Wypadanie włosów a nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 93

.. ...towarzyszy Wam również wypadanie włosów. U mnie trwa to od czasu objawów nerwicowych czyli ok rok temu,brałam już chyba wszystko i nic nie pomaga. Pozdrawiam Witam Magdo ,mi też wypadają włosy podobno po lekach ale dokładnie nic niewiem na ten temat ,także niemartw sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 138

.. ...depresyjne i nerwicowe,bo wypadanie włosów garsciami mialam od marca i tak do sierpnia potwornie mi wypadaly,dlatego zaczęłam robic różne badania bo nie wiedzialam co jest,myślalam że jakaś choroba albo co.Potem stopniowo miesiączki zaczęły się opózniać az w koncu mi się zatrzymala.Wtedy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 575

.. ...zmuszam sie do jedzenia, wypadanie włosów, puste odbijania, osłabienie... A ile kosztuje wizyta u psychologa prywatnie? Nie wiem kiedy się doczekam na tę terapię z funduszu, bo to trwa u trwa, więc może też powinnam spróbować prywatnie? Pozdrawiam pa Stokrotko objawy otumanienia nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...koncentracją i pamięcią - wypadanie włosów - ciągłe zmęczenie, brak siły - problemy ze skórą, częste wysypki i alergie Miałam prawie wszystkie objawy! Ledwo wyszłam z tego żywa...Dlatego obiecałam sobie, że postaram się pomóc innym, bo, sorry, szlag mnie trafia kiedy pomyślę ile osób..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...( oprócz otyłości i wypadania włosów )a dotego źle reaguję na leczenie. Boję się też że moja wątroba w końcu nie wytrzyma - bo mam lekko podwyższone wartości. Dlatego co pół roku odstawiałam tabletki na jakieś parę miesięcy. Jednakże raz gdy odstawiłam dostałam takiego ataku - okropny..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 268

.. ...nagłe zawroty głowy, wypadanie włosów, próchnica zębów, łamanie się paznokci, bóle głowy, zmęczenie, trudności w skoncentrowaniu myśli, zmienność nastroju, osłabienie układu odpornościowego. Alkohol zwłaszcza w nadmiarze, przyczynia się do utraty magnezu, a jego przyswajanie staje się..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 13

.. ...chudnięcie lub tycie, wypadanie i siwienie włosów, ciągłe zmęczenie i senność lub przeciwnie - nadpobudliwość, drażliwość, huśtawki nastrojów, ataki paniki i lęku o życie itd. Objawy są często mylone z depresją lub nerwicą, pisałam o tym wiele razy. Po prostu radzę Ci to sprawdzić, zrób..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 487

.. ...rodków ubocznych nawet wypadanie włosów ,wysokie ciśnienie i wiele innych. Jestem ostatnio ciągle rozdygotana,a szczególnie jak mam iść do pracy bo łapią mnie tam ataki ,aleki jakoś słabo działają.Pozdrawiam AGI. Witajcie kochani: ) U mnie pochmurno za oknem ale naszczęście na buźce..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 549

.. ...zawroty i bóle głowy, wypadanie włosów są typowe dla chorób tarczycy. Jeżeli lekarz mówi, że * to normalne * , i * masz się pomęczyć * to po prostu, sorry, szlag mnie trafia! Życie mnie nauczyło, że samemu trzeba dbać o swoje zdrowie, bo w naszej służbie zdrowia lekarze oszczędzają na..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 550

.. ...niektóre leki też powodują wypadanie włosów pocenie się i bardzo wiele innych objawów Dorka najlepiej zrobisz jak poczytasz w necie na temat swoich objawów i przekonasz się że takie objawy mogą być powodem zupełnie czegoś innego a też takie objawy mogą być powodem tz okresu przejściowego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 856

.. ...może być to nerwica. Wypadanie włosów u mężczyzn przy tej chorobie zdarza się bardzo często,Z tą czerwoną buzią - - hmmm - tu może być problem z ciśnieniem albo tak Twoja natura!! Pozdrawiam serdecznie Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało - - odpowiemy w miarę naszej możliwości -..

Nerwica czy ziarnica?

.. ...uspokojenie. Też miałam wypadanie włosów. Wiecznie zapchany prysznic i pełno kudłów na podłodze. Wypadały nawet wtedy kiedy już leczyłam się na nerwicę. Musiałam kupić lek o nazwie Merz. Jest dość drogi - 50 zł ale po miesiącu włosy już trzymały się głowy. Teraz mam wiele takich..

Szaleje mi serce, skurcze dodatkowe, chudne

.. ...wyglądające stolce - wypadanie włosów, podczas mycia pełno ich na dłoniach - teraz ostatnio same wychodzą mi żółte siniaki i same znikają - od czasu do czasu skurcze łydek i innych mięśni Byłem raz w szpitalu, porobili mi badania krwi i powiedzieli że to nerwica. Jak zapytałem czy może..