Wyniki krzepliwość krwi

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 593

.. ...wszystko w porzadku wyniki moczu oraz krwi, nawet testy alergiczne ,Spirometria równiez. Pomózcie moze ktos ma z was to samo albo chociaz sie spotkał z czyms takim.... Wszystko ok z nosem? Uchem? Zatokami? Krzepliwością krwi? Witam. Do jakiego lekarza powinnam sie udać w celu wkyrycia..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 4

.. ...szaleć z tabletkami jak wynik wyjdzie za mały lub za duży to wszystko zależy od spożywanych owoców, grejpfruty i kapusta obniżają INR a polopiryna * S * podwyższa INR. Unikać silnych uderzeń ( ogromne siniaki ) Pilnować się aby nie uderzać się w głowę , przy obniżonej krzepliwość krwi..

Szybkie tętno - Str. 6

.. ...zebym kierowala sie wynikami badania krzepliwosci krwi ( ale to nie lekarz, ktos znajomy ). Ja jednak jestem chyba coraz bardziej sklonna odstawic tabletki na czas jakis. Jakos wytrzymam bez nich te 2,3 miesiace. A moze krocej - zalezy co powiedza lekarze. Tak czy siak, jak podejme..

Problem ustawienia wskaźnika krzepliwości krwi

.. ...ścisłą kontrolę bo taki wynik lubi się raptownie zmienić czyli rozrzedzić. Wg. nich nie ma innego rozwiązania ale dla mnie jest to już za długo bez efektów. Czy ktoś miał podobną sytuację? Liczę na jakieś cenne wskazówki. Moja mama ma problem z tym wskaźnikiem krzepliwości, ponoć nie ma..

Drętwość ręki, bóle w lewej stronie klatki piersiowej

.. ...przyczyna zawału był skrzep wynikajacy prawdopodobnie ze złej krzepliwości krwi( o której nie wiedziałem a na badanie na krzepliwosć czeka sie 4 miesiące! ) Pozdrawiam - Piotr hej. mam podobny problem. mam 19 lat. od jakiegos czasu dretwieje mi reka, mam bole za mostkiem i bole zeber...

APTT a hemofilia

.. ...może mieć hemofilię ,wynik badania aptt wynosi u niej 70,4/sek. o czym to świadczy i co to oznacza? Norma dla APTT,to 26 - 36 sek.Wzrost powyżej normy oznacza,spadek krzepliwości krwi. wyników badań jak sądzę jeszcze nie ma ,o ile już są do której hemofili została córka zaliczona A czy..

Krzepliwość krwi i problem z jej utrzymaniem

.. ...Witam. Z moich obserwacji wynika, że dieta ma duzy wpływ na INR.Ograniczam zielone warzywa: sałata, brokuły, szpinak, kapusta. Ale nie wykluczyłam ich całkowicie z jadłospisu. Ja ostatnio mam też problemny, raz INR wysokie, raz niskie. Przyczyną było zażywanie leków pbólowych i..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...porównawcze uzyskiwanych wyników w laboratorium i na aparacie INR krzepliwości krwi. Prosimy podzielić się informacjami na temat zażywanych leków o raz ich dawkami. Informacje na temat refundacji analizatorów do badania gęstości krwi, kto i gdzie może uzyskać. Prace nad refundacją pasków..