Wyniki RTG klatki piersiowej

Izolowany ubytek przegrody międzykomorowej

.. ...Rozpoznanie opiera się na wynikach badań: ECHO serca EKG zdjęcie RTG klatki piersiowej Leczenie ubytku przegrody międzykomorowej. Pacjenci z małym przeciekiem lewo - prawym ( krew przecieka z lewej do prawej komory przez otwór w przegrodzie międzykomorowej ) nie wymagają leczenia..

Echo serca - Str. 37

.. ...pisałam wcześniej o moich wynikach - echo serca - nadciśnienie płucne 41 mmHg - miałam robione RTG klatki piersiowej , nic nie wykazało, ale pewnie są inne choroby płuc, które nie wychodza na prześwieteniu. Czytałam ,ze nadciśnienie płucne jast bardzo niebezpieczne, Co powinnam dalej..

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...zrobione EKG z którego wynikało, ze mogę mieć przerośniętą prawą komorę serca. Po tym EKG doszły problemy ze złapaniem oddechu i dziwnym bólem podczas wysiłku w sercu. Ponowne EKG wykazało podobne wyniki, natomiast RTG klatki piersiowej z właściwościami serca wykluczyło jakieś wady...

Dziwne dolegliwości, drętwienie rąk, bóle w klatce, plecach

.. ...chemii, sama obserwacja. Wyniki RTG, USG i krew - OK. Od tego czasu mam dziwne bóle w klatce piersiowej, plecach, nogach głównie łydki. Jeżeli chodzi o bóle klatki są różnego rodzaju typu duszącego trwa to nie dłużej jak dzień, typu kłującego takie bardziej impulsywne przy ruchu takie..

Moje boje, czy to na pewno nerwica? - Str. 2

.. ...OK, EKG i USG serca OK wyniki krwi OK.Ból w klatce piersiowej już nie ustępuje boli cały czas raz mniej raz mocniej robiłem RTG klatki piersiowej czekam za wynikiem robiłem też EEG głowy też obecnie czekam za wynikiem zarejestrowałem się do kardiologa ale czekam bo wizyta dopiero w..

Szmery serca u niemowlaka

.. ...kardiolog. Co pisze na wyniku echa. RTG klatki piersiowej może pokazac m.in. sylwetkę serca ( czy jest prawidłowa ) ale nie tylko. Jestem laikiem ale dla mniekluczowym słowem w tym co pani pisze jest okreslenie * przewężenie * . Prosze spokojnie wykonac Jasiowi zlecone badania. Gdzie..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 6

.. ...tkankach 99 - 100 %. Wyniki wszystkich badan ( łacznie ze spirometrią i rtg klatki piersiowej, gazometrią, tarczycą, morfologią, ob, usg jamy brzusznej itp ) sa super, a dusznosci nie mijają ! cały czas biore encorton, zafiron, miflonide 2x2, singular i nic ! jeszcze dzisiaj babka..

RTG klatki piersiowej zmiany zapalne

.. ...Serce niepowiększone. Wynik raczej dobry. Nie jestem lekarzem ale kilka zdjęc mialam robionych z powodów częstych stanów zapalnych. Pewnie tylko zmiany oskrzelowe,płuca czyste,serce bez zmian.Zmiany zapalne po prawej stronie oskrzeli.. Nie masz się czego martwić,lekarz zadecyduje czy..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. ...byłem obejrzał moje Wyniki RTG, EKG i USG i powiedział, że to wcale nie od serca, ale jest to spowodowane przez jakieś tam * nerwy międzyżebrowe * i wypissał mnie z poradni kardiologicznej. Teraz przestałem o tym myśleć i prawie to nie występuje. U mnie dolegliwości z sercem pojawiły się..

RTG klatki piersiowej PA

.. ...piersiowej i dostałem taki wynik Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych Sylwetka serca w RTG prawidłowa Może ktoś mi wyjaśnić o co w tym chodzi. co tu odpowiadac sam opis mowi za siebie ze wszystko jest w porzadku,pozdrawiam Chodź, zmieńmy się. Lepszego RTG już nie będziesz miał, bo nie..

Szybkie bicie serca + inne objawy od trzech lat

.. ...miałem morfologie - wyniki dobre, RTG klatki piersiowej - wszystko w porządku, USG jamy brzusznej - wszystko w porządku i gastroskopie, która wykazała zapalenie żołądka i opuszka dwunastnicy. Teraz też lekarz dał mi skierowanie na echo serca i badania tarczycy, ale jak mam na nie iść..

Wynik rtg klatki piersiowej

.. ...badanie rtg klatki piersiowej: Zgrubienie opłucnej w szczycie płuca lewego. Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych. Cień serca i dużych naczyń szerokości w normie. i martwi mnie to zgrubienie opłucnej :(..

Sylwetka serca

.. ...temat?? wynik zapewne RTG klatki piersiowej : ). Powiekszona lewa komora serca... . No i tyle. Do kardiologa lub internisty i Ci wyjasni. Chyba ze trenujesz, wtedy maly przerost jest normalny : ). Pzdr...

Ból w plecach, pomóżcie!!!

.. ...temu miałam rtg klatki, wynik w normie I ten ból po chwili czuję juz w całej klatce piersiowej nie tylko na plecach :( 1. RTG klatki piersiowej ( płuca, kręgosłup ) 2. Próba wysiłkowa ( wyeliminuje w znacznym stopniu prawdopodobieństwo choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego ) 3. Jeśli..

Górne ciśnienie w normie, dolne wysokie

.. ...eGFR, TSH, wszystkie wyniki w normie, przed wizytą jeszcze mam zrobić RTG klatki piersiowej. Może ktoś zmaga się też z takim problemem? Pozdrawiam mierzyłeś innym aparatem? Mierz i zapisuj Tak. Mierzyłem aparatem w domu i u lekarza rodzinnego, to samo jest ( u lekarza nawet wyższe i..