Wysoki cholesterol a alkohol

Cholesterol a alkohol

.. ...teraz pojawił się bardzo wysoki poziom trójglicerydów, ja uważam, że to m.inn. przez szkodliwe picie alkoholu. Ale czy gdzieś są jakieś badania, fakty, konkrety, bo na razie bujam w domysłach :( Pewnie nie trojglicerydy a triglicerydy. Picie alkoholu oczywiscie je podwyzsza. Tak jak..

Nadużywanie alkoholu i papierosów a rozedma płuc

.. ...zaczął miec cisnienie wysokie obiawiało sie to bolem głowy i jej * buraczanym * kolorem,poszedł do niego i ten zrobił badania,cisnienie 180/120 ekg mu wyszło złe stwierdził ze to początki choroby wiencowej wiec wysłal go na biochemie cholesterolu i przepisał prenessa 4 mg i kalipoz ktory..

Poziom cukru 330

.. ...chwilowa anomalia? Do tego wysoki cholesterol 219/ trójglicerydy 380 Nie palę ,nie piję moze jadlas slodkie przed badaniem ? przypomnij sobie , nawet na 2 dni przed badaniem nie mozna jesc slodkich potraw itp. moja mama 1 raz jak sobie zbadala cukier miala ponas 300 i ooazalo sie ze ma..

Proszę o opinie i rady

.. ...26,9 cholesterol za wysoki.Można łatwo obniżyć stosując dietę obniżająca cholesterol,zero fajek i alkoholu oraz kawy,bardzo duże ograniczenie tłuszczów zwierzęcych,a w to miejsce - tłuszcze roslinne.Błonnik,dużo warzyw. ,orzechy,słonecznik,dynia,oliwa.Codziennie.Owoce.Schudnąć.Dużo..