Wyniki RTG płuc

Echo serca - Str. 37

.. ...pisałam wcześniej o moich wynikach - echo serca - nadciśnienie płucne 41 mmHg - miałam robione RTG klatki piersiowej , nic nie wykazało, ale pewnie są inne choroby płuc, które nie wychodza na prześwieteniu. Czytałam ,ze nadciśnienie płucne jast bardzo niebezpieczne, Co powinnam dalej..

Echo serca - Str. 48

.. ...Ale jeśli ze 2 razy wynik się powtórzy to chyba raczej jest coś nie tak:/ w RTG mam bez zmian ogniskowych, lekko wzmozony rysunek okołooskrzelowy w dolnej częsci obu płuc. Serce o wyrównanej talii. i bądz tu mądry?jak nikt nic nie powiedział, znaczy wszystko jest super, a jednak nie..

Echo serca - Str. 49

.. ...2,6 m/s. o nieidelanym wyniku RTG tez nic nie wiem hehehe. jakis koszmar. mam sie najwyrazniej sama diagnozowac i moze jeszcze sama leczyc. * lekko wzmozony rysunek okołooskrzelowy w dolnej częsci obu płuc * 4 * 2,6 * 2,6+5 = 32 widać ktoś przyjął, że RAP masz 9 mmHg ;P to juz tez..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 554

.. ...) Rowniez wszystkie wyniki badan od krwi po usg serca rtg płuc EEG wszystkie sa idealne a ja nadal cos wynajduje i czuje sie jakbym miał nie dorzyc jutra czasem.Ale to jeszcze poł biedy najgorsze co jest to to ze mam jakies nie wyjasnione leki o siebie swoja rodzine przyszłosc i w sumie..

Poszerzona aorta u starszych ludzi

.. ...uzyskać interpretację wyniku prześwietlenia RTG. W opisie napisano: Aorta poszerzona, serce z przewagą lewej komory, lekko wzmożony rysunek naczyniowo - oskrzelowy płuc. Opis ten dotyczy mojego Taty, który w tym roku skończy 70 lat. Lekarz pierwszego kontaktu powiedział,że są to zmiany..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...płatka i że poprzedni wynik to podobno nadwykrywalnosć RTG kl. piersiowej: Pień płucny oraz pola płucne BEZ ZMIAN( czyściutko ) KREW - wszystko w normie - morfologia jak stwierdził lekarz * BYCZA * Dostałem jednak propranolol 5 mg( doraźnie w razie * ataku * ) + magnez + Claronaxen( czy..

RTG klatki piersiowej zmiany zapalne

.. ...Serce niepowiększone. Wynik raczej dobry. Nie jestem lekarzem ale kilka zdjęc mialam robionych z powodów częstych stanów zapalnych. Pewnie tylko zmiany oskrzelowe,płuca czyste,serce bez zmian.Zmiany zapalne po prawej stronie oskrzeli.. Nie masz się czego martwić,lekarz zadecyduje czy..

RTG klatki piersiowej PA

.. ...piersiowej i dostałem taki wynik Pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych Sylwetka serca w RTG prawidłowa Może ktoś mi wyjaśnić o co w tym chodzi. co tu odpowiadac sam opis mowi za siebie ze wszystko jest w porzadku,pozdrawiam Chodź, zmieńmy się. Lepszego RTG już nie będziesz miał, bo nie..

Wynik rtg klatki piersiowej

.. ...badanie rtg klatki piersiowej: Zgrubienie opłucnej w szczycie płuca lewego. Poza tym pola płucne bez zmian ogniskowych. Cień serca i dużych naczyń szerokości w normie. i martwi mnie to zgrubienie opłucnej :(..

Ból w plecach, pomóżcie!!!

.. ...temu miałam rtg klatki, wynik w normie I ten ból po chwili czuję juz w całej klatce piersiowej nie tylko na plecach :( 1. RTG klatki piersiowej ( płuca, kręgosłup ) 2. Próba wysiłkowa ( wyeliminuje w znacznym stopniu prawdopodobieństwo choroby niedokrwiennej mięśnia sercowego ) 3. Jeśli..