biega, pływa, nierobienie nic dla mnie to męczarnia. Czy w trakcie tego leżenie można troszke ruszać..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...zgromadzeniem kompletu wyników. Przecież masz dopiero zrobić badanie krwii, moczu i hormonów!!! Nie rozumiem celowości faszerowania Cię lekami przed ostatecznym wyjaśnieniem przyspieszonego bicia serca. Niby zrobią Ci ekg po przyjęciu leku. Absurd! Kurcze, lekarzem nie jestem, ale chyba..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 112

.. ...dni pozniej zrobilem wyniki na obecnosc wirusa hiv... wynik negatywny - jestem zdrowy... w pozniejszym okresie nie moglem nic jesc...robilem sie czerwony i szedlem wymiotowac... po przebadaniu okazalo sie ze mam: ( Ekg ok, krew 99 % ok ) V.a. Gastroenteritis Hipokalemie( 3,5 czegos..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 563

.. ...lekarze na podstawie wynikow badan krwi, EKG i dokladnego badania ginekologicznego wmawiaja mi,ze jestem zdrowa. A ja naprawde zle sie czuje. Czy Wy tez tak to przechodzicie lub przechodziliscie??? Prosze, napiszcie, bo ja nie mam juz sily... : - ( Czesc wszystkim co tam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 600

.. ...jak już skompletujesz wyniki. Koniecznie się przebadaj na to co dokucza Ci najczęściej, a więc głowę i serce. Postaraj się o skierowanie na TK albo zrób to prywatnie i tyle. Zrób EEG, zrób EKG, może kardiolog zdecyduje się podłączyć Ci holtera na dobę. I miej to za sobą jak się okaże że..

Nerwica? stwierdzono nerwicę wegetatywną ale nie miałam problemów

.. ...rwa od 17 stycznia to wyniki nerwicy i depresji. Jestem leczona od 18.08.2004r. lekami depresyjnymi, uspakajającymi, na spastyczność i nic nie pomaga. EKG nic nie wykazało a nie mogę funkcjonować. Prześwietlenie kręgosłupa wykazało zwyronieniowe zmiany, ktore przejdą. Jestem zmęczona i..

Interpretacja wyników EKG

.. Ostatnio zrobiłam sobie ekg i nie mam pojęcia co mi z tego wyszło a doktor jest na urlopie do 26 - go lutego. HR:97 1/min. RR: 580 - 640 ms P: 97 ms QRS: 100 ms PQ: 118 ms QT: 330 ms QTc: 420 ms Osie: P: 4 o( stopnie ) QRS: 95o ( stopni ) T: 20o ( stopni ) Liczba zesp. QRS: 16 Uśredniono: 14 Ilość typów: 1..

Kardiolog z sercem w Szczecinie

.. ...przyjmie ja wczoraj bylam z wynikiem poniewarz biore acenokumarol i nie mialam terminu ale zostalam przyjeta pani dr zrobila mi ekg i od razu dala skierowanie na zalozenie holtera bardzo jestem zadowolona z PANI DR bOGACKIEJ w gabinecie czuje sie spokojna pani dr jest zawsze usmiechnieta..

Trzepotanie w przełyku

.. ...ale nie jestem pewna. wyniki ekg i echo mam ok. Marwti mnie to, czy ktos z was moze ma cos podobnego>? jak możesz to dokładniej opisz te objawy cos jakby motuyl trzepotal skryzdlami w przelyku...trwa chwilke, nie boli nic oprocz tego, dziwne uczucie... sory ale pierwszy raz się z..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...u mnie na podstawie wyniku EKG jakieś pół roku temu, bo poszedłem na rutynową kontrolę zdrowia, czułem jakieś lekkie osłabienie, do napadów się nie przyznałem, lekarz sam zauważył no i już musiałem powiedzieć prawdę. Wtedy dopiero lekarz nazwał to po imieniu - WPW. Od ok. 10 lat miewałem..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 12

.. ...niestety te tylnie - inne wyniki wyszly dobrze, oprocz ekg, w ktorym nadal pozostaje widoczny zespol wpw ze strona lewostronna, holter niestety tez zarejestrowal duzo pobudzen dodatkowych, ktore nie zawsze sa dla nas slyszalne, kilka ekstrasystolii i kilka zmian rytmow z wolniejszego na..

EKG wyniki czy serce mam zdrowe?

.. Czy mógłby ktoś powiedz czy serce mam zdrowe z tych Badań? EKg - rytm zatokowy 60/min.Normogram.PQ=0,18,QRS=0,06,QTc=0,41,Po3 serca półpionowe>Bez zabórzeń stt. Holter - cz rytmu 80/min,min 45/min,max 158/min.Arytmie komorowe nie wystepowaly.Zarejestrowano 1 pobudzenie nadkomorowe.Bez pauz pow 1.9..

EKG i holter wyniki

.. Czy mógłby ktoś powiedz czy serce mam zdrowe z tych Badań? EKg - rytm zatokowy 60/min.Normogram.PQ=0,18,QRS=0,06,QTc=0,41,Po3 serca półpionowe>Bez zabórzeń stt. Holter - cz rytmu 80/min,min 45/min,max 158/min.Arytmie komorowe nie wystepowaly.Zarejestrowano 1 pobudzenie nadkomorowe.Bez pauz pow 1.9..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...badania i wyszystkie wyniki sa w normie ), pozostale badania zawsze wychodza idealnie ! Nie jestem tez narazona na jakis wiekszy stres, ktory moze sie nasilac. nie zazywam zadnych lekow ( nawet tabl. antykoncepcyjnych ), nie pale, nie pije ( no moze 3 piwka w tygodniu ;D ). EKG wychodzi..

Wyniki z zabiegu Holtera

.. ...wiecie, jak wyglądają wyniki z zabiegu Holtera? Tzn. czy widać jakoś na nich wszystko co się robiło przez 24 godziny?np. uniesienia miłosne hihi? Dajcie znać, jeśli wiecie. holter to nie zabieg!!! to poprostu ekg zalozone na 24 godziny, i tyle buhahah zabieg... mam 14 lat i nie raz..

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny - Str. 2

.. ...( jak tylko otrzymam wynik EKG ) z uwagi na niepokojące objawy. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli: ) Chciałabym jednak ostrzec wszystkich,żeby nie zwklejali z wizyta ( nawet kontrolna ) u kardiologa, bo lepiej wykryć coś za wczasu niż później stresować się: ) Czy wie ktoś czy przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 153

.. ...o skierowanie na ekg.Wynik wyszedł zły,pani doktor stwierdziła,że prawa komora serca jest powiększona i ogólnie serce niedotlenione.Osobiście zarejstrowała mnie do kardiologa i zleciła zrobienie morfologii i badan na tarczyce które wyszły dobrze.U kardiologa powtórnie zrobiono mi ekg,nie..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...tylnego zastawki taki wynik echa serca odebrałem.lekarz powiedział ze nie mam sie tym przyjmowac a ja sie czuje okropnie omdlenia bóle w klatce bóle pleców. Wszystkie inne badania ok ekg,holter,ekg wysiłkowe. co mam robic? zmienic lekarza? co to własciwie znaczy niedomykalnosc mitralna 1..

Arytmia komorowa u czterolatka

.. ...wieczorem 1/4. I dziś wynik kolejnego holtera EKG i szok 25%. Prosze o jakiekolwiek informacje bo chyba oszaleję. Dodam jeszcze że synek nie ma żadnych objawów tzn. nie zgłaszał nigdy żadnego zmęczenia zasłabnięcia nigdy się źle nie poczuł. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam. Witaj...

Pytanie do specjalistów (kardiologów) EKG

.. ...http://www.kuczus123.prv.pl/3.jpg http://www.kuczus123.prv.pl/4.jpg EKG witam. na moje oko wyniki sĄ dobre. Co jest parametr SV na wyniku echo serca 2D. Jaka jest jego norma. Mi wyszlo 110 i podobno to jest poza norma??..

Nerwica? serce mam zdrowe

.. ...czestoskurcz, dopiero jak z wynikami poszedlem do kardiolog to serduszko zwolnilo, jak doktor powiedziala mi ze wyglada na to ze nic mi nie jest, w sumie dobrze ze w momencie kiedy mialem czestoskurcz bylem akurat na EKG hej wszystkim nerwica nie jest niczym złym ja tez ja posiadam..

WPW co to takiego? - Str. 2

.. ...WPW? Jakie musza byc wyniki badan, zeby wiedziec to ponad wszelka watpliwosc? Tak jednoznacznie. Wedlug przedostatniego holtera mam 834 pojedyncze pobudzenia nadkomorowe, male pauzy ( ponizej 2 sekund ), EKG wykazalo pojedyncze ekstrasystolie z wstecznym przewodzeniem, jesli to ma..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...na nią zabrać świeże wyniki badań w kierunku serca tzn. EKG, poziom elektrolitów ( magnez, potas ) to są badania podstawowe. Później cię lekarz pokieruje. Jeśli się bardzo denerwujesz to idź na całodobową pomoc medyczną - zrobią ci przynajmniej EKG i się uspokoisz. Jeśli to nerwica..

Zbyt szybki puls

.. ...:( TSH =1,650 - wiec wynik ok;] takie tetno to jest nazywane tachykardia i jest zaliczane do zaburzen rytmu serca. dodatkowo kolatania rowniez wystepuja w tych zaburzeniach.w ekg nic nie wykaze wiec nalezy wykonac echo serca czyli badanie usg inaczej mowiac. morfologie jak najbardziej..

Kołatania serca, to nerwica?

.. ...przezprzełykową, ale wynik był niejednoznaczny.Zrób też holter i echo serca. No i ekg oczywiście. Cześć własnie przed paroma godzinami mialem nie miłą sytuacje. Byłem sobie w pracy a tu po prostu zaczelo mi bic bardzo bardzo szybko serce , nie przejołem sie tym i dalej robilem swoje. Po..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...indziej moje cisnienie wyniosilo wtedy 186130 puls 131 zrobiono mi ekg na ktorym nic nie wyszlo. lekarz powiedzial ze moge powtarzac je 20 razy a za 21 dopiero moze cos wyjsc. mam silne bole glowy. lekarze nie stwierdzili co mi jest. moze ktos ma podobne objawy? Kurcze jak czytam..

Płatek mitralny i jego rola w sercu

.. ...zaburzenia rytmu serca !! Wynik CKMB i OB byl podwyzszony!! Nie zostalam w szpitalu na swoją odpowiedzialnosc !!Zaczelam robic badania !! Holter potwierdził zaburzenia rytmu serca ale ekg wysilkowe wypadlo dobrze!! Echo serca wykazalo wypadanie platka!! lekarz stwierdzil że nie powinno..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...moze wiesz cos na temat wynikow ekg Lewogram RZM 60/min nepelny blok prawej odnogi p.HisaQT - 0,42sek ukg LP42LK31/49EF - 50`IVSd1,3jamy serca niepowiekszone zastawki serca bez zmian grubszy miesien sercaLK iprzegrody m - kom zaburzenie relaksacji m.LK ROZPOZNANIE NAPADOWE MIGOTANIE..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 3

.. ...nerwicy na podstawie tylko wyniku EKG to jakas pomylka, pozdrowienia, jakie bierzesz te kropelki? Dzięki za odpowiedź. Morfologie zrobiłam sobie właśnie prywatnie, mam troche za mało czerwonych krwinek i hemoglobiny, czyli coś żelaza będę musiała pozażywać. Te kropelki to się nazywają..

QRS na EKG

.. jak rozumiec te wyniki - ekg z 9.maja RR 477ms P 92 ms PR 132 ms QRS 78ms QT 302ms QTC 468 ms nienormalny kontur QRS.tachykardia zatokowa 126/min ekg robione przy wielkim, wielkim stresie. ekg z 21 maja PR 580ms P 160 ms PR 150 ms QRS 82ms QT 330ms QTC 434ms normalny kontur ekg, tachykardia zatokowa 103/min...

Wynik Holtera pojedyńcze ExV

.. pacjet po 24h monitorowaniu ekg, w badaniu zarejestrowano;rytm prowadzący zatokowy,zarejestrowano pojedyńcze ExV,bez znamiennego obniżenia odc.ST - T,HR w granicach !30 - 50 czy ktos wie co to oznacza???????????? Z tego co wiem to onzacza to ze rytm jest zatokowy a to bardzo dobrze, sa epizody pojedynczych..

EKG i 4 różne wyniki

.. ...automat tak wyrzuca takie wyniki, ale przestraszylam sie. Potem 3 kolejne ekg - normalne, tylko y tachykardia zatokowa ( od 100 - 120 ). Czy aparat ekg moze wyryzcac takie interpretacje i czy wierzyc lekarce?Jakies 3 tygodnie po tym pierwszym ekg zrobilam echo serca - serce bardzo..

EKG przez telefon w Warszawie

.. ...abonamentem i kaucja wynioslo to 600 zł. Zawdzieczam temu urzadzeniu koszmarna diagnoze Magda, dla wyjasnienia powiem Ci, że błędnie to identyfikujesz z Kliniką Chorób Serca w Zabrzu, to jest jedynie oddział Kardiotele PRZY Śląskim Chorób Serca w Zabrzu; a to nie to samo. Pzdr. ; ) A ja..

Opis EKG - co to oznacza?

.. ...poinformowal mnie o wyniku, natomiast z opisu nic nie moge rozczytac ;/ Czy jestescie w stanie cokolwiek rozszyfrowac z tego opisu...?: Pozdrawiam Michal Oto link do opisu: http://img.photobucket.com/albums/v733/yautay/DSCF0071.jpg Pozdrawiam! M Ja widze tylko: Rytm zatokowy miarowy (..

Tachycardia - za mocne bicie i zaburzona akcja serca

.. ...tendencje do zanikania. wyniki ekg, ukg, eeg, tomografii, rezonansu etc. nie wskazują na żadną chorobę, nie pomagają żadne leki, a omdlenia nadal się pojawiają w sytuacjach bezstresowych bezwysiłkowych także. proszę podpowiedzccie coś, mnie już brak pomysłów . tomek proszę odezwij się..

Różnica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych

.. ...nadcisnienie - niemniej wyniki EKG mam ponoć idealne. Od jakiegoś czasu nurtuje mnie problem.Czy ktoś wie jaka jest róznica w odczuwaniu skurczów dodatkowych komorowych a przedsionkowych. Czytam posty tu zawarte i rozumiem że przedsionkowe czuje się w przełyku - wniosek - komorowe..

EKG i za każdym razem co innego wychodzi

.. ...o interpretacje tego wyniku, bo zmartwiło mnie to. Oto wyniki: 133 pojedyncze pobudzenia węzłowe ostry załamek T, mozliwy wzrost potasu w osoczu erkalemia niespecyficzne zmiany załamka T niespecyficzne zmiany odcinka ST i załamka T nie występuje nieprzemienność P i QRS niecałkowity blok..

EKG i za każdym razem co innego wychodzi - Str. 2

.. ...nic wiecej z tego nie wynika. A objawy jakies? Zrob sobie Holtera 24 godzinnego. szybkie meczenie, ucisk w klatce piersiowej i robi mi sie slabo. czy z takiego powodu mozna dostac zwolnienie z w - f? marta0041, Dziecko, nie ma naprawdę powodu dla którego to samo pytanie zadajesz w dwóch..

Odczyt z EKG a leki

.. ...ciała. Zrobiono mi EKG. Wynik: patologiczny załamek Q w aVR nieprawidłowy załamek R w V4, V6 odcinek ST uniesiony w V2, V3, V4, V5, V6 nieprawidłowy załamek T w V1 Zrobiono mi również rentgen klatki piersiowej - nie wykryto jakichkolwiek zmian, sylwetka serca w normie. Niestety na echo..

Dodatkowe skurcze - Str. 50

.. ...ktoś przeanalizował wynik mojego holtera. Od 4 lat męczę się z nerwicą lękową i wlaśnie w jej trakcie uaktywniły się skurcze dodatkowe. A oto wynik: Ambulatoryjną analizę EKG przeprowadzono w ciągu 22godz i 17min. Przeanalizowano 108616 pobudzeń. Średnia częstość rytmu serca wynosiła 81..

Dodatkowe skurcze - Str. 99

.. ...solarium i...dobrego wyniku. gabi przy tescie wysilkowym tez wyjdzie czy masz wiencowke przeciesz lekarz ma monitorowane ekg w czasi testu np u mnie w czasie testu wysilkowego wystapilo migotanie przedsionkow i pani dr przerwala test bezinteresowny widze że badasz sie ostro i wiesz co i..

Dodatkowe skurcze - Str. 107

.. ...prywatnie, czekaj na wyniki i pomyslimy co dalej: ) pozdr gg 3671032,gdybys chciala, * kurcze sie * od 5 lat: ) witajcie kurczący się. jakie to jest ekg 12 - odprowadzeniowe, to znacyz Holter???nie wiem jakie ja miałam. w kazdym razie, od rana dziś poczytałam, podrążyłam i mam kilka..

Dodatkowe skurcze - Str. 142

.. ...wziełam do ginekologa wyników EKG: ) poczytałam o arytmii i o czestoskurczach, ze niby powyzej 100 ...miałam 110 i takie jak tam pisało objawy, łącznie z pulsowaniem w szyi i płytkim oddechem ale juz nie mam odkad biore ten betaloc mam nizszy puls. Gabi czym sie róznią te komorowe od..

Czy nerwica serca może zabić?

.. ...Tomka a masz w domu wynik echa serca? Nie mam bo badanie robiłem 4 late temu.Mam ekg wysiłkowe robione miesiąc temu i wynik jest dobry. sama nerwica pewnie nie, ale leczona, nie leczona, może po kilku latach przypałętac po prostu nowe dolegliwości i tyle, trzeba nerwicę leczyc i koniec..

Złe wyniki EKG

.. Pomóżcie mi ludzie bo bieda okropna. Mam 28 lat i trafiłem na tydzień do szpitala na badania bo cos tam źle w EKG jest. Zrobili mi echo, zdjęcie RTG, badania wysiłkowe a i holtera nosiłem dobę, o krwi i moczu nie wspomnę. Okazało się, że wszystko jest w normie, oprócz oczywiście EKG gdzie cytuję: wysokie..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...mialem robione podstawowe wyniki krwi i wszystko ok no moze troche ob mialem wyzsze bo 10. Dziekuje za odpowiedz Proponuje echo serca , czy nie ma spadku frakcji wyrzutowej i zaburzeń kurczliwości oraz powiekszenia lewej komory Wiec tak bylem na ekg nic nie wyszlo, i zrobilem sobie echo..

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...bedzie mi tu przedstawic wynik ekg, nie znam sie na odczycie. A wyniki krwi wyszły nastepująco: troponina < 0.1 ( tu powinno wyjść 0 ) CKMB 31 ( norma jest ponić do 25 ) Jestem pełna obaw. W internecie czytałam o niewydolności serca, zawałach, chorobach wiencowych. Czy ktoś z was..

Jak poprawić wynik EKG?

.. ...wszystkich, mam pytani czyjest jakaś możliwość aby wynik EKG był dobry? Kiedyś miałem EKG i były jakieś problemy choć nie mam żadnych dolegliwości sercowych. Czy da się coś zrobić żeby poprawić wynik EKG?..

Bóle serca w ciąży

.. ...Ciebie to wygląda z tym wynikiem?Nie martw sie o dzidziusia bedzie wszystko ok!! Zyj spokojnie i nie denerwuj sie, a własnie moze jestes nerwowa osobą i stad te objawy????Odpisz mi szybko, ja jestem z Katowic a TY? Wydaje mi sie ze masz nerwice serca ja to tez takie objawy mnie mekaja..

Zapalenie mięśnia sercowego od infekcji zęba leczonego kanałowo

.. ...to leczy? wszystkie wyniki maz ma ok, oprocz ekg, ktore wykazuje jakies zmiany. czy leczenie jest w kazdym przypadku inne? prosze o szybka odpowiedz, bo bardzo sie martwimy. czy jest to wogole wyleczalne/ Zapalenie mięsnia sercowego to juz bedzie wieczna choroba. Trzeba zostać pod opieką..

Drętwienia mięśni twarzy

.. ...magnezu przez pare dni ). Wyniki krwi mam ok, lekarze nie reaguja,bo w momencie gdy do nich przychodze tego nie mam. Czy ktos moze mi pomoc... Też mam podobny problem, ale lekarze mają mnie gdzieś. Chciałabym się wreszcie dowiedzieć co to jest i jak to leczyć. Tylko kto to wie. Proponuje..

Różnica ciśnień na lewym ramieniu i prawym

.. ...regułą. Zastanawia mnie taka sytuacja. Byłam na EKG, nic nie wykazało. Jutro mam badanie RR metodą holtera. Chciałabym się dowiedzieć, czy może ktoś spotkał się z czymś takim i czym to może być spowodowane...

Kłucie w sercu w ciąży

.. ...profilaktyczne oraz ekg. z badan wynika ze wszystko jest ok .nadal odczuwam klucie w sercu chwilami. praktycznie każdy ma takie klucia wieksze lub mniejsze niema co panikować od tego sie nie umiera! sam mam takie od dzieciecych lat a zdrowy jestem jak rydz Ja też mam takie kłucia serca,..

Rozległy zawał ściany przedniej i koniuszka

.. ...ryzyka ( cztery zgony w wyniku zawałów w rodzinie ) - z silnym bólem w klatce piersiowej przy najmniejszym wysiłku i skierowaniem do szpitala zgłasza się na Izbie Przyjęć. EKG w normie. Zostaje hospitalizowany( no jeśli Pan tak chce.. ). Mija pobytu w szpitalu dzień pierwszy, dzień..

Blok Mobitza

.. ...jest dobry, ekg nic nie wykazało, echo serca - w porządku.. nie mam problemow w szkole, ani zadnych osobistych.. nie wiadomo co mi jest.,. moze ejst tu ktos, kto moglby mi coś na ten temat powiedzieć?..

Na podstawie EKG można stwierdzić chorobę wieńcową?

.. ...robiąc wywiad i czytając wynik EKG. pozdrawiam s. rozpoznanie choroby wieńcowej tylko na podstawie zapisu ekg to duża sztuka... w ramach poszukiwania przyczyn kołatania serca proponuję zrobić podstawowe badania: morfologia, OB, badanie ogólne moczu i sprawdzić funkcję tarczycy ( TSH );..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 21

.. ...rozumiesz przez dobre wyniki EKG. Nic na nich nie wyszlo ? Az mi sie nie chce wierzyc, bo przy tym co piszesz spodziewalbym sie sladow nadcisnienia lub czegos co powoduje bol u Marka np. skurczy dodatkowych. Jesli po wykluczeniu chorob serca i ukladu krazenia oraz dobrym badaniom krwi i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...wariatkę:] nie zna sie na wyniku ekg i uwaza ze wszystko jest ok..tymczasem pytalam sie kardiologa..przez znajomosci..i powinnam dostac skierowanie..a moj lekarz po prostu mi go nie da bo nie wie co oznacza wynik badania..Eh..Pozdrawiam Was wszystkich!! Witaj Mycha. Po pierwsze zmień..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...nigdy tam nie pójdę. Wyniki, które dostałam były ok. Na wypisie napisał mi lekarz, że ten atak miał związek z cytuję * * nicotinismus * * * czyli z papierosami. Po jakimś czasie poszłam do lekarza rodzinnego i zrobił mi znów ekg - wszystko ok. Ale jak wierzyć po czymś takim tej całej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 89

.. ...internistow i kardiologow, wyniki badan OK - EKG, holter, Usg serca, krew - morfologia, biochemia... Wniosek - uspokoic sie... Zazywam propranolol 40mg dziennie, validol i krople nasercowe, sa dni, kiedy czuje sie extra, a czasami, np w tym tygodniu we wtorek i dzis... tragedia,..

Dolegliwości sercowe po przedawkowaniu amfetainy - Str. 2

.. ...WIELE OSÓB UMIERA W WYNIKU NIE ŚWIADOMOŚCI WŁASNEJ CHOROBY WIEŃCOWEJ. Dodam że wszystkie badania tak jak u mnie ( krew, mocz, EKG i ECHO ) będą wskazywać że jesteśmy zdrowi dopiero kontrast może wykluczyć powikłania po przedawkowani i potwierdzić nerwicę. Należy powiedzieć lekarzowi o..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...a jak porównywałyśmy wyniki EKG były zupełnie inne... z tym żer to lekarz rodzinny.. ale ona wcześniej była u innego lekarza, który wypisał jej jakieś niby dobre tabletki, tylko że 60 zł... ja bym mogła w sumie i 100zł zapłacić żeby tylko się nie czuć tak jak teraz.. ;( a i powiedział..

Aorta wstepująca

.. ...wstępującej do 4,9 mm wyniki ekg, holter, pr.wysiłkowa, wyniki krwi ,wszystko jest poprawne brałem metohexal 100 zk rano i gopten 2 na wieczór,ciśnienie rano 130/90/62 w dzień 120/85/66 wieczorem 134/86/72 teraz mam brać lokren 10 i tritace 5 rano po pierwszym dniu mam teraz ciśnienie na..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 9

.. ...dokument . Pozostałe wyniki miałam kiepskie, ale nikt nia to nie zwracał uwagi. Nie martw się, czuję że Ty przy mnie jesteś okazem zdrowia. Ja przeżyłam, Ty też będziesz żałować, że tak się katowałaś. Mam umówioną wizytę u kardiologa. Zrobiłam EKG i jest arytmia. Martwi mnie to wszystko...

Kłucie serca przy wdechu

.. ...zycze bardzo dobrych wyników i duzo zdrówka i usmiechu na codzien : ) Ja też mam takie bóle serca, kiedy oddycham, a właściwie, to nie mogę oddychać tylko muszę kilka razy próbować nim złapię pełny oddech. Byłam 4 dni temu u lekarza, miałam robione EKG serca i niby wszystko dobrze, więc..

co robić po zapaleniu osierdzia sercowego? dziwne objawy - sport

.. ...kciuki za pozytywny wynik. jesli bedziesz mial czas o ochote to napisz co i jak po badaniu. Witajcie : ) Marek - jak tam kontrolne echo? mam nadzieje ze wszystko ok Marcin - zapisaleś się do lekarza? jak się czujesz? pozdrawiam Witam wczoraj miałem badanie echo i ekg na echy wyszło mi że..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...nic złego nie widzi w wyniku badania Holtera i EKG, na USG też nic nie znaleźli... a ja męczę się ze sobą, domownicy męczą się ze mną, pięcioletnia córka patrzy na to co się dzieje z jej mamą... na jutro mam wyznaczona wizytę u psychologa - sugestia obsługi karetki, szukam drogi do..

Wynik badania echokardiograficznego EKG

.. ...prosze o interpretacje wyniku ukg LP43 LK31/49 EF50%IVSd1,3 jamy serca niepowiekszone.Zastawki bez zmian.Grubszymiesien LKiprzegrody m - kom.Zaburzenie relaksacji m.LK.Aorta w luku slabo widoczna.EKG Lewogram,RZM55/min. Niepelny blok prawej odnogi peczka Hisa.QT - 0,42sek bede wdzieczna..

Jakie badania robi kardiolog u siebie w gabinecie?

.. ...wysilkowym? Powinnam przyniesc wyniki badan krwi? Ide prywatnie do kardiologa. Nigdy wczesniej nie leczylam sie na serce. Z jakimi badaniami mam przyjsc na 1 wizyte. Ja zawsze do kardiologa idę z zapisem ekg, ponieważ za zrobione u niego w gabinecie trzeba więcej zapłacić a tak ma gotowe..

Szybki puls od 80 do 95

.. ...postem ale czy dobry wynik EKG gwarantuje że nic poważnego nie dzieje się z sercem. TWOJ PULS JEST OK !!! nie ma sie co martwic... i napewno na nic nie jestes chory... pozdrawiam no tak, twój puls wcale nie jest za wysoki... ja mam 16 lat i tętno 150 ; ). prawdopodobnie nic powaznego ci..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...razem wychodzily te same wyniki wkoncu lekarze stwierdzili bradykardie. cześć ja mam to samo wszystkie badania takie jak twoje wychodziły dobrze nawet te ekg koniecznie załóż sobie holtera ekg bo to na prawde przestaje bić serce ale to jest taż powód tarczycy no mi wyszło ze mam..

Zapalenie mięśnia sercowego - dolegliwości po

.. ...na to nie powiedział. Wyniki EKG sa w porzadku, echo serca równiez nic nie pokazało - wszystko niby ok. Zastanawiam się czy to nie sprawa betalocu - aktualnie przyjmuje 75 mg dziennie. Czy Wy równiez po przyjmowaniu tego leku mieliście takie objawy? Czy dobrym pomysłem byłoby czasowe..

Aktywność po ablacji

.. ...była wizyta kontrolna z wynikami badań EKG i Holtera. Usłyszałam, że wyniki są dobre i następna wizyta kontrolna za rok o ile nic nie będzie się działo. Mam pojedyńcze skurcze dodatkowe, po zabiegu były dosyc często, teraz jest ich coraz mniej. Pracuję czasem na nocach ... więc jest to..

Kłucie w sercu - Str. 4

.. ...hipertriglicerydemię ( ostatnio miałem wynik 1408 przy normie do 160 ). Ale ani EKG, ani echo serca ani wysiłkowe EKG nic nie wykazuje. Jednak dzisiaj się trochę przeraziłem bo sąsiada z ulicy zaczęło kłuć serce i karetka już nie zdążyła na czas. A mnie tak kłuje że aż się niedobrze..

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...zrobione EKG z którego wynikało, ze mogę mieć przerośniętą prawą komorę serca. Po tym EKG doszły problemy ze złapaniem oddechu i dziwnym bólem podczas wysiłku w sercu. Ponowne EKG wykazało podobne wyniki, natomiast RTG klatki piersiowej z właściwościami serca wykluczyło jakieś wady...

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...szyjnego kręgosłupa, wynik prześwietlenia wyklucza diagnozę, następnie ekg, morfologia, ob, cukier, sód, potas itp. wyniki w normie, druga diagnoza tarczyca w środę idę odebrać wyniki. Ciekawa jestem co będzie dalej. to sa tylko wasze uwagi. Ja wolełabym lekarskie. Jakoś wszyscy..

Badania echo i EKG serca i co dalej?

.. ...rzeczy zamieściłem skany wyników badań i bardzo proszę o ich interpretację, ponieważ na powtórnej komisji wojskowej powiedziano mi że jestem zdrowy nawet nie zaglądali do wyników, a mój lekarz rodzinny to obrośnięty w piórka ( tu epitety ) bo ani leczyć ani nawet spojrzeć na wyniki mu..