Wysokie Aso u dzieci

Echo serca - Str. 7

.. ...choruje na anginy i mam wysokie ASO. ( w ostatnim badaniu wyszło 600, wczesniej miałam nawet 1000 ) Vitium cordis czyli wada serca - jej podejrzenie bylo zapewne powodem skierowania na echo. Z załączonych opisow nie ma powodow do stwiania takiego rozpoznania, tochę nizsza frakcja..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 3

.. ...lat temu, gdzie miałam wysokie OB , ASO powyżej 500 , i podwyższona ilość leukocytów w morfologii. Pozdrawiam dzieki wielkie,ale lekarz tez o tym raczej powinnien wiedziec?wybieram sie do nastepnego lekarza z polecenia znajomych,zobaczymy,ob mam dobre,ogolnie wyniki sa ksiazkowe wiec nie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 10

.. ...przyspieszyl przez 4 dni mam wysoki puls ale jest juz lepiej a ja nadal sie boje az plakac mi sie chce :( ( ( ( nie wiem juz co mam robic do kogo mam isc bo lekarz mi nic nie pomoze powiedzial zebym bral jakies ziola i dotego mam podwyzszone ASO 663 nie wiem co robic z gory bardzo..

Po zapaleniu mięsnia sercowego

.. ...że są nieprawidłowe; wysokie OB ,leukocyty i ASO powyżej 500 . W czasie osłuchiwania były słyszalne szmery nad sercem,. Potem miałam bóle stawów z obrzękami i okazało się, że jest to choroba reumatyczna z zajęciem serca , a w zasadzie zapalenie wsierdzia. Brałam encorton , i penicylinę ,..