Wysokie ciśnienie w oczach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 605

.. ...to twierdził że mam wysokie ciśnieni w gałce ocznej wię skierowała mnie do szpitala poszłam na tydzień polobili dalsze badania ;dno oka ,gastroskopie,prześwietlenie głowy,zatoki i jak wyszłam ze szpitala i poszłam z tymi badaniami do lekarza rodzinnego to niemogła uwierzyć bo tocinienie..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...niebezpieczna, przy tak wysokim cisnieniu i tętnie nie odczuwam żadnych niepożądanych objawów ( bóle głowy, kołatanie serca, zle samopoczucie, osłabienie, mroczki przed oczami itp. )Czy samo wysokie ciśnienie i tetno to już objawy WPW? Witajcie. Rzucila mi sie w oczy nazwa PROPRANOLOL Od..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 109

.. ...co widzę sercową. Mam wysokie ciśnienie zazwyczaj 160/110. Tętno ok 80 na minutę. Próbowałem już wszystkiego i w 80% umiem z ty walczyć. Dostałem pierwszego ataku jak matka mi umarła na raka po 10 miesiącach cierpienia na moich oczach. Moje objawy to: ciężkie nabieranie powietrza,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 262

.. ...pracy dostałem bardzo wysokiego ciśnienia krwi. Myślałem,że zemdleję. Gwiazdy pokazały mi się przed oczami i pamiętam ten okropny ból z tyłu głowy. Tak to się zaczęło. Potem cała gama różnych objawów. Mój organizm po prostu nie wytrzymał tych stresów, które miałem zapewne już od bardzo..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1054

.. ...powiedziała ze mam troszke za wysokie ciśnienie w jednym oku i pomyslałam ze może się podwyższyło i od tego mnie ta głowa tak boli i powiedziałam to lekarzowi i dał mi karteczke do kulistki zeby mi zmierzyła ciśnienie w oczach i poszłam bardzo miła pani doktor oczywiście zmierzyła mi..

OBJAWY JASKRY

.. ...natychmiast na okulistykę,by temu zaradzic.Tam ci zmierza ciśnienie.Wysokie ciśnienie w oku jest zagrożeniem dla widzenia.Nie lekceważ tego. dziekuje za odpowiedz a czy to tez moze bys spowodowane nerwica..