Wyniki EKG serca

Izolowany ubytek przegrody międzykomorowej

.. ...Rozpoznanie opiera się na wynikach badań: ECHO serca EKG zdjęcie RTG klatki piersiowej Leczenie ubytku przegrody międzykomorowej. Pacjenci z małym przeciekiem lewo - prawym ( krew przecieka z lewej do prawej komory przez otwór w przegrodzie międzykomorowej ) nie wymagają leczenia..

Migotanie komór

.. ...panuje elektryczny chaos. Wynikiem tego jest desynchronizacja kardiomiocytów - komory serca jako całość nie kurczą się i nie pompują krwi. Wykres EKG w przebiegu migotania komór jest poszarpany, nieregularny, załamki są nieobecne. Chory jest nieprzytomny. Jedyną szansą przerwania..

Lewogram

.. ...określamy w oparciu o wynik badania EKG. Do orientacyjnego określenie osi elektrycznej serca wystarczą zapisy z I i II lub I i aVF elektrody ( elektrody kończynowe ). Jeśli odchylenie osi wynosi poniżej - 30 stopni mówimy o lewogramie. Odchylenie osi elektrycznej serca w lewo może..

Oś serca

.. ...określa się w oparciu o wyniki badania EKG ( zwykle korzystając z zapisu z elektrod kończynowych ) i podaje się w przybliżeniu ( normogram, lewogram lub dextrogram ) albo w sposób dokładny, podając kąta w stopniach. Odchylenia osi serca mogą wynikać z wrodzonych wariantów budowy układu..

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...Objawy są niespecyficzne, wynikają z komorowych zaburzeń rytmu serca. Chory może mieć uczucie kołatania serca, zawroty głowy, często występują omdlenia. Niestety czasem pierwszym objawem choroby jest nagły zgon sercowy. W EKG obserwuje się dekstrogram, napadowe bloki przewodzenia..

Stan przedzawałowy

.. ...kliniczne ( ból ) oraz wynik badania ECHO serca obrazujący spadek kurczliwości danego fragmentu mięśnia. Można powiedzieć, że jeśli mimo długo utrzymującego się bólu świadczącego o niedokrwieniu mięśnia sercowego nie zaobserwowano zmian w zapisie EKG, wzrostu stężenia troponin ani..

Każda minuta ważna przy ostrym zawale serca

.. ...system teletransmisji wyników elektrokardiografii ( EKG ), ratownicy mogą na bieżąco konsultować się ze specjalistami, którzy podejmują decyzję o podawanych lekach i postępowaniu z chorym. Jeżeli karetka nie ma takiego wyposażenia powinna zawieźć pacjenta do ośrodka z kardiologią..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 50

.. ...wyłącznie znajac taki wynik holtera popełni błąd. Wynik ( jeśli nie ma w nim jednoznaczniej patologii ) może być interpretowany TYLKO jeśli wie sie mozliwie dużo o pacjencie. Na co się skarży, jak wygląda Echo serca, spoczynkowy zapis ekg i takie tam. Niestety, trzeba odwiedzić doktora i..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...niepokoja mnie moje wyniki badań. mialam robione EKG,Echo serca i holltera,który przeprowadzony był w czasie kiedy brałam lek betaloc ZOK 50. Echo serca wykazało zespól Barlowa, pogrubiony płatek oraz niewielką falę zwrotną do lewego przedsionka. natomiast hollter, że mam tachykardię i..

Echo serca - Str. 6

.. ...? i czy to moze byc wynikiem podniesionego cisnienia ok 140/90 ? Z góry dzieki za odpowiedz : ) mam pytanie odnosnie zastawki trojdzielnej:Vmaks.0,6m?sek, slad fali zwrotnej o V max<2 m/s?czy to cos powaznego? hej ja miałam robione echo serca to nic nie boli nie masz sie o co..

Echo serca - Str. 15

.. ...serce jest zdrowe jesli wyniki sa ok?? Moze warto jeszcze zrobić holtera ekg? Jade w sierpniu do Zabrza znów na kontrole więc moze wtedy uda mi sie coś załatwić z tym holterem, mam nadzieje ze to serce mi nie stanie do tego czasu, starsznie sie tego boje jak takie cos mi sie przydarzy to..

Echo serca - Str. 22

.. ...mi pani z interpetuje wynik TK naczyn wiencowych wskazania; choroba wiencowa. Badanie wykonano po dozylnym podaniu100ml lomeronu z bramkowaniem retrospektywnymEKG. Ocena badania utrudniona ze wzgledu na przyspieszenie rytmu serca w trakcie badania. Na wykonanych rekonstrukcjach VRT,MIP I..

Echo serca - Str. 25

.. ...prosilbym o interpretacje wynikow badań: ECHO SERCA: LK 5,2 PK 3,0 LP 3,6 PMK 1,1 TŚLK 1,1 Ao Kurczliwosc scian - asynergia skurczu PMK,hipokineza koniuszka Z - ka dwudzielna - E/A 1,1 DT 168ms, śladowa fala zwrotna Z - ka aorty - V.max 0,6m/s Z - ka pnia płucnego - AcT 115ms LVEF 56%...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...zgromadzeniem kompletu wyników. Przecież masz dopiero zrobić badanie krwii, moczu i hormonów!!! Nie rozumiem celowości faszerowania Cię lekami przed ostatecznym wyjaśnieniem przyspieszonego bicia serca. Niby zrobią Ci ekg po przyjęciu leku. Absurd! Kurcze, lekarzem nie jestem, ale chyba..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 735

.. ...itd.Powiem ze robilem wyniki krwi usg serca holtera ekg wiele razy i wszystko jest ok a dzieje sie to u mnie od miesiaca i niby lekarze mowia ze to nerwica bylem w czoraj u psychiatry i tez tak twierdzi ale czy przy czyms takim sa takie bole? to jest koszmar prosze odpiszcie nawet na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 949

.. ...uczucie gorączki. Zrobilam wyniki i badania, wykryto szmery nad sercem. Zrobilam ekg, okazuje sie ze mam nieprawidłowy blok prawej odnogi peczka Hisa. Niedlugo mam USG serca. Ale nie sadze zeby to byl powod moich dolegliwosci. Poniewaz czytalam ze to jest niegrozna wada wrodzona i..

EKG wyniki czy serce mam zdrowe?

.. Czy mógłby ktoś powiedz czy serce mam zdrowe z tych Badań? EKg - rytm zatokowy 60/min.Normogram.PQ=0,18,QRS=0,06,QTc=0,41,Po3 serca półpionowe>Bez zabórzeń stt. Holter - cz rytmu 80/min,min 45/min,max 158/min.Arytmie komorowe nie wystepowaly.Zarejestrowano 1 pobudzenie nadkomorowe.Bez pauz pow 1.9..

EKG i holter wyniki

.. Czy mógłby ktoś powiedz czy serce mam zdrowe z tych Badań? EKg - rytm zatokowy 60/min.Normogram.PQ=0,18,QRS=0,06,QTc=0,41,Po3 serca półpionowe>Bez zabórzeń stt. Holter - cz rytmu 80/min,min 45/min,max 158/min.Arytmie komorowe nie wystepowaly.Zarejestrowano 1 pobudzenie nadkomorowe.Bez pauz pow 1.9..

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...badania i wyszystkie wyniki sa w normie ), pozostale badania zawsze wychodza idealnie ! Nie jestem tez narazona na jakis wiekszy stres, ktory moze sie nasilac. nie zazywam zadnych lekow ( nawet tabl. antykoncepcyjnych ), nie pale, nie pije ( no moze 3 piwka w tygodniu ;D ). EKG wychodzi..

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny - Str. 2

.. ...( jak tylko otrzymam wynik EKG ) z uwagi na niepokojące objawy. Ale mimo wszystko jestem dobrej myśli: ) Chciałabym jednak ostrzec wszystkich,żeby nie zwklejali z wizyta ( nawet kontrolna ) u kardiologa, bo lepiej wykryć coś za wczasu niż później stresować się: ) Czy wie ktoś czy przy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 153

.. ...o skierowanie na ekg.Wynik wyszedł zły,pani doktor stwierdziła,że prawa komora serca jest powiększona i ogólnie serce niedotlenione.Osobiście zarejstrowała mnie do kardiologa i zleciła zrobienie morfologii i badan na tarczyce które wyszły dobrze.U kardiologa powtórnie zrobiono mi ekg,nie..

Niedomykalność mitralna 1 z wypadaniem

.. ...tylnego zastawki taki wynik echa serca odebrałem.lekarz powiedział ze nie mam sie tym przyjmowac a ja sie czuje okropnie omdlenia bóle w klatce bóle pleców. Wszystkie inne badania ok ekg,holter,ekg wysiłkowe. co mam robic? zmienic lekarza? co to własciwie znaczy niedomykalnosc mitralna 1..

Pytanie do specjalistów (kardiologów) EKG

.. ...http://www.kuczus123.prv.pl/3.jpg http://www.kuczus123.prv.pl/4.jpg EKG witam. na moje oko wyniki sĄ dobre. Co jest parametr SV na wyniku echo serca 2D. Jaka jest jego norma. Mi wyszlo 110 i podobno to jest poza norma??..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...na nią zabrać świeże wyniki badań w kierunku serca tzn. EKG, poziom elektrolitów ( magnez, potas ) to są badania podstawowe. Później cię lekarz pokieruje. Jeśli się bardzo denerwujesz to idź na całodobową pomoc medyczną - zrobią ci przynajmniej EKG i się uspokoisz. Jeśli to nerwica..

Zbyt szybki puls

.. ...:( TSH =1,650 - wiec wynik ok;] takie tetno to jest nazywane tachykardia i jest zaliczane do zaburzen rytmu serca. dodatkowo kolatania rowniez wystepuja w tych zaburzeniach.w ekg nic nie wykaze wiec nalezy wykonac echo serca czyli badanie usg inaczej mowiac. morfologie jak najbardziej..

Kołatania serca, to nerwica?

.. ...przezprzełykową, ale wynik był niejednoznaczny.Zrób też holter i echo serca. No i ekg oczywiście. Cześć własnie przed paroma godzinami mialem nie miłą sytuacje. Byłem sobie w pracy a tu po prostu zaczelo mi bic bardzo bardzo szybko serce , nie przejołem sie tym i dalej robilem swoje. Po..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...indziej moje cisnienie wyniosilo wtedy 186130 puls 131 zrobiono mi ekg na ktorym nic nie wyszlo. lekarz powiedzial ze moge powtarzac je 20 razy a za 21 dopiero moze cos wyjsc. mam silne bole glowy. lekarze nie stwierdzili co mi jest. moze ktos ma podobne objawy? Kurcze jak czytam..

Płatek mitralny i jego rola w sercu

.. ...zaburzenia rytmu serca !! Wynik CKMB i OB byl podwyzszony!! Nie zostalam w szpitalu na swoją odpowiedzialnosc !!Zaczelam robic badania !! Holter potwierdził zaburzenia rytmu serca ale ekg wysilkowe wypadlo dobrze!! Echo serca wykazalo wypadanie platka!! lekarz stwierdzil że nie powinno..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...moze wiesz cos na temat wynikow ekg Lewogram RZM 60/min nepelny blok prawej odnogi p.HisaQT - 0,42sek ukg LP42LK31/49EF - 50`IVSd1,3jamy serca niepowiekszone zastawki serca bez zmian grubszy miesien sercaLK iprzegrody m - kom zaburzenie relaksacji m.LK ROZPOZNANIE NAPADOWE MIGOTANIE..

QRS na EKG

.. jak rozumiec te wyniki - ekg z 9.maja RR 477ms P 92 ms PR 132 ms QRS 78ms QT 302ms QTC 468 ms nienormalny kontur QRS.tachykardia zatokowa 126/min ekg robione przy wielkim, wielkim stresie. ekg z 21 maja PR 580ms P 160 ms PR 150 ms QRS 82ms QT 330ms QTC 434ms normalny kontur ekg, tachykardia zatokowa 103/min...

EKG i 4 różne wyniki

.. ...automat tak wyrzuca takie wyniki, ale przestraszylam sie. Potem 3 kolejne ekg - normalne, tylko y tachykardia zatokowa ( od 100 - 120 ). Czy aparat ekg moze wyryzcac takie interpretacje i czy wierzyc lekarce?Jakies 3 tygodnie po tym pierwszym ekg zrobilam echo serca - serce bardzo..

EKG przez telefon w Warszawie

.. ...abonamentem i kaucja wynioslo to 600 zł. Zawdzieczam temu urzadzeniu koszmarna diagnoze Magda, dla wyjasnienia powiem Ci, że błędnie to identyfikujesz z Kliniką Chorób Serca w Zabrzu, to jest jedynie oddział Kardiotele PRZY Śląskim Chorób Serca w Zabrzu; a to nie to samo. Pzdr. ; ) A ja..

Tachycardia - za mocne bicie i zaburzona akcja serca

.. ...tendencje do zanikania. wyniki ekg, ukg, eeg, tomografii, rezonansu etc. nie wskazują na żadną chorobę, nie pomagają żadne leki, a omdlenia nadal się pojawiają w sytuacjach bezstresowych bezwysiłkowych także. proszę podpowiedzccie coś, mnie już brak pomysłów . tomek proszę odezwij się..

Odczyt z EKG a leki

.. ...ciała. Zrobiono mi EKG. Wynik: patologiczny załamek Q w aVR nieprawidłowy załamek R w V4, V6 odcinek ST uniesiony w V2, V3, V4, V5, V6 nieprawidłowy załamek T w V1 Zrobiono mi również rentgen klatki piersiowej - nie wykryto jakichkolwiek zmian, sylwetka serca w normie. Niestety na echo..

Dodatkowe skurcze - Str. 50

.. ...ktoś przeanalizował wynik mojego holtera. Od 4 lat męczę się z nerwicą lękową i wlaśnie w jej trakcie uaktywniły się skurcze dodatkowe. A oto wynik: Ambulatoryjną analizę EKG przeprowadzono w ciągu 22godz i 17min. Przeanalizowano 108616 pobudzeń. Średnia częstość rytmu serca wynosiła 81..

Czy nerwica serca może zabić?

.. ...Tomka a masz w domu wynik echa serca? Nie mam bo badanie robiłem 4 late temu.Mam ekg wysiłkowe robione miesiąc temu i wynik jest dobry. sama nerwica pewnie nie, ale leczona, nie leczona, może po kilku latach przypałętac po prostu nowe dolegliwości i tyle, trzeba nerwicę leczyc i koniec..

Kłucia z lewej strony klatki piersiowej

.. ...mialem robione podstawowe wyniki krwi i wszystko ok no moze troche ob mialem wyzsze bo 10. Dziekuje za odpowiedz Proponuje echo serca , czy nie ma spadku frakcji wyrzutowej i zaburzeń kurczliwości oraz powiekszenia lewej komory Wiec tak bylem na ekg nic nie wyszlo, i zrobilem sobie echo..

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...bedzie mi tu przedstawic wynik ekg, nie znam sie na odczycie. A wyniki krwi wyszły nastepująco: troponina < 0.1 ( tu powinno wyjść 0 ) CKMB 31 ( norma jest ponić do 25 ) Jestem pełna obaw. W internecie czytałam o niewydolności serca, zawałach, chorobach wiencowych. Czy ktoś z was..

Bóle serca w ciąży

.. ...Ciebie to wygląda z tym wynikiem?Nie martw sie o dzidziusia bedzie wszystko ok!! Zyj spokojnie i nie denerwuj sie, a własnie moze jestes nerwowa osobą i stad te objawy????Odpisz mi szybko, ja jestem z Katowic a TY? Wydaje mi sie ze masz nerwice serca ja to tez takie objawy mnie mekaja..

Drętwienia mięśni twarzy

.. ...magnezu przez pare dni ). Wyniki krwi mam ok, lekarze nie reaguja,bo w momencie gdy do nich przychodze tego nie mam. Czy ktos moze mi pomoc... Też mam podobny problem, ale lekarze mają mnie gdzieś. Chciałabym się wreszcie dowiedzieć co to jest i jak to leczyć. Tylko kto to wie. Proponuje..

Kłucie w sercu w ciąży

.. ...profilaktyczne oraz ekg. z badan wynika ze wszystko jest ok .nadal odczuwam klucie w sercu chwilami. praktycznie każdy ma takie klucia wieksze lub mniejsze niema co panikować od tego sie nie umiera! sam mam takie od dzieciecych lat a zdrowy jestem jak rydz Ja też mam takie kłucia serca,..

Blok Mobitza

.. ...jest dobry, ekg nic nie wykazało, echo serca - w porządku.. nie mam problemow w szkole, ani zadnych osobistych.. nie wiadomo co mi jest.,. moze ejst tu ktos, kto moglby mi coś na ten temat powiedzieć?..

Na podstawie EKG można stwierdzić chorobę wieńcową?

.. ...robiąc wywiad i czytając wynik EKG. pozdrawiam s. rozpoznanie choroby wieńcowej tylko na podstawie zapisu ekg to duża sztuka... w ramach poszukiwania przyczyn kołatania serca proponuję zrobić podstawowe badania: morfologia, OB, badanie ogólne moczu i sprawdzić funkcję tarczycy ( TSH );..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 21

.. ...rozumiesz przez dobre wyniki EKG. Nic na nich nie wyszlo ? Az mi sie nie chce wierzyc, bo przy tym co piszesz spodziewalbym sie sladow nadcisnienia lub czegos co powoduje bol u Marka np. skurczy dodatkowych. Jesli po wykluczeniu chorob serca i ukladu krazenia oraz dobrym badaniom krwi i..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...wariatkę:] nie zna sie na wyniku ekg i uwaza ze wszystko jest ok..tymczasem pytalam sie kardiologa..przez znajomosci..i powinnam dostac skierowanie..a moj lekarz po prostu mi go nie da bo nie wie co oznacza wynik badania..Eh..Pozdrawiam Was wszystkich!! Witaj Mycha. Po pierwsze zmień..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...nigdy tam nie pójdę. Wyniki, które dostałam były ok. Na wypisie napisał mi lekarz, że ten atak miał związek z cytuję * * nicotinismus * * * czyli z papierosami. Po jakimś czasie poszłam do lekarza rodzinnego i zrobił mi znów ekg - wszystko ok. Ale jak wierzyć po czymś takim tej całej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 89

.. ...internistow i kardiologow, wyniki badan OK - EKG, holter, Usg serca, krew - morfologia, biochemia... Wniosek - uspokoic sie... Zazywam propranolol 40mg dziennie, validol i krople nasercowe, sa dni, kiedy czuje sie extra, a czasami, np w tym tygodniu we wtorek i dzis... tragedia,..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...a jak porównywałyśmy wyniki EKG były zupełnie inne... z tym żer to lekarz rodzinny.. ale ona wcześniej była u innego lekarza, który wypisał jej jakieś niby dobre tabletki, tylko że 60 zł... ja bym mogła w sumie i 100zł zapłacić żeby tylko się nie czuć tak jak teraz.. ;( a i powiedział..

Kłucie serca przy wdechu

.. ...zycze bardzo dobrych wyników i duzo zdrówka i usmiechu na codzien : ) Ja też mam takie bóle serca, kiedy oddycham, a właściwie, to nie mogę oddychać tylko muszę kilka razy próbować nim złapię pełny oddech. Byłam 4 dni temu u lekarza, miałam robione EKG serca i niby wszystko dobrze, więc..

Wynik badania echokardiograficznego EKG

.. ...prosze o interpretacje wyniku ukg LP43 LK31/49 EF50%IVSd1,3 jamy serca niepowiekszone.Zastawki bez zmian.Grubszymiesien LKiprzegrody m - kom.Zaburzenie relaksacji m.LK.Aorta w luku slabo widoczna.EKG Lewogram,RZM55/min. Niepelny blok prawej odnogi peczka Hisa.QT - 0,42sek bede wdzieczna..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...razem wychodzily te same wyniki wkoncu lekarze stwierdzili bradykardie. cześć ja mam to samo wszystkie badania takie jak twoje wychodziły dobrze nawet te ekg koniecznie załóż sobie holtera ekg bo to na prawde przestaje bić serce ale to jest taż powód tarczycy no mi wyszło ze mam..

Zapalenie mięśnia sercowego - dolegliwości po

.. ...na to nie powiedział. Wyniki EKG sa w porzadku, echo serca równiez nic nie pokazało - wszystko niby ok. Zastanawiam się czy to nie sprawa betalocu - aktualnie przyjmuje 75 mg dziennie. Czy Wy równiez po przyjmowaniu tego leku mieliście takie objawy? Czy dobrym pomysłem byłoby czasowe..

Aktywność po ablacji

.. ...była wizyta kontrolna z wynikami badań EKG i Holtera. Usłyszałam, że wyniki są dobre i następna wizyta kontrolna za rok o ile nic nie będzie się działo. Mam pojedyńcze skurcze dodatkowe, po zabiegu były dosyc często, teraz jest ich coraz mniej. Pracuję czasem na nocach ... więc jest to..

Kłucie w sercu - Str. 4

.. ...hipertriglicerydemię ( ostatnio miałem wynik 1408 przy normie do 160 ). Ale ani EKG, ani echo serca ani wysiłkowe EKG nic nie wykazuje. Jednak dzisiaj się trochę przeraziłem bo sąsiada z ulicy zaczęło kłuć serce i karetka już nie zdążyła na czas. A mnie tak kłuje że aż się niedobrze..

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...zrobione EKG z którego wynikało, ze mogę mieć przerośniętą prawą komorę serca. Po tym EKG doszły problemy ze złapaniem oddechu i dziwnym bólem podczas wysiłku w sercu. Ponowne EKG wykazało podobne wyniki, natomiast RTG klatki piersiowej z właściwościami serca wykluczyło jakieś wady...

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...szyjnego kręgosłupa, wynik prześwietlenia wyklucza diagnozę, następnie ekg, morfologia, ob, cukier, sód, potas itp. wyniki w normie, druga diagnoza tarczyca w środę idę odebrać wyniki. Ciekawa jestem co będzie dalej. to sa tylko wasze uwagi. Ja wolełabym lekarskie. Jakoś wszyscy..

Badania echo i EKG serca i co dalej?

.. ...rzeczy zamieściłem skany wyników badań i bardzo proszę o ich interpretację, ponieważ na powtórnej komisji wojskowej powiedziano mi że jestem zdrowy nawet nie zaglądali do wyników, a mój lekarz rodzinny to obrośnięty w piórka ( tu epitety ) bo ani leczyć ani nawet spojrzeć na wyniki mu..

Nieszczelność zastawek

.. ...na wynik ekg, i przykładając słuchawke do serca i tyle : ) ciekawe który miał racje :| echo serca jest wystarczającym badaniem na potwierdzenie wady serca, po ekg i osłuchu można jedynie przypuszczać...

Ból w okolicach serca u 16 latka

.. ...piersiowej i nie dobrymi wynikami EKG wylądowałam w szpitalu. Tam lekarze potraktowali mnie przedmoitowo i ogólnikowo.Uważam że lekarze sądzą,iz choroby serca zarezerwowane są tylko dla ludzi po 40 ja mam 22 lata a takie dolegliwości mam już od roku. Skąd ja to znam. Jesli masz ku temu..

Interpretacja EKG

.. ...jest to zapewne wynik przebytego w wyniku infekcji zapalenia mięśnia sercowego. W przypadku takich zaburzeń przewodzenia może dochodzić do zwolnienia pracy serca zawrotów głowy ciemnienia przed oczami ...

Satro - nareszczie coś wiarygodniejszego od EKG - Str. 3

.. ...pierwszego kontaktu ten wynik to powiedziała że to badnie Jej nic nie mówi , EKG które robiłam nic nie wykazało a mnie boli serce. Ona twierdzi że to boli mnie kręgosłup. I co mam robić. Może powinnam zrobić do tego echo serca albo usg. Każdy nich robi jak uważa. Ja nie chciałabym być..

Wynik po Holterze 24h

.. ...mam 23 lata jestem po wyniku holtera 24h mierzenia funkcju elekrtrycznej serca echo tez miałem robione ekg i to nie raz moje dolegliwoŚci sa takie ze czuję jedno macniejsze uderzenie serca jakby sie potknęło i ruszało od nowa i tak jest nie raz czesto lub hie raz w ciagu dnia jest tego..

Bóle i kłucie serca

.. ...powinien poprzeć to wynikami badań. Czyli skoro teoretycznie masz przyspieszoną akcję powinnaś mieć wyższy puls lub nieprawidłowy wynik EKG. Mierzyłaś sobie puls? Jeśli tak to napisz ile wynosi i w jakiej sytuacji, np w spoczynku. Co do drugiego czyli powiększonych komór jest to tylko..

Czy to ból serca czy nie?

.. ...odpoczynek po pracy itd. ) wyniki z holtera mam zeskanowane na stronie www.kosaauta.republika.pl/holter.html . prosze powiedzcie czy macie cos takiego . odkad zaczely sie te dziwne uczucia w klatce zaczynam sie bac o zdrowie i zastanawiam sie czy ja nie umre , moze jest to u mnie na tle..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...nerwami kuje mnie w klatce wyniki mam dobre oprócz trójglicerydów nie wiem co to jest Radziłabym wybrać się do kardiologa. Lekarz może wstępnie zdiagnozować chorobę po przez wywiad i badanie - osłuchanie serca i ekg. Te bóle mogą oznaczać wiele chorób, bądź nie chorobę. Mogą być..

Nerwica powoduje straszne duszności i szybkie męczenie się?

.. ...lepszego nastroju. Jeżeli wyniki echo, holtera ekg i próby wysiłkowej są w normie, to prawdopodobieństwo * choroby serca * jest raczej znikome - zwłaszcza jeżeli nie występują tradycyjne czynniki ryzyka choroby wieńcowej ( nadciśnienie, papierosy, otyłość, wysoki LDL czy trójglicerydy..

Wynik Echo serca i EKG czy są ok i jakie są normy?

.. ...śródkomorowe wynosiło 117mm wyniki Echo lewa komora 32 /54 mięsień IV ( r ) 9 mm lewy przedsionek 36 Sciana tylna ( r ) 9mm aorta 30 prawa komora 25 kurczliwość - bez odcinkowych zaburzeń kurczliwości frakcja wyrzutowa 72 % Uprawiam intensywnie sport czy te wyniki są OK? Jakie są normy ?..

Nerwica, badania w porządku

.. ...holter cisnieniowy. Wyniki byly slabe wiec zrobila mi ordynator UKG. Nic zlego wszystko wrecz idealnie. Potem zaslabnalem w szpitalu wiec zostaliwi mnie na dluzej. Rentgen, hormony, badania krwi,usg,holter ekg,wiele razy ekg. Potem po miesiacu znow tam wyladowalem. EKG ok. Kazala mi isc..

Złe EKG - proszę o poradę

.. ...widział nic złego w tych wynikach,jednak pokazując mu ekg które miałem robione u internisty stwierdził również że jest nieprawidłowe. Niestety na tą chwile nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego tak jest.Nie wyklucza również choroby niedokrwiennej serca ale żeby to zweryfikować proponuje..

Kaszel - od nerwicy czy od serca?

.. ...Metocard i Prestarium. Wyniki badań mam dobre ( EKG, UKG, Holter ). Ja jestem na dobrej drodze, chory jestem na nerwice. W maju nie bylem w stanie nic sam zrobic. Nawet jazda samochodem sprawiala mi trudnosc. Nerwica najpierw zaatakowala oczy, potem ruchy ciala, niemoznosc utrzymania..

Nerwica a kłucie serca i EKG

.. ...nieprawidłowy * mam oczywiście na myśli inny od idealnego, z jakimiś anomaliami. w nerwicy często występują kłucia okolicy serca ( nie serca ). Zmiany w ekg zależne od napięcia ukłądu wegetatywnego również...

Nerwica w ciąży - Str. 14

.. ...godzinanch jej organizm wyniszczony. Bardzo to przezylam. Po kilku dniach wlasnie po bolu glowy dostalam takiej histerii, palpitacja serca, dusznosc, mroczki przed oczami i oczywiscie pewnoscc 100% ze mam sepse. Przyjechalo pogotowie, lekarz zrobil EKG, zbadal cukier, dal mi zastrzyk,..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...lędźwiowy i piersiowy ). Wyniki krwi idealne. EKG i holter w normie. Mam do tego szmery w klatce piersiowej ( w okolicach serca ), a zawroty głowy zaczynają mnie doprowadzać do szaleństwa. Najgorzej jest jednak gdy dużo wypiję. Zawsze dnia następnego mam atak zawrotów głowy, drętwienia i..

Powiększone serce

.. ...wrodzonych serca może być wynikiem np nadcisnienia. Przynajmniej mnie tak tłumaczono. rozumiem, tylko miałam robione wszystkie badania: ekg, mierzone ciśnienie i wszystko ok, w normie. Właśnie dlatego się zdziwiłam skoro nigdy nie miałam żadnych problemów. Zrób echo serca i będziesz..

Niepełny blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...nic poważnego, że może wynikać z * fizjologicznego zapisu EKG * , jak się wyraziła... Echo serca powinno chyba wykluczyć wady anatomiczne - także te związane z pęczkiem Hisa. tak ja tez to mam , ale lekarz kardiolog mi mowila ze to nic groznego ze to taka natura i z tym ludzie normalnie..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą - Str. 2

.. ...dolega i mimo dobrych wyników EKG myślą o zawałach dzień w dzień i budząc sie zastanawiają czy nie dostaną dziś zawału to współczuję i proponuję zająć czymś innym np. oglądnięciem filmu lub poczytaniu książki. a czy od siedzenia w domu bez palenia picia , z wada zastawki mitralnej moze..

By-passy w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy

.. ...trybie pilnym. Ma dobre wyniki badań ekg, próby wysiłkowej i echa serca. Problem stanowią niedrożne w 80 - 90% żyły. Operację ma mieć wykonaną w szpitalu Jurasza w Bydgoszczy. Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich przebywał w tym szpitalu na kardiochirurgii to bardzo proszę o cenne dla..

Nadciśnienie i silne bicie serca

.. ...chociaż nie do końca. Wyniki, które robiłem wyszły dobre, prócz tej przerośniętej komory na ekg. USG serca jest ok, tak samo wyniki krwi, kreatynina i kwas moczowy w normie, pozostało mi teraz USG nerek. Źle się czuję z tym się czuję z tym * pulsującym ciałem * . Szkoda ze ludzie w tak..

Dziwny rytm serca

.. ...badanie poziomu cukru - wynik bardzo dobry. W szpitalu zrobiono mi EKG oraz badanie krwi. EKG w porządku, przy badaniu krwi wyszło na to, że mam potwornie niski poziom magnezu oraz niedobór potasu. Po jakiś 2 godzinach w szpitalu poczułem się lepiej ( w międzyczasie wypiłem butelkę soku..

Pulsujące ciało i nadciśnienie

.. ...chociaż nie do końca. Wyniki, które robiłem wyszły dobre, prócz tej przerośniętej komory na ekg. USG serca jest ok, tak samo wyniki krwi, kreatynina i kwas moczowy w normie, pozostało mi teraz USG nerek. Źle się czuję z tym się czuję z tym * pulsującym ciałem * . Witaj. Mam 34 lata, od 4..

Graniczne P-mitrale i graniczna wielkosc lewego przedsionka

.. ...kliniczne oraz graniczny wynik testu Western Blot w jednej z klas. Tyle wstepem. Wykonalem ostatnio badania Holtera EKG, EKG oraz echo i zaniepokoily mnie dwie sprawy zawarte w temacie watku. W zalaczeniu moje wszystkie badania serca od poczatku diagnostyki. Bede bardzo wdzieczny za..

Morfologia a choroby serca

.. ...krażenia? Czy idealny wynik morfologiczny ( krew + mocz ), które dzisiaj odebrałem moze takie schorzenia w jakimś stopniu wykluczyć czy dopiero ekg i bardziej specjalistyczne badania to wykażą? wiem że sie rozpisałem ale bede wdzieczny za każdą odpowiedź : ) pozdrawiam witam! Od lat..

Niskie ciśnienie tętnicze i wysoki puls

.. ...pomóc. Pragnę dodać ,że wyniki badań mam jeszcze w normie, tak EKG jak i Echo serca. Może ktoś z Państwa zetknął się z podobnymi objawami. Gdyby Ktoś mógłby mi pomóc dobrą radą to byłbym niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam Wszystkich i życzę dużo zdrowia. apollo55 Witam Pana serdecznie!..

Wynik badania EKG spoczynkowego

.. ...dobry.kilka dni temu odebrałam wynik EKG spoczynkowego i nie wiem co mam myśleć o tyhc badaniach.Mam 24 lata i strasznie się męcze podczas jakiegokolwiek wysiłku.Robi mi sie słabo,mam zawroty głowy,szumy w uszach i kołatanie serca.Czy ktoś mógłby mi napisać jak mniejwięcej wyszły te..

Holter EKG - interpretacja wyników

.. ...prosze o wyjasnienie wynikow ; holter ekg sredni rytm HR 77 max rytm HR 132 min rytm HR 42 2 pojedynczych nadkomorowych pobudzen przedwczesnych 4 bradykardii 167 pojedynczych przedwczesnych pobudzen komorowych 1 bigeminii 3 trigeminii 1 par oraz echo serca glownie chodzi mi o..

Skurcze dodatkowe gromadne

.. ...badania,jeśli tak proszę podać wyniki.Wówczas mogę się wypowiedzieć. Miałam ekg i echo serca,oczywiście plus inne krew tarczycę. Wszystkie wyniki super Czyli wyniki badań nie potwierdzają wystąpienia SVT,W przypadku opisanych objawów zastosowac np,Neocardine.Proszę nie szukać,czegoś..

Czy EKG wykryje obecność nieprawidłowości serca?

.. ...echo nie występowały i wyniki były ok to nic mi nie jest?Czy badania te muszą być robione w czasie trwania sensacji. Kardiolog nie pytał mnie czy w trakcie to występowało i powiedział,iż jestem zdrowa. Czy ekg wykryje obecność nieprawidłowości nawet gdy serce jest spokojne? EKG wykaże co..

Kołatania serca a wynik z EKG

.. Nie bardzo rozumiem sens wypowiedzi. Na jednym tagu napisał Pan cytuję:EKG wykaże co się dzieje z serduszkiem( czy ma Pani w tym czasie czy nie * sensacje * ). Czy to znaczy,że jeśli odczuwa sie dolegliwości jak kołatania serca itp to ekg w i tak pewnym stopniu zawsze wykryje jeśli są zaburzenia,arytmie itp..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...byłem obejrzał moje Wyniki RTG, EKG i USG i powiedział, że to wcale nie od serca, ale jest to spowodowane przez jakieś tam * nerwy międzyżebrowe * i wypissał mnie z poradni kardiologicznej. Teraz przestałem o tym myśleć i prawie to nie występuje. U mnie dolegliwości z sercem pojawiły się..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 80

.. ...uczucie gorączki. Zrobilam wyniki i badania, wykryto szmery nad sercem. Zrobilam ekg, okazuje sie ze mam nieprawidłowy blok prawej odnogi peczka Hisa. Niedlugo mam USG serca. Ale nie sadze zeby to byl powod moich dolegliwosci. Poniewaz czytalam ze to jest niegrozna wada wrodzona i..

By-passy w szpitalu Opole woj. opolskie

.. ...80 - 90% żyły. Operację ma mieć wykonaną w szpitalu w Opolu . Jeśli ktoś z Was lub Waszych bliskich przebywał w tym szpitalu na kardiochirurgii to bardzo proszę o cenne dla nas uwagi, spostrzeżenia itp...

Nerwica - jak z nią walczyć?

.. ...Witam, Moim zdaniem to wynik stresu, przemęczenia, czyli po prostu nerwica, z którą ja borykam się od września 2008. Zaczęło się od napadów * drgawek * całego ciała, ból w okolicy mostka, drętwienie lewej ręki, duszności i strasznie mocne bicie serca. Zaczęłam od wizyty u lekarza..

Rozlane niespecyficzne zmiany ST-T

.. Nieprawidłowy wynik Ekg, rozlane niespecyficzne zmiany ST - T zwłaszcza w odprowadzeniach znad sciany dolnej serca z wyraznyn wydłuzeniem czasu trwania QT Podejrzewam ze przyczyną jest nieprawidłowa dieta albo zatrucie.Prawie zawsze są takie przyczyny chorób. Do HANA.to jest niedokrwienie ale niespecyficzne..