Wypadanie kręgów

Osteofity

Osteofity

.. ...miażdżystego ( popularnie zwane wypadaniem dysku ). Postępowanie w bólach kręgosłupa pochodzenia zwyrodnieniowego uzależnione jest od konkretnego obrazu choroby. Niemal zawsze konieczna jest odpowiednia rehabilitacja i fizykoterapia. W niektórych przypadkach wymagana jest także..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 50

.. ...tygodnie. Mam WPW i wypadanie płatka zastawki mitralnej. Zabieg trwał 2,5 godziny. Jest ok, wyleżeć można bez problemu. Jak ktoś ma kłopoty z szyjnym odcinkiem kręgosłupa to niech poprosi o coś pod szyję. Nie ma co się bać. Nic nie boli, dostaje się zastrzyk znieczulający w pachwinę,..

Problem z kręgosłupem a bicie serca

.. ...skrzywienie kręgosłupa, wypadanie dysku, może mieć wpływ na nieróne bicie serca. Mówię tutaj o swoim przypadku ponieważ stwierdzono u mnie bigeminie. Leczyłem się u kilku lekarzy , każdemu z nich powtarzałem że czasami odczuwam lekkie bóle serca i że wydaje mi się że są one s[powodowane..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...po kolei, stwierdzone wypadanie płatka ( kilka lat temu ) potwierdzone na ostatnim echu, kręgosłup - zmiany zwyrodnieniowe ale lekarze są zgodni że nie są aż tak zaawansowane, aby dawać taki szereg objawów. Oczywiście naczytałam się nt SM - więc panikuję, badania typu morfologia,..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia - Str. 2

.. ...zastanawiam witam, mam to samo wypadanie obu płatow zastawki mitralnej I/II stopien, czuje sie fatalnie . nigdzie nie moge znalesc objawów tej choroby. Wszedzie pisza, ze to nic takiego, ze kazdy prawie to ma. ja osobiscie czuje dretwienia łydek, niepokój , ucisk w gardle i klatce, az po..

Dziwna dolegliwość ze strony serca

.. ...to być nerwoból, może wypadanie płatka zastawki mitralnej, może też to być skrzywienie kręgosłupa,lub lekkie przesunięcie kręgów ( niewyczuwalne ale ma swoje objawy ), póki co bierz magnez. skąd ta wiedza na pogotowiu nie powiedzieli ze magnez leczy nerwoból! ketonal nie magnez albo w..

Silny ból pod lewą łopatką

.. ...arytmia,niedawno stwierdzili wypadanie płatka przedniego...Więc lepiej idź do lekarza lepiej sie upewnić..pozdrawiam Człowieku idźże do lekarza, nie bój się nie pogryzie. Pojdz chłopie złoty do lekarza nie pogryzie Cię Koniecznie do lekarza. Jestem na etapie leczenia i pełnej diagnostyki..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...jest nerwica i że mam wypadanie płatka tak to sie nazywa.I jesli sie nie uspokoję,nie wyciszę to może sie to pogłebiac.A po za tym szybko się męczę.To wszystko ze stresu.Ale jak tu się nie denerwowac jak zycie jest stresujace.A co do tych bóli w klatce piersiowej to też może byc..

Wypadanie płatka a zabiegi rehabilitacji laserem

.. Witam, mam wypadanie płatka zastawki mitralnej z falą wrotną 1 stopnia. Dzisiaj przy prostym zabiegu laserem na kręgosłup żle się poczułam, prawie zemdlałam. Czy ktoś z was wie czy zabiegi laserem mogą być robione u osób z wypadaniem płatka? Ja tam mam ale na rękę a nie kręgosłup i nic mi się nie dzieje, ale..

Uciążliwy dyskomfort w okolicy klatki piersiowej i serca

.. ...mam bóle towarzyszące wypadaniu płatka, ale ostatnio zmieniły swój charakter, więc też mam mocne postanowienie wybrac się do lekarza w Nowym Roku, co i Tobie uczynić radzę - Bóle mogą mieć wiele przyczyn: kręgosłup, zaburzenia rytmu, skoki ciśnienia, problemy z refluksem, prolaps....