Wypadanie płatka zastawki a nerwica

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...u mnie ok roku temu wypadanie płatka przedniego zastawki mitralnej przy pierwszym usg ,przy drugim powiedziano mi ze mam uginanie sie platka a nie wypadanie ,oczywiscie w innej klinice,od 4 lat mam codzienne kolatania serca te co odczuwam - od 3 do 20 moze wiecej zalezy od dnia,a takze z..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...serca i echo serca mam wypadania płatka zastawki mitralnej bez fali zwrotnej biore betaloc zok 0,25mg ,magnez z potasem i w razie potrzeby ziołowe na uspokojenie bo mam tez nerwice lękową. Miałam skurcze dodatkowe i one zupełnie znikneły, ale czasami pojawiaja sie kołatania bardzo..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 55

.. ...bradykardii, zespołu Barlowa, wypadaniu i zawieszaniu płatka zastawki mitralnej, nerwicy wegetatywnej ( od 1982 do 2002 ), ablacji ( złożonej ) metodą CARTO na częstoskucze komorowe prawej komory ( po zapaleniu mięśnia sercowego własnie prawa komora była bardzo powiększona ) w 2002 r.i..

Echo serca - Str. 18

.. ...wyjaśnić co oznacza: cechy wypadania tylnego płatka zastawki mitralnej przepływ IM I E=A Pani Izabelo moje wyniki są następujące : Cholesterol 227 mg/dl HDL 51 mg/dl LDL 136 mg/dl Trójglicerydy 206 mg/dl Proszę mi odpowiedzieć czy moje wyniki są aż takie straszne , nie dość że choruję na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 31

.. ...jest od nerwów czy od wypadania płatka zastawki mitralnej czy od wielu innych czynników. Dlatego trzeba zrobić kompleksowe badania w tym na tarczycę TSH, FT3 i FT4 poprosić lekarza. No mówie o tym zeby wykluczyć wiele czynników a wiemy że wszystkie objawy sercowe są do siebie podobne...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 34

.. ...mam jakieś minimalne wypadanie płatka zastawki mitralnej. Poczytałam troszkę i już wiem na czym ten mechanizm polega. Każdej z nas puka to serce, ale dlaczego, jak, co się wówczas dzieje? - tego nie wiedziałam...Otóż, moje drogie panie, płatek zostaje wessany do środka komory, zamiast..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 35

.. Szerzej o wypadaniu płatka zastawki na http://www.viamedica.pl/gazety/gazeta3/darmowy_pdf.phtml?indeks=15&indeks_art=153 ( do ściągnięcia w formacie pdf ) właśnie zaczynam się dokształcać: ) Cześć dziewczyny! Piszę dopiero teraz, bo dość zajęta dziś byłam. Widzę, że uchodzę wśród Was za gosposię: ) No..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 39

.. ...o nerwicy lękowej i wypadaniu płatka zastawki, a jeśli ktoś z Was pyta o inne * sercowe sprawy * to ja siadam, szukam i piszę wszystko jak na świętej spowiedzi: ) Stąd ta moja powiedzmy * wiedza * , dzięki Wam jako tako się powiększa. Wyobraźcie sobie, że do mojego wyjazdu zostały już..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 13

.. ...przyczyna jest arytmia, wypadanie płatka i towarzysząca mu bardzo często nerwica. Wiem, że to bardzo utrudnia życie. Ja nienawidzę tych duszności, mam przez to już jakąś fobię przed uduszeniem, są takie dni, że czekam tylko aż znów zacznę się dusić. Na to chyba już nie ma rady:(..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 16

.. ...i od ok roku też mam wypadanie płatka zastawki. Wcześniej było to niedomykanie teraz jest wypadanie.Biorę leki ijakoś to moje serce się uspokoiło. Czasami zaczyna wariować ale mniej niż przed zastosowaniem lekarstw. Ale dodatkowo nabawiłam się przy tej dolegliwości nerwicy lękowej i to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...wchłanianie. Mam też wypadanie płatka zastawki mitralnej serca, co podobno też powoduje zwiększoną utratę MG. Jeśli chodzi o Potas, Sód, Wapń to wszystko jest w normie. Tak czy siak, alkohol powoduje u mnie następnego dnia wzmożone objawy. Ponieważ jest też u mnie podejrzenie o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 41

.. ...echo serca wyszło mi wypadanie obu płatkow zastawki mitralnej I/II stopien, ale lekarz powiedzial , ze to nie moze dawac takich objawów, jestem załmana nie moge tak funkcjonowac...mam przepisany promolan, czy cos takiego ale czy to nie uzależnia ?? i czy pomoże ??? napiszcie pozdrawiam..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 107

.. ...kardiolog stwierdzil wypadanie płatka zastawki mitralnej, przymuje teraz concor 5mg, czuje sie lepiej bo nie mam boli dlawicowych i puls nie jest az tak szybki, poniewaz jest lek adrenolityczny uspokaja serce, pewnie wielu z Was wie o czym mówię, ale to nie wszystko bardzo szybko się..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...sercu i że być może to wypadanie płatka zastawki mitralnej. Nie pamiętam czy już wtedy robiłem sobie USG ( to były wczesne lata 80 ) - w tedy jeszcze nie miewałem tych dziwnych dolegliwości. Chociaż byłem nerwowym dzieckiem : ) Potem chyba to była 1 klasa liceum zdarzył się pierwszy..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...zdiagnozowano u mnie wypadanie płatka zastawki a zaczęło się od bólu lewej nogi nad kostką.Ból po woli przemieszczał się najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz..

Dodatkowe skurcze - Str. 67

.. ...mocno skacze, mam też wypadanie płatka mitralnego tego akurat tak nie czuję, z ostatniego echa serca dowiedziałem się że moja zastawka mitralna ma cechy niestabilności skurczowej a zastawka trójdzielna ma wiotkie płatki reszta w porządku a ja sie chwilami kończę więc nie wiem co mam o..

Dodatkowe skurcze - Str. 192

.. ...strach totalny lęk.Mam wypadanie płatka zastawki mitralnej nerwice często też objawy depresji ale w tej chorobie to jedno z drugim sie łączy Wszystko ma swój początek w glowie.POZDROWIONKA Witajcie wszyscy po dłuższej przerwie moje samopoczucie na tydzień wróciło do normy, ale już dziś..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...porody siłami natury ,mam wypadanie płatka zastawki mitralnej i nerwice wegetatywną Pierwsza ciąża byłaok,druga zagrożona ciągłe potykania serca kołatania raz wyladowałam na pogotowiu z częstoskurczem.Miałam bardzo złe wyniki hormonów tarczycy.Moja psychika w tym czasie nie była..

Dodatkowe skurcze - Str. 230

.. ...mam zaburzeń z samego wypadania płatka zastawki a większośc z nerwicy na karcie inform.ostatnio przeczytałam tahykardia zatokowa nerwica wegetatywna stan stabilny nie rokuje poprawy.Tak że to cholerstwo nie znika są momenty lepsze i gorsze tak człowiek balansuje to nasza..

Przesilenie wiosenne a złe samopoczucie

.. ...samopoczucie.Ja mam zdiagnozowane wypadanie płatka zastawki mitralnej i niedomykalność trójdzielnej i nerwice.Już było tak super bez tabletek tylko dorażnie i od miesiąca znowu wszystko przyszło zpowrotem,tak słyszałam ale nie wiem czy to może mieć związek z tym przesileniem wiosennym.I..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...temu wykryto u mnie wypadanie płatka zastawki mitralnej z małą falą zwrotną. Zanim ktoś skierował mnie na echo serca nabawiłam się nerwicy lękowej z napadami lęku panicznego. Mam częste kołatanie serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam..

Nerwica serca z wadą w tle

.. ...tym powiązanych. Mam wypadanie płatka zastawki trójdzielnej, czyli zespół barlowa ( ? ) Męczę się z extremalnymi przeżyciami już 12 lat, a mam 32. Proszę o kontakt w celu wzajemnego wsparcia tudzież wymiany doświadczeń. Pozdrawiam. Mam 27 lat.Od dwóch lat leczę się na wypadanie płatka..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 26

.. ...zdiagnozowano u mnie wypadanie płatka zastawki a zaczęło się od bólu lewej nogi nad kostką.Ból po woli przemieszczał się najpierw udo, pózniej lewa ręka i szyja także lewa połowa głowy.Nagle poczułam uderzenie goraca i niesamowite walenie sera. Wylądowałam na pogotowiu gdzie lekarz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 77

.. ...częstoskurcz nadkomorowy i wypadanie płatka zastawki. Ataki częstoskurczu prawie minęły, po urodzeniu córci. Ostatnio jednak znów miałam atak, a parę dni po nim zaczęlo mnie dusić w klatce piersiowej i szybko bić serce, łomotać co chwilka. Poczułam się strasznie osłabiona, nie potrafiłam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 79

.. ...wszystkim kolorowych snow! Wypadanie płatka może potęgować objawy nerwicy, ale do infekcji raczej nie może to doprowadzić. Silne stany zapalne organizmu np. zęba moga uszkadzać serce, jego zastawke. Bardzo często tak jest że przy wypadaniu płatka przy ataku czy nie wielkim stresie serce..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 81

.. ...nawet jeśli wyjdzie wypadanie płatka zastawki, to moje dolegliwości nie mają z tym wiele wspólnego. Najgorzej, że rodzinka na moje wrzaski reaguje coraz gorzej. Nie wiem, jak długo będą mieli cierpliwość, żeby to znosić. Czy do psychologa / psychiatry trzeba mieć skierowanie? Doradźcie,..

Nerwica? nie wierzcie w to!

.. ...on.Takze tzw. ZESPÓŁ WYPADANIA PŁATKA, czyli szczegolną postac nieszczelnosci zastawki dwudzielnej. Chcialbym z kilku powodow opowiedziec o tym schorzeniu. PO pierwsze, jest ono brdzo częste. Według niektorych sttystyk cierpi n nie blisko 20% poz tym zdrowych kobiet. Mężczyzni tez , le..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 18

.. ...badania i wyszło u mnie wypadanie płatka zastawki dwudzielnej.Dostałam magnez i metoprolol . Leczyłam się do momentu zajścia w ciążę. Ginekolog doradził odstawienie metoprololu przepisł witaminki i tyle. Nerwica odpuściła na cały czas trwania ciąży ale niestety wróciła ponownie. I znowu..

Szybsze bicie serca i drętwienie lewej ręki

.. ...moja choroba nazywa to wypadanie płatka zastawki mitralnej co jak stwierdzili nie jest wadą ani nie powoduje żadnych zmian w życiu i funkcjonowaniu. Z tego co czytałem moje i wasze objawy bardziej pasują do nerwicy i w tym kierunku należy się leczyć. Z tego co wiem to w aptece przepisują..

Duszenie się - Str. 34

.. ...tarczycy. serca ( poza wypadaniem płatka zastawki dwudzielnej, nie mam w sercu żadnych zmian organicznych ), badania krwi, byłam u pulmonologa i alergologa. Spirometria wyszła mi idealna 120% normy. Płuca jak dzwon! I nic , dalej się duszę, a najbardziej po wysiłku. Wszyscy lekarze..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 342

.. ...wadę serca a dokładniej wypadanie płatka zastawki mitralnej.Spróbuj może pobrać troszkę magnezu mi np. to pomaga i te kołatania częściowo ustąpiły.I nie martw się i nie panikuj ja zaczyna ci się tak robić bo wtedy jest jeszcze gorzej. Dzięki Małgosiu, troche mi ulżyło, ale to było..

Problemy z sercem

.. ...dodatkowo mam stwierdzone wypadanie płatka zastawki mitralnej z nieistotną hemodynamicznie niedomykalnością. prawdopodobnie też zespól nerwicowy, który jakby z pół roku temu praktycznie minął.ostatnie echo serca około miesiąc temu, lekarz stwierdził, że nic sie nie pogarsza i wszystko..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...podejrzenie Zespołu Barlowa( wypadania przedniego płatka zastawki mitratlej, ze śladową niedomykalnością ) - dostałem magnez. Moje objawy się nasilały, dochodziły nowe: ból głowy, kłopoty z zasypianiem, po wypiciu 2 piw zaczęły mi drętwieć usta, mialem wrażenie że tracę świadomość - po..

Wypadanie płatka przedniego zastawki mitralnej

.. ...chyba nie wykryto echo - wypadanie platka przedniego zastawki mitralnej, nie trzeba leczyc , dominuja zaburzenia nerwicowe krew - nic bralem potas i magnez bo sadzilem ze mam niedobor ale to tylko pogarszalo wiec nie biore Wiec, co mi moze byc ? dodam ze co moment dotykam tetnicy lub..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej I stopnia i nerwica

.. ...2xkrew echo usg brzucha Wypadanie platka 1 st , nerwica to mi powiedzieli A ja od jakiegos roku codziennie zle sie czuje , mam tachykardie gdy wychodze poza dom, zdazaja sie rzadko ataki paniki , trzese sie , przy szybkim bicu serca dodatkowe skurcze, dusznosci a pytanie brzmi: co mam..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...wykluczyć choroby serca np. wypadanie płatka zastawki ( co ma większość z nas i często na tym tle dorobiliśmy się nerwicy; dodam, ze to nie groźne ) lub schorzenia tarczycy. A dodatkowo porozmawiać z kimś bliskim lub z psychologiem. Nie ma co zwlekać, trzeba brać się za bary z nerwami od..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 66

.. ...serca wyszlo ze mam wypadanie płatka zastawki , oczywiscie objawy tej wady zaostrzyla silna nerwica . Od wrzesnia do listopada zeszlego roku nie wychodzilam z domu. A to tylko dzieki mojemu kochanemu mezowi mogla sobie na to pozwolić. : ) Ale to co przechodzilam to niech szlak trafi...

Czy to może być nerwica serca?

.. ...echo serca i wykryto wypadanie płatka zastawki mitralnej i mam ksiazkowe objawy tej wady ! wlasnie przy niej są kołatania z napadami lęku! wiec idz na echo serca bedzie wiedziala co sie dzieje i lekarz bedzie mógl jednoznacznie postawić diagnoze ! bo w tej chwili to bedziesz sobie..

Silna nerwica

.. ...,że wszystko ok,tylko wypadanie płatka zastawki dwudzielnej,ale tak ma dużo osób .Zacząłem bac sie o siebie .dochodziło juz do tego że bałem się wyjechac samochodem do kolegi ,który mieszka 2 km dalej ,no przecież znowu mogę sie żle poczuć.Lekki ból powodował u mnie paniczny strach i lęk..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica - Str. 2

.. ...nadkomorowe skurcze i wypadanie płatka zastawi ale lekarze nic na to , nie ma zadnego zgrozenia na własna prosbę dostałam betabloker..........teraz jeszcze wyczytałam ze jak cie boli brzuch i jest ci niedobrze to tez objaw przedzawało wy .........mąz kiedys był u lekarza i opowiadał..

Leczenie : Arytmia, Niemiarowość Serca, Nerwowość, Nerwica - Str. 3

.. ...serducha. Ja mam niestety wypadanie płatka zastawki mitralnej i to może u mnie powodowac arytmie, no ale nie musi. Lekarze nie traktują tego jak chorobę, kariolog powiedziała mi, że są na to specjalne cwiczenia oddechowe, żeby pracując przeponą wpłynąc na serce, ale niestety nie pokazała..