Wysokie dolne ciśnienie

Zbyt niskie cośnienie przy stosowaniu leków na nadciśnienie

.. ...stwierdzono również za wysokie ciśnienie na tle nerwowym ( sięga niekiedy 190/80 dolne przeważnie prawidłowe )biorę lek pramolan ciśnienie wacha się do 160 ale wystapiły wczoraj dodatkowe skurcze i się utrzymują pozdr Bardzo dziekuje Panu Doktorowi za odpowiedz. przed braniem lekow rano..

Ciśnienie 150-190 / 50-70 przy tętnie 50

.. ...* górne * ciśnienie wysokie a * dolne * niskie czyż nie? lekarz kardiolog ( jakiś zasłużony starszy pan ordynator ) stwierdził w 5min na prywatnej( czytaj nie mało płatnej ) wizycie że nie widzi żadnych poważnych nieprawidłowości i przepisał leki na nadciśnienie jednak inny lekarz ( nie..

Wysokie ciśnienie górne niskie dolne

.. Witam! Mam 21 lat od kilku lat ćwiczę na siłowni. Podkreślam ze nigdy nie brałem żadnych sterydów, jedynie odżywki typu kreatyna ( ostatni raz jakieś 3 miesiące temu ). Od jakiegoś czasu zacząłem mierzyć sobie ciśnienie ( ciśnieniomierz elektroniczny sprawny ) dolne caly czas mam koło 60 - 70 a górne waha mi..

Głupia nerwica

.. ...Bisocard bo miałam bardzo wysokie ciśnienie,a szczególnie to dolne - 110 i od tej pory jak biorę te tabletki to myśle ,ze albo one nie uchroni mnie i zaraz mi skoczy ciśnienie,albo mi tak spadnie ze zemdleje.I tak zle i tak nie dobrze.Z innymi rzeczami jakoś sobie radzę bo moja chrzestna..

Operacja tętniaka aorty wstępującej - Str. 2

.. ...ciśnienie 150/60 Górne wysokie a dolne niskie. To efekt zastawki uszkodzonej. Teraz po operacji z pomocą leków Bisocard 5mg Tritace 5 mg ciśnienie na poziomoe 123/82 z małymi odchyleniami.Dolne jednak nie spada poniżej 70. CO do komory seca to po 2 miesiącach od operacji na badaniu echa..

W-f a nadciśnienie

.. ...nie wiadomo skąd takie wysokie ciśnienie. Dzisiaj poszedłem do pielęgniarki w szkole z kumplem, bo ma też jakieś tam problemy z ciśnieniem i mierzy u niej często, więc poprosiłem żeby mi tez zmierzyła. Wtedy właśnie miałem 170/100 ( pierwszy raz chyba dolne ciśnienie miałem 3 cyfrowe,..

Górne ciśnienie w normie, dolne wysokie

.. ...oraz Betaloc ZOC 50 po pół tabletki/dzień, ale nie zażywam bo nie uważam, żeby w takim wieku brać dożywotnio jakieś leki. Podobno wysokie dolne oznacza jakieś wady w sercu itp:/ Oby nie. Mam 23 lata: )..