Wysokie tętno przyczyny

Szybkie tętno - Str. 13

.. ...powiedzial mi ze to wysokie tetno jest czyms nie zwiazanym z czestoskurczem i ablacja nic na to nie poradzi i musze szukac poprzez badania inneego powodu..zastanawiam sie czy on ma racje bo kiedy czytam to forum wiele razy piszecie ze podwyzszone tetno moze byc wyleczone poprzez..

Kriokomora i wysokie tętno

.. ...zimnem ze wzgledu na wysokie tetno. Czy kriokomora w ktorej wystepuje tepm - 160C moze byc przyczyna podwyzszonego pulsu. Ja w ogole jestem ciekawa jakie są przyczyny wysokiego pulsu...:/ rozne poczawszy od nerwicy, stanow emocjonalnych, wysilku fizycznego, podniecenia, goraczke, nadmiar..

Wysoki puls 100 do 110

.. ...dlaczego mój puls jest taki wysoki, raz słyszałam że może być to związane z tarczycą. Może być związane z tarfczycą - konktretnie z jej nadczynnością, ale nie musi. Tachycardia czyli tętno powyżej 100u/ min w spoczynku, ma wiele óżnych przyczyn. Przede wszystkim, sama piszesz,ze tempo..

Niskie tętno

.. ...pracuje i cholesterol jest wysoki jak jest niedoczynnosc tego gruczołu i problemy z krązeniem równiez ,czytałam,ze nadmiar potasu w organizmie zwalnia puls i jeszcze moze byc wiele przyczyn.Radziłabym wykonac badania podstawowe morfologię,poziom elektrolitów, TSH - tarczycy, poziom cukru..