Wysoki poziom TSH

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem - Str. 2

.. ...dalej będę mieć zbyt wysoki poziom TSH to dopiero wtedy podejmie kroki co do leczenia. Miałam już 2 razy robione badania i okazało się, że poziom TSH nie jest prawidłowy, a kazano mi dalej czekać. Już mam dość czekania, chciałabym się w końcu normalnie poczuć :/. Nie mogę sama wyjść z..

Norma TSH - Str. 2

.. ...zdziwił, że przy tak wysokim wyniku TSH nie badano mi hormonów tarczycy, bo wyglądam na nadczynność ( mam objawy typowe dla nadczynności ). Zapisałam się już na badanie poziomu prolaktyny, żeby sprawdzić, czy to nie przysadka, a ściśle guz... Czuję się wprost fantastycznie!!! Prywatne..

Puls a wysokie fT4

.. ...pierwszych badaniach bylo wysokie o ogolnie sie rzadko kiedy tsh zmienia z 3.8 na 2.0 w ciagu miesiaca ( nie liczac vitamin z jodem i selenem ). plus magnez na podniesinie poziomu 14 razy 1 tabs Po wykonaniu USG tarczycy wyszlo. - - - - - - - - - - - - - - - - - - tarczyca powiekszona..

Niskie tętno

.. ...pracuje i cholesterol jest wysoki jak jest niedoczynnosc tego gruczołu i problemy z krązeniem równiez ,czytałam,ze nadmiar potasu w organizmie zwalnia puls i jeszcze moze byc wiele przyczyn.Radziłabym wykonac badania podstawowe morfologię,poziom elektrolitów, TSH - tarczycy, poziom cukru..