Wyniki krwi gran

Niedotlenienie

.. ...niedotlenienie ), może również wynikać z niezadowalającą ilością tlenu dostarczanego przez krew. Może to być związane z niskim poziomem hemoglobiny, substancji odpowiedzialnej za transport tlenu. Mówimy wtedy o niedokrwistości ( anemii ) - graniczny poziom hemoglobiny wynosi 11 - 12 g%...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 996

.. ...jak na szpilkach na wyniki punkcji i krwi w szpitalu. Odebrałam dziś wynik testu na boreliozę, który robiłam przed wyjazdem do szpitala. Wynik? Wątpliwy, bliski pozytywnej granicy. Czyżbym znalazła przyczę mojej depresji i nerwicy? Cholera jasna. Dzięki mario za odpowiedź! Ale czy szumy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 4

.. ...magnezu, coby nie zakłamać wyników. Z wyników jasno wychodzi, że poziom Mg we krwii jest sporo poniżej dolnej granicy, co wskazuje na hipomagnezemię. Z tego co się dowiedziałem, to przy czymś takim problem leży w słabym wchłanianiu Mg z pokarmu przez śluzówkę, co może oznaczać, że będę..

Niedobór potasu - Str. 3

.. ...zrobić , by poprawić jej wyniki? witam ! Mam 52 lata. Trzy lata temu w ciągu 2 dni potas spadł mi do poziomu 1.8 we krwi. Trafiłam sparaliżowana do szpitala . Lekarz powiedział, że zapisałam się w historii szpitala, ponieważ jeszcze nigdy nie mieli takiej pacjentki o tak niskim potasie...

Lewa komora serca w dolnych granicach normy i niemowlaka

.. ...bedzie mi tu przedstawic wynik ekg, nie znam sie na odczycie. A wyniki krwi wyszły nastepująco: troponina < 0.1 ( tu powinno wyjść 0 ) CKMB 31 ( norma jest ponić do 25 ) Jestem pełna obaw. W internecie czytałam o niewydolności serca, zawałach, chorobach wiencowych. Czy ktoś z was..

Poziom potasu we krwi

.. ...byc od ( 3,7 - 5,6 ), wynik ponizej dolnej granicy nazywa sie hypokelemia.W moim przypadku miałam powazne kłopoty z sercem objawiające sie dodatkowymi skurczami nadkomorowymi.Brałam leki które uzupełniają poziom potasu aspargin, Kalipoz, i jadłam w bardzo duzych ilościach..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...miesiącu zrobiony ponownie wynik był rewelacyjnych. Poza tym mam wysoki cholesterol i w echo serca wykryto * wiotki płatek zastawki mitralnej z tendencją do prolapsu, niedomykalnośc mitranlna+ * . Lekarz mówi, że to w granicach normy. Poza tym wszystkie wyniki są bardzo dore ( ekg..

Choroba wieńcowa naczynioskurczowa

.. ...0.297.KCMB 27.0.Pozostałe wyniki badań krwi w granicach normy. W początkowym okresie byłem leczony na typową chorobę wieńcową ( miałem bóle zamostkowe,promieniujące do kończyn górnych,pociłem się,dyskomfort w klatce piersiowej,bóle w nadbrzuszu ,wszystko to występowało najczęściej nocą..

Interpretacja wyników morfologi krwi

.. Otrzymałem wyniki morfologii krwi: Podwyższony poziom limfocytów - 52,7% ( dopuszczalne 28 - 38 ) Obniżony poziom granulocytów - 32,1% ( dopuszczalne 49 - 60 ) Niski poziom płytek krwi - 113 K/ul.( dopuszczalne 140 - 440 ) a także inne nieznaczne odchylenia od dopuszczalnych norm: Erytrocyty we krwi - 5,51..

Interpretacja badania krwi

.. ...pomoc i wyjasnienie wynikow badania Krwi: Mam podwyzszone : MCHC - 36.3 PDW - 18.3 P - LCR - 48.4 Potas - 6.03 Obnizone RDW - SD - 32.9 dodam ze mam MPV na granicy normy - 13 bardzo prosze o odpowiedz. pozdrawiam Za wysoki potas. Koniecznie musi ci troche spaść bo inaczej wykopńczysz..

Bóle serca mogą być powiązane z krwią?

.. ...krwi i mam nastepujace wyniki:( napisze co mam podwyzszone )trojglceryny 200 , MCHC 36.2 g/dl , RBC 5.90 , HGB 18.1 g/dl , PCT 0,312% , mocznik mam podwyzszony bo mam 45 mg/dl oraz mam podwyzszone cisnie w granicach 140 rozkurczowe 80pare a tetno 80 czy gesta krew i i te wyniki jakie mam..

Hematologia - interpretacja

.. ...jak kształtują sie te wyniki Dodam ze mam 18lat ... poszedłem na badania ponieważ odczuwam kucie serca ostatnimi czasy dość częste. Morfologia krwi prawidłowa. Wole tarczycy należy diagnozować w poradni endokrynologii. a mam pytanie co to jest MXD bo mam 13,2% a granica jest do 10% czy..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca

.. ...lekarz mówi, że dobre...wyniki krwi, mam podwyższony poziom hematokrytu i poziom potasu na dolnej granicy. Najgorsza jest ta świadomość, że zaraz coś mi się stanie...czy to jest na tle nerwowym? do jakiego lekarza się wybrać? neurologa? kardiologa? pzodrawiam, z góry dziękuję za..

Analiza wyników krwi 16-sto miesięcznego dziecka

.. Dziś odebrałam wyniki krwi mojego 16 miesięcznego synka. Prawie wszystko jest podkreślone. Proszę mi powiedzieć, czy przyczyną może być jakaś choroba? WBC - 11,2 LYM - 4,8 MID - 1,0 GRAN - 5,4 RBC - 4,77 HGB - 11,5 HCT - 34,0 MCV - 71,3 MCH - 24,1 MCHC - 33,8 RDW - 17,4 PLT - 493 Podałam wszystkie wyniki...

Nadciśnienie, leki nie obniżają mi już ciśnienia, wypadają mi włosy

.. ...tygodnie temu ). Wszystkie wyniki miałem w normie i były konsultowane z lekarzem i nie miał do nich zastrzeżeń podaje wyniki : ( BADANIE KRWI WBC 5.5 K/uL , LYM 2.0 37.2%L , MID 0.4 7.8 %M , GRAN 3.0 R3 55.0% , RBC 4.91 M/uL , HGB 15.5 g/dL , HCT 44.5 % , MCV 90.7 fL , MCH 31.6 pg , MCHC..

Morfologia krwi i co dalej?

.. ...Jeśli w powtórkowym wyniku będzie wyższa glukoza - idź do swojego lekarza rodzinnego lub innego internisty. On Cię pokieruje. nie panik€j to sie mieści w granicy błędu. Można by powiedzieć ześ zdrowa jak koń. Pokaz mi kogoś kto się czuje całkiem zdrowy. a za jakis czas powtórz..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk

.. ...skladalo ze byly tam moje wyniki krwi i wyszlo ze magnez mam ponizej dolnej granicy, 1.91 a norma to od 1.95, niby nic wielkiego ale moze jednak tak sie u mnie objawia. Lekarz powiedzial ze w EKG sa male zmiany ale tak nieistotne ze nie trzeba nic z tym robic. Zalezil tez branie ASMAG i..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 164

.. ...w porządku,wszystkie wyniki w normie ,tylko plytki krwi blizej dolnej granicy ,mam ich 160 tys.a ja dostaje histerii czy to aby nie za mało,czytam wyik po 100 razy,szukam ....ale nie wiem czego,lęk przed chorobom jest tak wielki,ze zachowuje sie irracjonalnie,wartosci krwi są..

Drętwienie

.. ...uszkodziło mu to też wątrobę. Wynik badania krwi na wątrobę - CK - kinaza kreatyny po 2 miesiącach brania leku sześć razy przekroczyła górną granicę normy.Lekarz lek odstawił.Przeszedł na dietę obniżającą cholesterol i do tej pory się tak odżywia,ale uszkodzenie wątroby zostało.Nogi..

Przewlekla niedokrwistosc malego stopnia

.. ...chyba 3 rok odbieram wyniki morfologii, gdzie hemoglobina jest zawsze na dolnej granicy normy lub teraz np. zanizona do 11 ( norma od 12 - 16 ), a zelazo skaczace ale tez zawsze na dolnej granicy lub ponizej, dzis 35 przy normie od 60 - 150, pol roku temu bylo 50, kiedys 33, jeszcze..

Badania krwi i moczu

.. Mam pytanie co te wyniki mogą oznaczać? krew: ANA1 ( ++ ) ANA2 wynik graniczny. Metodą immunofluorescencji pośredniej( IIF ) STWIERDZONO obecność przeciwciał przeciwjądrowych niespecyficznych w mianie 1:160, dających na komórkach HEp - 2 obraz świecenia homogenny i ziarnisty. Autoprzeciwciał tych nie..