Wysokie ciśnienie w nocy

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...tętno miałam bardzo wysokie. Teraz jestem w 23tc drugiej ciąży i tym razem skurcze bardzo się nasiliły. Raz obudziłam się w nocy i przez godzinę miałam jeden za drugim, przeszło dopiero po Isoptinie40, chociaż byłam nieźle przymulona ( ciśnienie ). Zaczęłam bać się porodu, czasem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 38

.. ...czwartku budzę sie w nocy z wysokim ciśnieniem i czuje dreszcze, pocę sie, ostatniej nocy chciałam żeby mąż wezwał pogotowie bo było to nie do wytrzymanie jednak on powiedział mi ze wszystko jest ok i zebym sie uspokoiła podziałało. Teraz strasznie sie boję czy to jakaś choroba czy może..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 97

.. ...częstoskurczu, oraz bardzo wysokie skoki ciśnienia. Potrafił mnie obudzić w środku nocy puls 180. Nikt nie wiedział co mi jest. Wzywałem kilka razy pogotowie i zawsze słyszałem, że to nerwica. Wszystkie badania przechodziłem spiewająco. Po kilku miesiącach ataki same ustały. Problem..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 48

.. ...jeszcze przed wstaniem mam wysokie ciśnienie 150/100 i tętno 150 , to tracę chęć do życia a najbardziej ubolewam, że tracę siłę fizyczną i te kilogtamy, które zgubiłam teraz wracają. Moja kardiolog bardzo się dziwi co za przypadek ze mne, że w czasie spoczynku ( w nocy ) mam wysokie..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 2

.. ...wykazal jedynie ze mam raz wysokie a raz niskie ciśnienie. Tak wogole to kiedys ( jakies 2 lata temu ) mialem duże ciśnienie w okolicach nawet 175/98 ale jak kardiolog wypisal mi bisopromerck ( od tachykardi i cisnienia ) to cisnienie znacząco spadlo. Obecnie jak mierze w domu cisnienie..

Wysoki puls i drętwienie rąk i nóg

.. Mam problem. Od dłuższego czasu mam puls koło 90. Ostatniej nocy gdy mierzyłam miałam 75. Po położeniu się zaczęłam czuć mrowienie na twarzy, drętwiały mi ręce i nogi, serce bardzo szybko mi biło i miałam dreszcze. Jak zmierzyłam ciśnienie, puls miałam prawie 120. Nie mogłam wziąć głębokiego wdechu. Od..

Niepokojący pomiar ciśnienia 90/80

.. ...że to ciśnie jest za wysokie a lekarz nie chce dać mi leku który to obniży. Do tego wszystkiego mam nerwice, objawy, częste wstawanie w nocy aby sprawdzić czy serce dobrze bije, lekkie duszności, obawy przed uduszeniem, UCZUCIE UCiSKU NA KLACE PIERSIOWEJ, uczucie że serce zbyt szybko..

Dziwne bóle, podwyższone ciśnienie, poblemy z widzeniem

.. ...tym spore problemy; wysokie ciśnienie, kołotanie serca, bardzo złe samopoczucie ( czasem nawet myśli samobójcze ), bóle w klatce podczas oddychania ( czasem ), zdaża się że mam też bóle głowy albo poprostu takie zaćmienia - nie wiem co się dzieje ( tylko chwilowo ). Często budzę się w..

Nerwica w ciąży - Str. 69

.. ...nerwica , 2 razy miałam wysokie ciśnienie 140/100 i tetno ok 110 , brałam validol , pije meliskę , wzięłam wczoraj nawet hydroksyzynke w płynie i nic :( strasznie sie wczoraj w nocy czułam , myślałam że wykituje :( :( teraz chce zajść w drugą ciążę ale bardzo się boję czy z takimi..

Leczenie nadciśnienia skutki uboczne

.. ...przed lekami miałem wysokie... teraz pewnie niskie na hlterze miałem minimalny puls w nocy 48. witaj grzesiek : ) kurcze nie ciekawy ten puls w nocy a masz coś z sercem? no tak jak ci pisałąm postaraj się iść wcześniej do swojego kardiologa - wiem że to niełatwe ale to ważne bo tzreba..

Wysokie ciśnienie, uczucie słabości i bóle w klatce piersiowej

.. Panie Doktorze prosze o rade,mąz wczoraj w nocy trafił do szpitala ,cisnienie 200 na 120 ( leczone nadcisnienie ) uczucie słaości i bóle w klatce piersiowej.przez około 6 godzin ciśnienie nie spadało ,lekarz stwierdził spadek potasu.Nastepnie miał 160 na 110 a potem 180 na 110,teraz dobiega 24 godzina pobytu..

Nocny wzrost ciśnienia

.. ...samopoczucia.pozdrawiam: - ) Marto! Wysokie ciśnienie nocą mnie budzi, pewnie trwa jakiś czas, bo jestem bardzo zmęczona. Dziś w nocy mialam 190/102, puls 114, ale to pod wpływem antybiotyku, który brać muszę w związku ze stanem zapalnym zęba po wyrwaniu. Normalnie jest niższe, ale także..

Tachykardia zatokowa u 5 letniego dziecka

.. ...168/min.Dodatkowo bardzo wysoki poziom CKMB - 241.Podano 1 razową dawkę - propranolol i puls obniżył się do 130/min.Myślałam że jest już wszystko w porządku, ale dzisiaj w nocy ok 2.30 obudziła się z bólem pod mostkiem,było jej nie dobrze.Zmierzyłam jej ciśnienie miała 108/56 i puls..

Niskie ciśnienie / Wysoki puls

.. ...( ostatnio 98/56 ) i wysoki puls ( od 90 - 120 ).Od rana do nocy boli mnie głowa. Bezustannie. Czy może to być spowodowane jakąś chorobą?Martwię się,bo ostatnio w mojej rodzinie zmarła kobieta ( co prawda dużo starsza ) o podobnych objawach. Proszę o odpowiedzi... do lekarza idz ...bo..

Nadciśnienie a aldosteron, aldsteron

.. ...cisnienie jej sie podnosi do wysokich wartosci wlasnie wieczorem a bywalo ze i w nocy,moj maz zazywal amlopin i bylo jakis czas dobrze ale zaczaly mu troche puchnac nogi wiec lekarka zmienila mu lek comprensa ( lub cos od tego nie pamietam w tej chwili ) ale ten lek zbija mu bardzo..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 3

.. ...pomimo brania leków wysokie cisnienie cholerny pisk w głowie dochodzi nawet do188/141 po lekach i co z tym zrobić?!Nadciśnienie już pokićkało mi serce podobno dość poważnie i to się pogłębia a frakcja spada Witam mam tak samo... :( w nocy spać nie mogę i nie wiem co robić... martwi mnie..

Wysokie ciśnienie od kilku dni i zawroty głowy

.. ...samochody ). Od paru dni mam wysokie ciśnienie, ( ok. 140/90 - 100 ) czasem mi się kręci w głowie, ale rzadko, np gdy w nocy wstane do kuchni zrobić sobie kolacje i wchodze z ciemnego pokoju do do jasnej kuchni. ki diabeł?? z góry dfzięki za pomoc Ile warzysz przy jakim wzroście ?? ok...

Skoki ciśnienia w nocy

.. ...przy nadcisnieniu nie wolno palić,pić alkoholu ,kawy i mocnej herbaty.Lepiej herbate ze skrzypu ciepłą z sokiem z cytryny,ziele jemioły.Dieta odpowiednia.Myslę,że też powinnas brać zioła na uspokojenie...

Absurdy służby zdrowia

.. ...tętniakiem 5,5 bo mam wysokie ciśnienie 180na 110 Zażyłam 3 rodzaje leków na obniżeniei nic nie pomagają a szanowna pani pielęgniarka na izbie przyjęć oświadcza mi że Stale tu pani przychodzi i powinna pani iść do ogólnej przychodni 4 km od szpitala a nie tu pani przychodzi .Wszystko..

Kucie w sercu i ostry suchy kaszel wystepujący w nocy?

.. ...tata od paru dni ma wysokie ciśnienie i puls( ok.105 )czasem wiecej.A w nocy po 23 ostry i suchy kaszel,który męczy go do rana.W nocy często chodzi do toalety.Po wysiłku( np:wyjściu na 4 pietro ) robi sie czerwony i serce bardzo szybko mu bije.Mama dała mu Validol,i Milocardin po której..

Nadciśnienie ?

.. ...ciśnienia. Wyszło, ze jest za wysokie, więc kolej na kardiologa, który zlecił załozenie holtera. W wyniku wyszły * skoki cisnienia * typu:211/133 103, godzinę [pozniej 76/46 puls 81. średnia ocena dnia : 137,2, nocy: 105,6 . MBPS 9,1 % SYS 23,1 % nocny spadek DIA 25,1 nocny spadek PULS..