Wypadający płatek zastawki serca

Echo serca - Str. 47

.. ...cóż, oprócz tego mam wypadający płatek zastawki mitralnej ( na szczęście niewiele ), nie widzę innej opcji jak magnez i kontrole. Jak się żalić to na full ;P. Ale jeśli Ty masz największy problem z sercem to pomęcz lekarzy, pożądnie się zdiagnozuj. A co ... coś napisałam i tego nie widzę..

Wynik echa serca i interpretacja

.. ...Zapewne w powiazaniu z tym wypadającym płatkiem następuje cofanie się krwi na zastawce w przeciwnym kierunku. Także śladowa fala zwrotna krwi prawdopodbnie chodzi tu o zastawkę aortalną. Na Twoim miejscu skonsultowałabym jeszcze raz syna z dobrym specjalistą. Będziecie zapewne pod opieką..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...serca - ja mam np. tzw. wypadający płatek zastawki w sercu - ponoć to nie groxne, ale i od tego serce może tak kołatać.Przeszłam oczywiście też drogę związaną z leczeniem nerwicy która mnie dopadła w związku z częstymi niepokojami w klatce piersiowej. Obecnie biorę antydepresant/Afobamu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 40

.. ...jeszcze zagadnienie wypadającego płatka zastawki dwudzielnej w sercu, który często daje objawy podobne do nerwicowych - właśnie dlatego myślę, że warto zrobić te badania, nawet jeśli na końcu usłyszę: * To tylko nerwica * : ) ) )No cóż. Podchodzę do całej sprawy trochę ironicznie myśląc..

Wypadające płatki serca

.. Dziś dowiedziałem się, że mojej żonie wypada płatek serca. CO TO? Czy jest to grożne Pewnie chodzi o płatek jednej z zastawek serca, najprawdopodobniej zastawki mitralnej. Na tym forum są wątki temu..

Echo serca, płatki wypadające do lewego przedsionka

.. ...pogrubiałe, niejednorodne, wypadające do lewego przedsionka, głębiej przedni, średnio - szeroki, płynąca po tylnej i bocznej ściance przedsionka przepływ zwrotny II st. Morfologia i funkcja pozostałych zastawek prawidłowa. Odcinkowa i globalna czynność skurczowa lewej komory prawidłowa...