Wysokie ciśnienie w uszach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 727

.. ...spac obudziłam się z wysokim ciśnieniem . znowu wzięłam lek. Wstałam z bólem głowy, smutna jak cholera, piszczało mi w uszach ( i piszczy nadal ) . następne dni jeden dzien poprawy - pełna nastroju z myślami ,,przeciez mam zdrowe serduszko , badania sa w porządku * nawet wyszłam na..

Ciśnienie 95/57

.. ...ja czasem mam bardzo wysoki puls a czasem bardzo niski jest jakas choroba ze sie ma puls na zmiane mam chyba nerwice i piszczy mi w uszach te piszczenie przez puls albo cisnienie? aga - jakieś pół roku To 115/70 jest idealne. Poza tym masz stanowczo za niskie ciśnienie. Lekarz powinien..

Wypadanie płatka mitralnego

.. ...tygodnie temu dostałam wysokie ciśnienie ok 168 na 110, puls 110, towarzył temu szum w uszach oraz drgawki.. lekarz zrobił EKG i to by było na tyle..zalecił jedynie propranolol...od tamtej pory brałam 1 tabletke propranolu dziennie, szum w uszach jest dość często, czasem drgawki...

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 3

.. ...pomimo brania leków wysokie cisnienie cholerny pisk w głowie dochodzi nawet do188/141 po lekach i co z tym zrobić?!Nadciśnienie już pokićkało mi serce podobno dość poważnie i to się pogłębia a frakcja spada Witam mam tak samo... :( w nocy spać nie mogę i nie wiem co robić... martwi mnie..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 5

.. ...bardzo dokładne badania wysokie ciśnienie może skutowac wylewem krwi do mózgu i tzw udarem moze to skutkować upośledzeniem jakiejś funkcji: wzrok, słuch, pamieć, ruch itp najważniejsze bardzo dobre badania - szpitalne i zapobiegawczo - dobre leki na ciśnienie pozdrawiam Łukasz, popros o..

Ucisk w glowie, szum w uszach, wysokie cisnienie, dziwny wzrok - Str. 6

.. ...wiek 19lat jest az za wysokie!!!!!!!!stanowczo ;[[[[[pomozcie mam dosc;[[[[[[[[[[[[[[[ Witajcie: ) Mam 19lat i od 2,5lat męczę się z nadciśnieniem;/ po raz pierwszy raz ujawniło się to na oddziale neurologii gdzie leżałam żeby wykluczyć guza mózgu, na szczęście okazało się wtedy, że to..