Wysiłek fizyczny a ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 463

.. ...sprzątanie,pranie..cokolwiek byle wysiłek fizyczny.Co do bólu głowy to ja Ci nic nie doradzę bo na mnie to prawie nic nie działa:( Domi..rozbawiłaś mnie tym lekiem...hmm skoro izie jest po nim dobrze...: ) W związku z moim ciśnieniem zadzwoniłam do męża żeby mi kupił piwo, a co mi tam ,..

Zwężenie i niedomykalność zastawki aortalnej dwupłatkowej 2 stopnia

.. ...piersiowej przy ciężkim wysiłku, senność. Jednak od kilku miesięcy nękają mnie niemal codzienne bóle w klatce piersiowej i duszności lub kłucie w sercu ( zupełnie bez przyczyny, niepoprzedzone wysiłkiem fizycznym ), kompletny brak koncentracji i zawroty głowy. Byłem ostatnio na badaniu..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...Nie jest związany z wysiłkiem fizycznym ( nie moge znaleść żadnej prawidłowości co do momentu występowania ).W 99 % zaczyna się godzine po przebudzeniu. Trwa ok. 4 - 5 dni z 2 razy w miesiącu. Czasami dochodzi do delikatnych bólów głowy podczas tego stanu. Nie występuje on podczas snu...

Dot. wypadania zastawki mitralnej

.. ...zauważyłam u siebie zmiany po wysiłku fizycznym a mianowicie duże bóle głowy, niekiedy omdlenia, drżenie rąk. Kupiłam sobie tzw. Gazelę w sklepie wysyłkowym, i chciałabym ćwiczyć chociaż po godzinie 3 razy tygodniowo. Ale nie orientuję się, czy mogę. Mam podobny problem.Niestety dobra..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 273

.. ...się przy niewielkim wysiłku fizycznym i czasami trudności oddechowe, zawroty głowy... Odkryto mi to przy okazji badania przyczyn potwornych bóli na wysokości serca w klatce piersiowej i od strony pleców - okazało się że to efekt refluksu/nadżerki na przełyku czyli innych, pokarmowo -..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...Zauważyłam tez ze po mocnym wysiłku fizycznym po kilku godzinach jestem wykonczona i z bólem głowy musze sie połozyc spać. Czesto tez mimo uczucia głodu jest mi niedobrze i gdy cos zjem ból głowy sie nasila... A ogolnie problemow z układem pokarmowym nie mam ( wyciety wyrostek..

Mrowienie prawej dłoni i stopy

.. ...strony ( zwłaszzca po wysiłku fizycznym )? Siedzieć w pracy na przeciągu/przy uchylonym oknie z prawej? Czy Twój kregosłup jest ok?Miałam kiedyś bóle głowy,mrowienia.Przyczyną był chory kregosłup.Pozdrawiam. Idz do ortopedy i sprawdz kregospul.Takze bym sie wybrala do neurologa i zrobila..

Uderzenie a bóle głowy

.. ...szczególnie podczas i po wysiłku fizycznym; po stresie ). Proszę o odpowiedz! Witaj Ja mam podobny problem. Na przestrzeni kilkunastu lat parę razy uderzyłam się w głowę z utratą przytomności. Rentgen, który wtedy robiłam również nie wykazał żadnych zmaian. Jednak od dłuższego czasu..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...Zauważyłem że ten problem ze wzrokiem występuję gdy: - długi czas byłem głodny i wykonywałem przy tym jakiś wysiłek fizyczny - piłem duże ilości napojów zawierających kofeine ( kawa, yerba mate ) Pozdrawiam..

Siłownia i wysiłek przy arytmi serca

.. ...raczej mam ograniczyć wysiłek fizyczny ? Z powodu samej arytmii nie powinno być istotnych problemów.Co najwyżej gorsza kondycja.Gorzej jak przyczyną arytmii jest coś groźniejszego. Tzn ja przyczyny nie znam. Zaczęło się to tak, że miewałem dość częste bóle głowy, nie wiedziałem co jest..

Nieustający ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...nasilają się przy wzmożonym wysiłku fizycznym,czasami wydaje min się że nie mogę złapać oddechu... Po całym dniu pracy nie jestem w stanie prowadzić samochodu bo bul w klatce zbyt mnie rozprasza po za ty czuje się dziwne...zupełnie jak nie z tej bajki... Pojawiały się bule głowy trwające..

Ból głowy pojawiający się przy wysiłku

.. ...głowy, szczególnie po wysiłku fizycznym. Zrobiliśmy już dużo badań, według których wszystko jest OK. Dalej szukamy przyczyny. Z Twojego posta wynika, że bardzo się martwisz i to jest zrozumiałe. Dlatego zmobilizuj się i z uporem maniaka zacznij robić badania. I nie trenuj intensywnie,..

Nerwica ??? Skoki ciśnienia...Ból i zawroty głowy...

.. ...jest widoczna po lekkim wysiłku fizycznym lub gdy występują skoki ciśnienia w ciągu dnia ( 115 - 155 ) . Obecnie miałem 1 wizytę u neurologa . prześwietlenie czaszki nic nie wykazało . Musze dalej myśleć co robić ... Witaj. Mam podobne bóle do tych twoich z tyłu głowy i czasami tez mi..

Czy to nadciśnienie ?

.. ...za miesiąc. Podczas wysiłku fizycznego odczuwam silny ból głowy taki pulsujący w całej głowie że masakra i lekkie zawroty głowy. To od podwyższonego ciśnienia??? Mam również skierowanie na rezonans magnetyczny ale poczekam trochę jak to w Polsce;/ Ogólnie czuję się dobrze lecz ten..

Ból głowy pulsujący i to mocny.

.. ...pojawia się w trakcie wysiłku fizycznego, po wstawaniu w łożka,z krzesła. Ból pojawia się też rano po przebudzeniu. Ciśnienie rano mam w granicach 150/90 czasem 140/80. W dzień ciśnienie w granicach 130/75 . Czyżby to był ból od ciśnienia ? Miałem holtera ciśnieniowego i kardiolog..