Wysokie leukocyty

Nerwica - czy na pewno? - Str. 214

.. ...Witam. Moj16 letni syn ma wysoki poziom leukocytów we krwi, lekarz pierwszego kontaktu stwierdził, że to może być białaczka szpikowa. Skierował nas do szpitala, tam porobione zostały wyniki i nadal wysoki poziom leukocytów. Syn miał 3 dni gorączkę po 39 - 40 stopni. W szpitalu..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 3

.. ...lat temu, gdzie miałam wysokie OB , ASO powyżej 500 , i podwyższona ilość leukocytów w morfologii. Pozdrawiam dzieki wielkie,ale lekarz tez o tym raczej powinnien wiedziec?wybieram sie do nastepnego lekarza z polecenia znajomych,zobaczymy,ob mam dobre,ogolnie wyniki sa ksiazkowe wiec nie..

Nerwica w ciąży - Str. 181

.. ...ktoras z was ma lub miala wysokie leukocyty? ja mam 16,5 a norma do 10 wiec dostalam jednorazowy antybiotyk . Jak to u was wygląda? no własnie mi się wydaje,że zawsze mialam nisko od poczatku, a teraz takie zdecydowane obnizenie. byłam wieczorem na pogotowiu, bo maluch od rana ruszal się..

Wzrastające OB

.. ...2009r. - 45, mam też wysoki cholesterol ok 300do 330. gdzie się udać do lekarza i co może być powodem tego stanu? Z tego co się orientuje OB świadczy że masz w organizmie jakiś stan zapalny.Ja 2 lata temu przy zapaleniu płuc OB miałam 100!.Należy zrobić wyniki,aby dowiedzieć się co..