Wyniki moczu Pro

Krew w moczu (krwiomocz)

.. ...ogólnoustrojowych zaburzeń krzepnięcia wynikających z toczącego się procesu chorobowego lub stanowiących efekt uboczny działania niektórych leków. U kobiet należy wykluczyć ewentualną domieszkę krwi miesięcznej...

Badanie moczu

.. ...ketonowych i urobilinogenu. Wynik badania dostarcza także informacji na temat ewentualnej obecności leukocytów, erytrocytów i komórek nabłonkowych. Zestawienie wyników tego prostego i taniego badania z objawami prezentowanymi przez pacjenta pozwala na trafne rozpoznanie choroby lub..

Problemy z ciążą mogą wpływać na serce dziecka

.. ...narażone na choroby serca - wynika z badań ogłoszonych na zjeździe brytyjskiego Society for Endocrinology. Stan przedrzucawkowy to stosunkowo częste powikłanie - jest nim zagrożonych około 7 procent kobiet w ciąży. Objawia się wysokim ciśnieniem krwi i wzrostem poziomu białka w moczu lub..

Diagnostyka choroby wieńcowej serca poprzez białka z moczu

.. ...Constantina von zur Muehlena, wyniki te rodzą duże nadzieje na to, że analiza białek w moczu znajdzie zastosowanie w diagnostyce choroby wieńcowej. Jest to o tyle ważne, że metoda ta jest prosta i bezbolesna dla pacjenta. Naukowcy zaprezentowali wyniki swoich badań na - odbywającej się w..

Na podstawie EKG można stwierdzić chorobę wieńcową?

.. ...robiąc wywiad i czytając wynik EKG. pozdrawiam s. rozpoznanie choroby wieńcowej tylko na podstawie zapisu ekg to duża sztuka... w ramach poszukiwania przyczyn kołatania serca proponuję zrobić podstawowe badania: morfologia, OB, badanie ogólne moczu i sprawdzić funkcję tarczycy ( TSH );..

Częsty ból głowy

.. ...po odbiór kolejnych wyników. Poprosze go o skierowanie do neurologa, bo dolegliwości z głową nie można lekceważyć.. oczywiscie ze nie wolno bagatelizowac tych dolegliwosci,dziwie sie tylko czemu rodzinny od razu nie dal skierowania tylko sam sie wzial za leczenie czegos o czym pojecia..

Nerwica w ciąży - Str. 229

.. ...nowego. Wczoraj odebrałam wyniki badań krwi i moczu i znowu jakieś cuda. Krew ogólnie nawet dobrze ale co miesiąc spadają mi płytki krwi. Nigdy nie miałam z nimi problemu i na początku ciąży miałam ich 270 tys ( norma 140tys - 400tys ). Ale potem z miesiąca na miesiąc cały czas spadały i..

Wynik badania moczu

.. ...ktoś mi powiedzieć czy wyniki są dobre czy jest coś w nich nie tak - byłabym wdzięczna. Dane z analizatora Barwa - żółta przejrzystość - przejrzysty krew: - bilirubina: - urobilinogen: - ketony: - proteiny: - azotyny: - glukoza: - pH: 5,0 Ciężar właściwy 1,030 leukocyty: - Mikroskopowa..

Czy to psychika?

.. ...uciskiem na prawy nerw c7 wyniki krwi i moczu idealne mam takie dni że niemoge nawet chodzić niechce mi się nic . ze spaniem teź mam problemy całe ciało ma drgawki jak by mi było zimno miłem taki okres że niemogłem wejśćdo sklepu albo jakiejs duzej chali zaraz ni robiło mi się słabo ale..

Niewielkie zmiany organiczne w zastawce aortalnej

.. ...jakiegos oszusta - na wyniku mam m.in. informacje nieznaczne zmiany organiczne w zastawce aortalnej ( ASO w tej chwili 1200, na poczatku stycznia bylo 960, OB 16, a w moczu liczne moczany ) - Prosze mi powiedziec czy to jest powikłanie po szkarlatynie, czy powinnam ponowic badanie za..

Morfologia krwi i badanie moczu - jestem zaniepokojona

.. Dziś odebrałam wyniki z morfologii i moczu i jestem zaniepokojona. Proszę o pomoc w ich interpretacji wiec: morfologia WBC - 10,2 [4,0 - 10] H RBC - 4,43 [4,0 - 5,2] HGB - 13,4 [12 - 16] HCT - 39,0 [36 - 46] MCV - 88,0 [80 - 99] MCH - 30,2 [28 - 34] MCHC - 34,4[32 - 36] PLT - 218,0 [140,440] LYMPH % - 15,7..

Prośba o interpretację wyników

.. ...prośbą o interpretację wyników krwi i moczu. Czy jest w nich coś co powinno mnie zaniepokoić albo wyostrzyć uwagę? W ostatnim półroczu kilkakrotnie * łapałam * przeziębienia i choroby górnych dróg oddechowych. Czy poziom cukru we krwi nie jest zbyt wysoki? Nadmieniam, że mój tata choruje..

Leukocyty i erytrocyty w moczu

.. ...zinterpreetowaniu moich wyników. SG 1.030 LEU + NIT neg pH 5 ERY + PRO neg GLU neg ASC + KET neg UBG norm BIL neg Inne śluz - usiane pola Leukocyty - 1 - 3 w polu widzenia Erytrocyty - świeże i wyług. - 1 - 3 w polu widzenia Inne - bakterie - usiane pola Martwią mnie leukocyty i..

Biała plamka na języku

.. ...Nie wiem co mi jest, wyniki morfologii, moczu i crp mam jutro. Pozdrawiam płukaj kroplami propolis, dlaczego akurat te krople?? miałaś podobny problem?? ja tez mam czasem takie kropeczki biale, na jezyku i w gardle, sa a potem znikaja same, pokazalam to kiedys laryngologowi, stwierdzil..

Wyniki Ana1 i wyniki moczu i eeg

.. ...mogą oznaczać takie wyniki badań. ana1 ( ++ ). mocz: kolor moczu - żółty glukoza - nb ph - 6,5 ciężar właściwy - 1,010 białko - l.ślad urobilinogen - w normie leukocyty - ok.2 - 4 nabłonki płaskie - b.liczne wpw bakterie - liczne wpw fosforany bezpostaciowe - liczne w prep. bardzo proszę..

Krew w moczu

.. ...lekarza. Czasami jest to wynik kamieni w pecherzu, czasami jest to zwykłe zakażenie pęcherza ( czy odczuwasz jeszcze jakieś inne dolegliwości typu parcie na pecherz, ból przy oddawaniu moczu, pieczenie cewki moczowej? ). Jeżeli tak, to możesz wspomóc się Prouro - kapsułki żurawinowe z..