Wyniki z gęstości krwi

Dieta na gęstość krwi

.. ...regulować gęstość krwi odpowiednią dietą. Rozpoczynam kurację ziołową na obniżenie gęstości. Napiszę o wynikach. Bardo bym chciała wiedziec jak wyniki po kuracji ana25b@op.pl. Trzymam kciuki i pozdrawiam..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...nerek, ponieważ w moich wynikach ( morfologia krwi ) zauważył, zawyżoną ( choć nadal w normach ) wartośc, która odpowiada za gęstość krwi i do tego w moczu drobinki erytrocytów, które nie powinny się tam niby znajdować. Zdaniem mojego internist jednak ani jedna ani druga wartość nie..

Dziwne objawy i straszne samopoczucie :/

.. ...80, z badań krwi OB wyniosło 2 : ) troche za duzo czerwonych krwinek i wysoka gęstość, cukier w normie, mocz w nomie, zaniżony potas, ale niewiele ponizej normy. Miałem robione także inne badania oprocz kariologicznych, przeszedlem Rezonans Magnetyczny głowy, Tomografie Komputerowa..

Opinie o analizatorze INRatio - badanie INR

.. ...porównawcze uzyskiwanych wyników w laboratorium i na aparacie INR krzepliwości krwi. Prosimy podzielić się informacjami na temat zażywanych leków o raz ich dawkami. Informacje na temat refundacji analizatorów do badania gęstości krwi, kto i gdzie może uzyskać. Prace nad refundacją pasków..