Wysoki puls u dziecka

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 45

.. ...przeziębienia etc mam wysoki puls co nie jest przyjemne );ogólnie jakoś z tym żyję, spokojniej niż wcześniej, bardziej o siebie dbam i już sie przyzwyczaiłam do życia z arytmią...ale głównym problemem jest u mnie to, że wraz z narzeczonym marzymy o dziecku, chcialibyśmy już za ok 2 lata..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 185

.. ...pulsu to też miałam tak wysoki ale doktorek przepisał mi propranolol i puls mam normalny nie wiem co to jest ale jak jestem sama to myślę o najgorszym co dalej kiedy przestanie mam dziecko które tak bardzo kocham chciałabym funkcjonować normalnie czy to będzie możliwe tak bardzo tego..

Dolegliwości po ablacji

.. ...około pół roku )mam wysoki puls w spoczynku od 90 do 130 uderzeń na min.Wcześńiej leczyłam się w szpitalu dziecięcym, ale zostałam wypisana i obecnie nie jestem pod żadną kontrolą lekarską.W wypisie zostałam poinformowana,że kiedyś wykryto u mnie dodtakowo( poza zespołem WPW z..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...ciśnienie krwi oraz bardzo wysoki puls. Od nie dawna zaczęłam spożywać alkohol, wcześniej nie miałam z nim styczności. Wydaje mi się ze jest to wlanie tego przyczyna, po spożyciu piwa na 2 dzień mam kołatania, i uciążliwy ból serca, który trwa i po kilka godzin, bez ustanku. Już kolejny..

Niskie ciśnienie krwi i wysoki puls w ciąży

.. Witam. Mam 31 lat i jestem w 9 tyg. ciąży. Moj problem to chyba za niskie ciśnienie 110/60,a puls ok.100. Boje się, że to ma wpływ na rozwój dziecka, bo ogólnie czuję się osłabiona. Od jakiegoś czasu jest mi zimno zwłaszcza w stopy i dłonie, często boli mnie głowa, czasem w tej głowie szumi, ciągle chce mi..

Tachykardia i zespół Barlowa a ciąża

.. ...Barlowa cisnienie mam wysoki 136/98 puls 143 niekiedy i czuje ze umieram. powiedzcie mi jezeli codzi o zajscie w ciaze i urodznie dziecka jak to u Was było z tą choroba. dodam ze rodzilam juz dziecko ktore ma 2,5 roku i nie wiem czy mialam to wtedy gdy rodziłam pierwsze dziecko bo miałam..

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...168/min.Dodatkowo bardzo wysoki poziom CKMB - 241.Podano 1 razową dawkę - propranolol i puls obniżył się do 130/min.Myślałam że jest już wszystko w porządku, ale dzisiaj w nocy ok 2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było jej nie dobrze.Zmierzyłam jej ciśnienie miała 108/56 i puls..

Odwodnienie - Str. 2

.. ...Anulo. A jak wielką / wysoką masz tę tachykardię ? Masz ją non stop czy napadowo ? Pozdrawiam. Kochaj swoje dziecko w pełnym znaczeniu tego słowa !!!!!! Dano - chyba niewielką skoro średnia pulsu wyszła mi 77, jak leżę to jej nie mam - chyba najgorzej jest przy zmianie pozycji z leżącej..

Puls ;/

.. ...ostatnio że mam dość wysoki puls. Podczas normalnej czynności ( nie podczas wysiłku ) np. podczas siedzenia mój puls wynosi od 94 nawet do 130. Czy to jest normalne? Dodam że mam 17lat i wykryto u mnie w dzieciństwie astmę. Czy to może mieć coś z tym wspólnego? Podczas ostatniej wizyty u..