Wysokie ciśnienie rano

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 948

.. ...kupić 40 mg.. hmm a masz wysokie cisnienie?ja bralam 10 mg Ciśnienie mam w normie, chyba... Bynajmniej nigdy nie mialam zadnych problemow z cisnieniem hej ja jem ten Propranolol od tygodnia wiec o skutkach ubocznych nie moge nic napisac . Moze jest ktos na tym forum co to brał dłuzej i..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...niebezpieczna, przy tak wysokim cisnieniu i tętnie nie odczuwam żadnych niepożądanych objawów ( bóle głowy, kołatanie serca, zle samopoczucie, osłabienie, mroczki przed oczami itp. )Czy samo wysokie ciśnienie i tetno to już objawy WPW? Witajcie. Rzucila mi sie w oczy nazwa PROPRANOLOL Od..

Wysokie ciśnienie rano

.. ...spokojnie przespanej nocy ma wysokie ciśnienie 205/105.Jest po dwóch operacjach ( wymiana zastawek ),ma cukrzycę II i jest po małym udarze prawostronnym ale może znajdzie się osoba - osoby co mogłyby mi wyjaśnić co jest z tym ciśnieniem ??????Dziękuję Tutaj może pomóc modyfikacja leków,..

Posiłek a bicie serca

.. ...obiedzie. Może to wcale nie jest nerwica jak sugerują niektórzy. Leczę spadki ciśnienia gutronem, ten lek mi pomaga. Lepiej bym zrobiła jakbym rzuciła palenie,ale na razie nie dałam rady Pozdrawiam gorąco..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 289

.. ...ciśnienie miałem dalej wysokie, a w szpitalu okazało się że TSH jest powyżej normy ( niedoczynność tarczycy ), dostałem opieprz że nie mam wyciętych migdałków i trzy leki na ciśnienie i jeden na tarczycę. Po lekach na ciśnienie ( Amlozek, Iporel, Propranolol ) puchły mi nogi więc..

Metocard

.. ...ranem ciśnienie znów mam wysokie, zaś kilka godzin po jego zażyciu ciśnienie mi bardzo spada do 90/50, a puls 30. ale w sumie nie narzekam, na początku czułam się źle, ale teraz jest ok. :P napewno lepiej niż przed wcześniej. Mam 54 lata i bez leków 160 / 100. Używam Metocardu od trzech..

Zbyt niskie cośnienie przy stosowaniu leków na nadciśnienie

.. ...stwierdzono również za wysokie ciśnienie na tle nerwowym ( sięga niekiedy 190/80 dolne przeważnie prawidłowe )biorę lek pramolan ciśnienie wacha się do 160 ale wystapiły wczoraj dodatkowe skurcze i się utrzymują pozdr Bardzo dziekuje Panu Doktorowi za odpowiedz. przed braniem lekow rano..

Wysokie ciśnienie a bóle głowy i nudności

.. Stwierdzono u mnie wysokie ciśnienie krwi po serii badań. Dostałam leki lecz niestety czuję sie po nich okropnie, bole głowy /przed leczeniem ich nie było/,nudnosci. Już kilka razy były zmieniane ale efekt jest ten .sam . Miałam Prenesse i Amlozek /1tab rano druga wieczorem/,Xartan50mg a terazCo - Diwan.Czy..

Ciśnienie a Valsacor

.. ...- a wieczor wraca do wysokich wartości.Zastanawiam się,czy nie można by zażywać leku nie rano,ale koło południa,tak aby nie obniżać i tak niskiego rannego ciśnienia? bo lekarz się upiera,że koniecznie trzeba rano...a ja nie wiem,czy ma rację?może ktoś z Państwa miał podobny dylemat? i..

Nadciśnienie i prestarium

.. ...lekach.Jak nie sa to wysokie skoki tak do 135 na 80 to nie masz sie czym martwic..a mierzyc sie powinno 2x rano przed sniadaniem i 2 razy wieczorem przed kolacja..i nie meirzyc ciagle bo mozna wpasc w obsesje..a jesli jest pierwotne to pewnie Ci sie unormuje : ) ) ) ) Mysle, ze mam az za..

Problemy z nadciśnieniem mimo leczenia

.. ...kiedy utrzymuje się wysokie ciśnienie łykam Furosemidum. Jednak w ostatnich tygodniach zbyt często * wyskakuje * mi wysokie ciśnienie. Dzisiaj rano o godz.9.00 miałam 173/115/75. Wzięłam Bisocard i Diuresin. O 11.00 miałam ciśnienie 145/92/74. Wybrałam się do kościoła. Kiedy wracałam,..

Wysokie ciśnienie po przejściu kilku kroków

.. Witam, mam problem z ciśnieniem tzn rok temu na badaniu wyszło że mam lewą komorę serca na górnej granicy norm,miałem robione ekg wysiłkowe i echo dodam że wykryto u mnie nadciśnienie wtedy pani kardiolog po badaniach zapisała mi do stosowania betlock 50 i tricatec 10 rano 5 i wieczorem 5 i dała wypis do..

Nadciśnienie tętnicze, pigułki, drganie rąk

.. ...czasu lekarz z powodu wysokich wartości ciśnienia tętniczego zmienił mi leki na Amlopin 5 mg Bisocard 5 mg Tritace 10 mg Bisocard 5 mg brałem rano a pozostałe wieczorem, i tu dochodziło do podobnej sytuacji, że rano brałem leki ( czyli Bisorad 5mg ) a wieczorem piłem alkohol. Ostatnia..

Czucie pulsu bez dotykania

.. ...gdy mierze zawsze mam wysokie 140 - 150 godzinny popołudniowe nawet 160 , nie wiem czy poprostu niemam takich ataków ciśnieniowych bo gdy już zakładam ciśnieniomierz czuje że sie denerwuje i to pewnie przez to takie wyniki , Najciekawsze jest to że gdy rano wstaje każdego dnia i zaraz..

Wysokie tętno

.. ...mój puls nigdy nie był wysoki. Nie palę, okazjonalnie piję, nie biorę używek. Nie żyję w stresie.Od 2 lat nie trenuję z uwagi na brak czasu, jakieś pół roku temu zauważyłam bardzo szybki spadek mojej kondycji i bardzo wysokie tętno. Zrobiłam więc 2 eksperymenty:1 ) rano zmierzyłam swoje..

Ból pod żebrami.

.. ...to, że mam trochę za wysokie ciśnienie, może mieć jakieś znaczenie? To masz prawdopodobnie owrzodzenia rzoladka. Pozdrawiam i powodzenia. Edyta z Gorzowa wlkp. Gduby się okazało,że to żolądek,to przed snem i rano na czczo pij len mielony rozmieszany w ciepłej gotowanej wodzie.Nie jedz..