Wypieki na twarzy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 282

.. ...przyczyna.Byłam u niej,a teraz z wypiekami na twarzy czekam na każdą informację o jej stanie zdrowia.Dobrze,że teraz są takie antybiotyki,które można przyjmować podczas karmienia. Wczoraj poszłam spać o 3,20 rano,a wstałam przed 9.W tym czasie trzy razy wstawałam.Żadne prochy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 283

.. ...lewą rękę i mam takie wypieki na twarzy jak chyba nigdy wcześniej.Wzięłam pramolan trochę wcześniej,przed godziną dwie hydroxiziny i czekam na efekt. Iwonko,ja mam cały arsenał środków uspokajajacych,nasennych.I choć biorę je bardzo żadko,żeby się nieuzależnić,ostatno jakoś nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 216

.. ...czuję się jakbym miała wypieki na twarzy i gorączke ale wiem że tak nie jest. Nie mogę tutaj usiedzieć poprostu nosi mnie. Jestem przerażona i mam juz dośc chce mi sie ryczeć. Anzel - kochana - nikt od ciebie nie wymaga, ze zaraz sie uspokoisz, wezmiesz w garsc i wszystko bedzie ok!..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z możliwych badań jak ekg zwykłe, morfologia krwi, tsh, usg..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 27

.. ...wykazują stan normy ), wypieki na twarzy, lekkie zawroty i bóle głowy, zwłaszcza podczas pobytu na wolnym powietrzu oraz okresowe stany senności. Nocą i nad ranem pojawiają się odrętwienia i cierpnięcia rąk. Wykonałem już większość z możliwych badań jak ekg zwykłe, morfologia krwi, tsh,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 130

.. ...wysokie ciśnienie , wypieki na twarzy i trzęsą im się ręce. Jakoś im to nie przeszkadza. Nie wiem Olesiu..sama zadecyduj ,choć każdy ci powie : albo leki i zdrowiejesz , albo alkohol i się bawisz. Jesteś chora i czas przyznać się do tego. Co do dawki to zaczynałam od 15mg ,po roku 10 mg..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 291

.. ...dosyć mocny. Tętno 140, wypieki na twarzy, uczucie zimna, strach, duszność. Zabrała mnie karetka. Na OIOMI - e zrobili EKG, zbadali krew i nie stwierdzili nic. WSZYTKO OK ! Jakiś czas później dostałem holter i ciśnieniomierz 24 godzinny. Później echo i próba wysiłkowa. Stwierdzono, że..

Nerwica?

.. ...ciepło na sercu i do tego wypieki na twarzy robili mi EKG ale nic nie wykazało lekarz powiedział ze tak reaguje na upały .A ja nigdy tego nie miałam .Ogólnie stwierdzono u mnie nerwice ale rzadko wystepowała,raz na jakis czas.Po przeczytaniu róznych artykułów pomyślałam że to może po..

Działanie uboczne clexane

.. ...ciśnienie mi skoczyło, wypieki na twarzy i ból głowy więc nie polecam aczkolwiek możliwe że Ty inaczej zareagujesz ja tylko po piwie miałem takie jazdy a bez piwa pełny komfort zero efektów ubocznych pozdro Młody P - śl/Wro - te same objawy. Po 6 kieliszkach wodki mialem wypieki na..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a - Str. 2

.. ...,gdyż to nie są zwykłe wypieki ,ale po prostu cała twarz jest czerwona ,a dekolt w plamach , przez to przestaje spotykać się ze znajomymi , występować ( gram w zespole ) , nawet kontakty z rodziną ograniczam. Najśmieszniejsze jest to ,że moje otoczenie przyzwyczaiło się do tego ,ale mnie..

Wypieki na twarzy i stres

.. Witam wszystkie * buraczki * mam te przypadlosc od kilku lat ze czesto sie czerwienie, Przypuszczam ze ma to podloze emocjonalne chboc nie tylko. Czesto czerwienie sie gdy jest stres, np jestem w towarzystwie,, przeszkadza mi to bardzo bo boje sie odezwaz bo wiem ze zaraz moge byc czerwony jak buraczek...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 34

.. ...poradzic z zawrotami glowy, wypiekow na twarzy, jak IDE gdzies to nie moge ustac w kolejce a w pracy to koszmar!!! Pozdrawiam! Witaj bratnia duszo ! Cieszę się, że jest nas coraz więcej. Byłam wczoraj na terapii, pani psycholog proponuje mi po raz kolejny 3 miesięczną terapię na oddzale..