Wysoki cholesterol leki

Niedoczynność tarczycy - Str. 14

.. ...zdrowie - ma łuszczycę, wysoki cholesterol ktory udało sie nam zbić. A sama o siebie nie dbam.. ZANETA napisałaś że wykryto u Ciebie niedoczynność a wyniki w normie miałaś jak brałaś leki, ja tak zrozumiałam.Do lekarza jak najbardziej; )Jako przyszła mama musisz o siebie dbac: ) Ja byłam..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 5

.. ...cały czas piszę o b. wysokich trójglicerydach, a nie o cholesterolu. A to jest różnica. Nawet niektóre leki, np. Ezetrol na obniżenie cholesterolu podwyższają TG i tak samo jest z jedzeniem. Jeśli ktoś ma doświadczenie tylko z cholesterolem to nie wiem dlaczego radzi mi, której głównym..

Leki i nadciśnienie tętnicze IV stopnia

.. ...Niepokojący jest również wysoki cholesterol a nie napisałeś że bierzesz jakieś statyny czy inne. Tylko pełna diagnostyka i specjalistyczna pomoc im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam NADCISNIENIE A GORY! Witam. Moj mezczyzna ma nadcisnienie tetnicze i sztuczna zastawke czy moze bez problemu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...roku leczyli mnie na wysoki cholesterol i trójglicerydy. Wtedy to miałem dopiero zawroty głowy po tych lekach. Okazało się że zrobiłem badania krwi po niezłej wyżerce i dużej ilości piwa. Lekarz kazał mi odłożyć natychmiast leki na cholesterol po następnym ( niedawnym ) badaniu jego..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...950 i od zawsze mam wysokie trójglicerydy i tylko przepisuja leki na obniżenie cholesterolu a mnie juz wysiada wątroba od leków ,bo uważam z tłuszczami,nie objadam sie...ale mam stresujaca prace,mam niedoczyność tarczycy i sprawy hormonalne jak w tym wieku.../53 lata/pozdrawiam Ulka ja..

Moje boje, czy to na pewno nerwica?

.. ...prawej stronie, tak na wysokości jelita grubego i końca żeber poszedłem też do gastrologa. Wszystkie wyniki badań w normie oprócz podwyższonego cholesterolu, ( jestem otyły, mam jakieś 20 kg nadwagi ). U gastrologa stwierdzono zespół jelita drażliwego, dostałem jakieś leki. Dodatkowo..

Cholesterol i skaczące ciśnienie

.. ...lekarza kardiologa, masz wysokie tętno które zaliczane jest do tachykardii i jest to w medycynie już patologia, do tego nadciśnienie, na pewno będzie Pani miała przepisane leki na nadciśnienie, do tego podwyższony cholesterol świadczy o miażdżycy tętnic i jest to dużym wskazaniem do..

Złe badania-cholesterol

.. ...,trójglicerydy masz bardzo wysokie.Przeczytaj ulotkę od Lipanthylu,ja brałem Lipanthyl 267 i w ulotce stało jak byk,że powoduje oslabienie mięsni i obniża libido.Brałem przez 3 miesiące i odstawiłem gdyż nogi czułem lekie i wiotkie i jakby obce,nie mogłem na nich stanąć.A serc jak..

Miażdżyca żył kończyn dolnych

.. ...,co ci wyszło.Jak masz wysoki cholesterol,to nie daj się od razu wrobić w leki.Learze [niektórzy] nie mówią pacjentom,że najpierw przez trzy miesiące trzeba stopsować dietę obnizającą cholesterol,a potem jak to nic nie da,dopiero leki,tylko od razu wala leki. a babałaś poziom..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...razy na ostry dyzur z wysokim ciśnieniem ( objawy duszności, kołotanie serca, niepokój, drętwienie kończyn ) Do tej pory wykonałem badania : EKG dwa razy, mocz, krew,tomografie jamy brzusznej. Wynik jedyne co to podwyższony cholesterol wysokości 283. Dostałem leki które jednak nie..