Wysoki cholesterol objawy

Zbyt szybkie bicie serca jest także niepokojącym objawem

.. ...nadciśnienie, cukrzyca i wysoki poziom cholesterolu oraz - często lekceważone - przyspieszone tętno. Jak wykazali biolodzy, zwierzęta żyją tym dłużej, im wolniej bije ich serce. Mały gryzoń, którego tętno sięga 240 uderzeń na minutę, przeżywa w idealnych warunkach 5 lat, podczas gdy..

Skąd wysokie trójglicerydy? 225 mg co robić? - Str. 2

.. ...tytoń i piwo - czy to ma wysoki wpływ na cholesterol? piwo to tylko puste kalorie przecież a cygary też nie są tłuste, skąd więc taki poziom? może mi ktoś podpowie, co robił oprócz leków, żeby jak najszybciej to zbić. Z tą różnica, że ja mam koarktację aorty a ostatnio nasiliły mi się..

Wysokie stężenie trójglicerydów poziom 717

.. ...950 i od zawsze mam wysokie trójglicerydy i tylko przepisuja leki na obniżenie cholesterolu a mnie juz wysiada wątroba od leków ,bo uważam z tłuszczami,nie objadam sie...ale mam stresujaca prace,mam niedoczyność tarczycy i sprawy hormonalne jak w tym wieku.../53 lata/pozdrawiam Ulka ja..

Norma TSH - Str. 4

.. ...okolicach 250 - 300 ) z wysokimi trojglicerydami i cholesterolem ( w granicach od 200 do ponad 2000!!! ) ostatnie wyniki na tarczyce jakie odebralem to TSH 5,293 przy gornej granicy 4,940 przy czym ft3 i ft4 w srodku normy. Czy powyzsze objawy moga byc przyczyna niedoczynnosci jak..

W młodym wieku się zdarza zawał serca? jestem panikarą

.. ...tym osobom ktore maja wysokie cisnienie, wysoki cholesterol, tylko siedzacy tryb życia , otyłosc, choroba wiencowa i wiele innych czynnikow. A naprawde uwierzcie mi ze nerwy potrafia płatac przerozne figle i bardzo podobne objawy jak przy zawale. Ale radze Ci dla świetego spokoju porobic..

Nadciśnienie i skoki ciśnienia

.. ...razy na ostry dyzur z wysokim ciśnieniem ( objawy duszności, kołotanie serca, niepokój, drętwienie kończyn ) Do tej pory wykonałem badania : EKG dwa razy, mocz, krew,tomografie jamy brzusznej. Wynik jedyne co to podwyższony cholesterol wysokości 283. Dostałem leki które jednak nie..

Czuje bicie serca w głowie

.. ...głowie,nie czuje żebym miał wysokie ciśnienie,nie poce sie,serce mnie nie boli,czy ktoś ma podobne objawy prosze pisać mam to już długo i denerwuje mnie to,prosze o opinie i rady jedyne co sie nasuwa to nadcisnienie :/ idż do lekarza,moze to jest od złego krążenia w naczyniach w głowie.I..