Wypadający płatek serca

Echo serca - Str. 47

.. ...cóż, oprócz tego mam wypadający płatek zastawki mitralnej ( na szczęście niewiele ), nie widzę innej opcji jak magnez i kontrole. Jak się żalić to na full ;P. Ale jeśli Ty masz największy problem z sercem to pomęcz lekarzy, pożądnie się zdiagnozuj. A co ... coś napisałam i tego nie widzę..

Wynik echa serca i interpretacja

.. ...Zapewne w powiazaniu z tym wypadającym płatkiem następuje cofanie się krwi na zastawce w przeciwnym kierunku. Także śladowa fala zwrotna krwi prawdopodbnie chodzi tu o zastawkę aortalną. Na Twoim miejscu skonsultowałabym jeszcze raz syna z dobrym specjalistą. Będziecie zapewne pod opieką..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...serca - ja mam np. tzw. wypadający płatek zastawki w sercu - ponoć to nie groxne, ale i od tego serce może tak kołatać.Przeszłam oczywiście też drogę związaną z leczeniem nerwicy która mnie dopadła w związku z częstymi niepokojami w klatce piersiowej. Obecnie biorę antydepresant/Afobamu..

Leki na artymię serca

.. ...komorowe i nadkomorowe i wypadający płatek mitralny.Przy tym mam bardzo tętno.Taka juz moja uroda.Mam też niewielką niedoczynność tarczycy.Dotąd arytmia była, ale dawało sie z nią żyć.Teraz.Jestem pod oipeką kardiologa ale nie mozna mi dobrać leku,bo po każdym nie dość że nie mija..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...zastawki ? Witam. Ja mam wypadający płatek w lewej komorze serca dowiedziałam się o tym wczoraj. 8 lat temu byłam w klinice kardiologi we Wrocławiu i tam nie stwirdzono tej wady ale zupełnio inną była to rzekoma struna w lewej komorze srca, która rzekomo nie miała wpływu na moje zdrowie...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...źle sie czuja osoby z wypadającym płatkiem albo jakimiś innymi wadami serca i to mi nie daje spokoju, bo ja w upały jestem jak flak.Ciśnienie mam w porządku - książkowe kiedy bym nie mierzyła.I mam jeszcze jedno pytanko, jak jest u Was z lękami, zy oprócz tego że boicie sie śmierci..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 18

.. ...spowodowaną ponoś cechą wypadającego płatka. Nie wiem do końca czy tak to jest, ale jakoś trzeba sobie to tłumaczyć. nerwicę mam od jakiś 10 lat. Przedtem nie wiedziałam, że to nerwica i to było straszne. zawroty głowy i leki przed nimi, ataki paniki, że za chwilę umrę itd.Badałam sobie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...jeszcze zagadnienie wypadającego płatka zastawki dwudzielnej w sercu, który często daje objawy podobne do nerwicowych - właśnie dlatego myślę, że warto zrobić te badania, nawet jeśli na końcu usłyszę: * To tylko nerwica * : ) ) )No cóż. Podchodzę do całej sprawy trochę ironicznie myśląc..

Zbyt szybkie bicie serca

.. ...jest zwiazane z tym wypadającym płatkiem i czy to jest groźne?czy ktos miał tak jak ja? prosze o pomoc i z góry dziekuje za odpowiedzi. Sluchaj a miales jakies liczniejsze badania? Liczysz że dostaniesz odpowiedź po prawie 2 latach ? Spokojnie - czytam forum do dnia dzisiejszego: )..

Laserowe usuwanie owłosienia - IPL, a wypadający płatek serca?

.. ...temu stwierdzono u mnie wypadający płatek serca. nie biorę żadnych leków, poza przyjmowaniem magnezu. zamierzam wykonac zabieg laserowego usuwania owlosienia, tzw. IPL jednak nie wiem, czy bedzie to calkowicie bezpieczne w moim przypadku. pani kosmetyczka z salonu nie wiedzac do konca..

Wypadające płatki serca

.. Dziś dowiedziałem się, że mojej żonie wypada płatek serca. CO TO? Czy jest to grożne Pewnie chodzi o płatek jednej z zastawek serca, najprawdopodobniej zastawki mitralnej. Na tym forum są wątki temu..

Echo serca, płatki wypadające do lewego przedsionka

.. ...pogrubiałe, niejednorodne, wypadające do lewego przedsionka, głębiej przedni, średnio - szeroki, płynąca po tylnej i bocznej ściance przedsionka przepływ zwrotny II st. Morfologia i funkcja pozostałych zastawek prawidłowa. Odcinkowa i globalna czynność skurczowa lewej komory prawidłowa...

Serce przyspiesza mocno

.. ...podejrzewać, że masz wypadający płatek? Może to być np. szybkie męczenie się podczas wysiłku, kołatanie serca czy bóle w klatce piersiowej. Te objawy mogą pojawiać się podczas - - - zmiany pozycji ciała - - - , zmniejszać się lub zwiększać podczas wysiłku * no czyli to moze byc od tej..

Uczucie przewracania się serca

.. ...przyczyną moich skurczy jest wypadający płatek do tego lęk który temu towarzyszy. Dostałem leki na uspokojenie i zwalniające prace serca, które biło jak chciało. Kardiolog u którego byłaś może mieć oczywiście racje, ale ja najpierw bym to sprawdził wykonując parę dodatkowych badań. Sam..