Wyniki INR

Acenocumarol i wskaźnik INR

.. ...nam się przydała, bo wyniki INR bardzo się róznią w poszczególnych miesiącach.Patrze własnie na ostatni wynik z 9.01.07 INR 1.37 ,gdzie dawka acenocumarolu przez ten miesiąc u mnie jest codziennie 3/4 tabletki.( po 20 lutego ide ponownie zrobić badanie INR ).Po ksiązkę elektroniczną udam..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...badanie INR 16.2.07 r. wynik INR przedstawiał się nastepująco 2.48. Lekarz stwierdził , że taki winnam mieć przy każdym badaniu...acenokumarol biorę dalej po 3/4 tabletki..dawka taka sama jak w poprzednim miesiącu gdzie wynik był 1.37. I komu mam wierzyć teraz?? jak po 11 latach nie..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 4

.. ...alkocholem. Jak narazie wyniki są zadawalające. Myślę, że sukces mich badań może zainteresować i ucieszyć wielu szczególnie panów. Poinformuję o efektach Pilot Witam Wczorajsze badanie echa ; bardzo dobry 10 miesięczny wynik MVR w przebiegu IZW. Super, zwiekszam dawki alkoholu Pilot..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 5

.. ...systematycznie Dzisiejszy wynik: 2,64. Cieszę się, ale zarazem martwię, bo osiągnąłem go podwyższając dawkę dwukrotnie w stosunku do tej, którą zażywałem wcześniej. Z tego wynika, że przez jakieś trzy tygodnie mogłem mieć INR poniżej 2. Wygląda na to, że powinienem zrobić echo :( Witam,..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 4

.. ...szaleć z tabletkami jak wynik wyjdzie za mały lub za duży to wszystko zależy od spożywanych owoców, grejpfruty i kapusta obniżają INR a polopiryna * S * podwyższa INR. Unikać silnych uderzeń ( ogromne siniaki ) Pilnować się aby nie uderzać się w głowę , przy obniżonej krzepliwość krwi..

Zastawka mitralna - jaki lekarz wyda skierowanie?

.. ...wszczepioną zastawkę mitralną.nigdy nie miałam problemu ze skierowaniem do laboratorium lekarz,rodzinny wystawia mi roczne skierowanie na badania inr.które wykonuje na dzień dzisiejszy raz w miesiącu.pozdrawiam..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 5

.. ...bylem zbadac INR jutro wynik do cykania sie juz przyzwyczailem skonczyly mi sie antybiotyki aha bralem je bo stara zastawke * zjadly bakterie * narazie wszystko u mnie ok Pozdrawiam moje gg 10683165 lub tomi13133@wp.pl Tomasz to ile czasu byłeś w szpitalu a ile w sanatorium ,co ile dni..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 15

.. ...przychodni rejonowej, z wynikiem INR patrzą na mnie jak na 8 cud świata więc dzownię po raz kolejny do Anina gdzie byłam operowana i słyszę wyrzut że Oni nie mają obowiązku ustalać mi dawki i że przecież mam lekarza w przychodni rejonowej... o zgrozo!! mam 114km do Warszawy, mieszkam na..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 23

.. ...mogą być sfałszowane wyniki? Tak słyszałem a, że INR trzeba sprawdzać do końca życia, zamierzam zrealizować taki zakup, ciągle zastanawiam się, który aparacik kupić. Tak sobie liczę i okropne sumy mi wychodzą jakie wydamy na pomiary wskaźnika INR, kalkuluje tak, każdy pomiar ca 15zł x 2..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 26

.. ...laboratorium.Ostatni wynik INR 2,30. Dopiero pracuje nad ustalaniem dla siebie dawki. Myśle,że na początku będe dosyć często sprawdzał wynik co mi pomoże w ustaleniu dawki.Samopoczucie jest różne.Mam jeszcze czasami chwile osłabienia.W poniedziałek wybieram się na USG aby sprawdzić tą..

Opinia o systemie pomiaru wskażnika INR CoaguChek

.. ...jego opinia o nim.Czy Wyniki pomiaru są wiarygodne i dokładne.Czy są porównywalne w stosunku do badania wykonywanego w laboratorium. DZIĘKUJE i POZDRAWIAM. Też bym to chciał wiedzieć. Uzywa ktos takiego urządzonka to niech sie podzieli swoimi doswiadczeniami. Proponuję szukac wśrod..

Opinia o systemie pomiaru wskażnika INR CoaguChek - Str. 2

.. ...0,2 - o tyle niższe wyniki pokazywał aparat w stosunku do laboratorium. Wydaje mi się, że taki błąd można pominąć. Obecnie zamierzam wykonywać badanie raz w tygodniu aparatem, a raz w miesiącu w laboratorium w celu weryfikacji wskazań. Ogólnie jestem zadowolony z zakupu. Aparat ułatwia..

Firmy sprzedające aparat do mierzenia wskaźnika protrombinowego i INR krwi

.. ...potrafią dokładnie podac wynik INR. Ja wiem, że nakłuwanie tak często nie jest przyjemne, że trzeba się fatygować do laboratorium. To wszystko trwa.. ale naprawdę - innego sposobu nie ma. Badanie w laboratorium odbywa się tak, że z waszej krwi jest najpierw wydzielona osocze. Później..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca - Str. 4

.. ...na INR, i jaki masz wynik czy mierzysz w labolatorium czy masz aparat w domu? Zycze zdrowka Witam, mam do sprzedania Tanio, nowiutki aparat do mierzenia INR, firmy Homeosens, z fakturą i gwarancją, ja nie potrzebuję, bo wyzdrowiałam, kontakt uparyra@wp.pl Trochę późno odpowiadam..

Aparat do mierzenia INR

.. ...co najważniejsze czy wyniki są wiarygodne no i cena . Może to cos pomoże : http://forum.kardiolo.pl/temat1826.htm Swojego czasu kontaktowałam się z firma i dostałam odpoiwedź w tej sprawie. Aparat niestety zakupie i póxniejszym uzyciu z uwagi na brak refundacji jest drogi. ... *..

Aparat do mierzenia INR - Str. 2

.. ...dodatkowe dwa badania. wyniki tych kontroli są wyświetlane, a dodatkowo wyśietlany jest także wynik PT. Urządzenie może także działać na baterie lub zasilacz, więc zawsze i wszędzie możemy robić badanie wskaźnika PT INR z dokładnością badań laboratoryjnych. Strona dystrybutora na polskę..

Aparat do mierzenia INR - Str. 3

.. ...swiat przechodzi na wyniki w INR.( u chorych nie powinny one byc wieksze od 3 i mniejsze od 2 ) Czy ktoś słyszał o dofinansowaniu do takiego aparatu bo gdzieś słyszałem że firma REDMED dystrybutor INRATIO załatwia dofinansowania z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych..

Aparat do mierzenia INR - Str. 4

.. ...dokładność pomiaru. Wynik laboratoryjny ZAWSZE jest dokładniejszy, ponieważ oznaczenie jest z osocza, a nie z pełnej krwi. Trzeba jednak pamiętać, że laboratorium też może się pomylić. Dlatego skontroluj się w innej zupełnie placówce. Koszt niewielki a wszystko Ci wyjaśni. Na pozostałe..

Diety w przypadku przeszczepu zastawki

.. ...w tedy mam mniejszy wynik jezeli pozwole sobie wiecej takich surowek. kto powiedział, że INR 2,5 - 3 to norma? lepiej miec wyzsze INR. Ja raz mialem INR = 5,74 i nic mi nie było, a psychicznie czułem sie z tym swietnie: ) Tym bardziej, że nie ma żadnych srodkow doraźnych w przypadku zbyt..

Sztuczna zastawka aortalna a warunki atmosferyczne

.. ...INR 1,84 to wspaniały wynik przy zalecanych przez Klinikę 2,5 - 3,proszę wypowiedzcie się czy mam powody do niepokoju? Nie przypominam sobie ,zęby chłod miał wpływ na sztuczną zastawkę ,jesli już to spowodowana chłodem infekcja. INR zalecany przy tego typu zastawkach to 2,5 - 3,0! Co do..

Osoby z zastawką mechaniczną

.. ...jak mi się zdaży taki wynik. Jako najdłuzsz stazem z tego co widzę powiem tyle że INR do końca nie da sie opanować. INR potrafi skakac i trudno czasmi powiedzieć dlaczego. Mniej wpływa dieta natomiast bardzi inne leki. trzeba cholernie uważać szczególnie z antybiotykami. Lekarze innych..

Dziwne bóle głowy po operacji zastawek mitralnej i aortalnej

.. ...jest to bardzo dobry wynik. INR również jest w normie, ale jedno mnie martwi mam bóle głowy jak się schylę i chcę zawiązać buta,albo energicznie wstanę z pozycji klęczącej to mam 3 - 5 sekundowy ból głowy jak bym czymś ciężkim dostał w głowę,na razie się nie przewróciłem. Jednak martwi..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie

.. ...0,2.( na podstawie moich wyników ).Wybór należy do Was drodzy * tykający * Pozdrawiam. jarecki mam pytanie gdzie trzymasz paski do modelu S w lodówce? Tak w woli scisłości nie sprzedają juz modelu S tylko XS cena apartu to 2600 i paski 24 sztuki okolo 350zl w sumie to 3000 z hakiem. kdz..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 2

.. ...pomiaru! nie ma problemu, wynik się zgadza z laboratorium! zestaw zawiera również igły. Cześć ina ile to cię dokładnie kosztowało 3049 zł. 2675 aparat i 374 paski. Tak po pierwsze to gratulacje udanego zakupu. Ja pewnie tez sie niedługo zdecyduje. Gwarncja na rok a pytałaś może o..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 3

.. ...tego urządzenia ale wyniki były dziwne i często się nie pokrywały nawet robiąc kilka razy po sobie, także zdecydowanie nie polecam. mam podobne doświadczenie, mój znajomy z Holandii też używał tego urządzenia protimee3 ale wyniki musiał powtarzać bo były różne a dodatkowo dużo trzeba..

Aparat do pomiaru INR - wasze opinie - Str. 4

.. ...działa bezproblemowo, wyniki INR są na wysokim poziomie jakościowym. ZADOWOLONY przekonałeś mnie - pomimo tego, że moje pomiary z CoaguChek XS są prawidłowe czym prędzej wyrzucam go do kosza i kupuję INRatio. Co za bzdury !! !! !! Nieobecny, moja wypowiedz była bardziej skierowana do JON..

Za niski INR

.. ...w m - cu.Do tej pory wynik był ok, czyli w przedziale 2 - 3. Wczoraj wykonałem wynik i miałem 1,88. Powinienem się czegoś obawiać?Co powinienem zrobić? w pierwszej kolejności musisz zwiekszyc ilosc wypijanych płynów na dobe do ok. 2,5 - 3 lit. MIA Ja natomiast dzis miałam wynik 1,6..

Acenocumarol a Warfin przy sztucznej zastawce

.. ...oczywiście jest dobrym wynikiem, ponieważ docelowy zakres INR to od 2 do 3. Jak Pan zapewne przeczytał na stronie www.warfin.pl w dużej mierze jakość terapii zależy od pacjenta tzn. czy potrafi jeść w regularny sposób produkty bogate w witamine K, co oczywiście nie oznacza że ma sie on..

INR jak postąpić?

.. ...- 2 - 3 - 2 - 2 - 3, wynik zazwyczaj w granicach 2 - 2,5. Ale na ostatnim wyniku 4,36 i nie wiemy czy leku jest za dużo czy za mało, jaka jest przy tym wskaźnniku krew za gęsta czy za rzadka? dziękuję Czesc Za rzadka nalezy zmniejszyc dawke, bo wyskocza mu na ciele siniaki .Proponowal..

Wskaźnik INR

.. ...badaniu wskaźnika INR . Wynik trafił do lekarza prowadzącego . Okazało się ze mój INR wynosi 6,62 . Lekarz prowadzący kardiolog pierw zapytał się czy zmieniłem dietę odpowiedziałem ze nie . Stwierdził ze w razie czego zmienimy dawkowanie i tyle z jego strony . Czy lekarz nie powinien..

Krzepliwość krwi i problem z jej utrzymaniem

.. ...Witam. Z moich obserwacji wynika, że dieta ma duzy wpływ na INR.Ograniczam zielone warzywa: sałata, brokuły, szpinak, kapusta. Ale nie wykluczyłam ich całkowicie z jadłospisu. Ja ostatnio mam też problemny, raz INR wysokie, raz niskie. Przyczyną było zażywanie leków pbólowych i..

Aparat do pomiaru inr

.. ...poniewaz krew z zyly jest inna niz krew tzw, wlosniczkowa z palca . Konsultowalem to z kardiologiem, Prosze o pytania bo teraz juz cos wiem w temacie a zastawke sztuczna aortalna mam juz 8 lat. pozdr...

Dokładność pomiaru INR aparatem

.. ...jest az tak zle z tymi wynikami. A pski gdzie kupujesz i za ile.Niekiedy nawet zniszcze 1 pasek ,ale teraz juz zdarza mi sie to sporadycznie. pozdr. kdz,oraz Kazimierz po Waszych wpisach zastanawiam się czy nie zabarać aparatu pójść do szpitala na miejscu zrobić badanie i aparatem i w..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 2

.. ...Witam! To niemożliwe,że wynik w sanatorium mógł być zły,gdyż robiono dwie powtórki i było tak samo.Po trzech dniach już był dobry,gdyż dwa dni nie brałam tabletek.Pozdrawiam! Kazimierz ,w/g mnie masz racje sprawdzilem w 3 niezależnych od siebie labolatoriach w pierwszym o 0,31 w drugim o..

Dokładność pomiaru INR aparatem - Str. 3

.. ...laboratorium otrzymane wyniki były identyczne. To jedyne potwierdzenie tych 99,7% powtarzalności. Szczerze wątpię ponieważ każde badanie jest obarczone pewnym błędem. Nawet to wykonane w laboratorium gdzie również używany jest sprzęt który generuje błąd pomiarowy. Dodatkowo stosowane są..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...S, i były z nim same problemy nawet z dostępnością pasków, od momentu kiedy kupiłem INRatio2, brak jakichkolwiek problemów, wszystko działa bezproblemowo, wyniki INR są na wysokim poziomie jakościowym...

Do użytkowników aparatu do mierzenia INR typu Protime 3

.. ...wiarygodne, robiąc nawet badanie po badaniu wyniki dużo się od siebie różniły, to samo porównując z laboratorium. Do badania potrzeba dużą kroplę krwi, a u mnie bardzo mało jej wypływa także nie polecam...