Wysokie tętno spoczynkowe

Niskie tętno

.. ...).Pozdrawiam Jestem wysokociśnieniowcem i dzisiaj mam niskie ciśnienie ( jak dla mnie )154/76 , puls 45. Niepokoi mnie wolne tętno. Czy to jest niebezpieczne? Uprawiałeś sport? U sportowców wytrzymałościowych np. kolarzy niskie tętno spoczynkowe, to oznaka reakcji serca na trening...

Wysokie tętno spoczynkowe w ciąży

.. ...nadczynnosc tarczycy,czy takie wysokie tetno jest normalne w ciazy? Na pewno najlepiej zapytać lekarza ale pamiętam, że po porodzie długo utrzymywało mi się podwyższone tętno i kardiolog powiedział mi, że to normalne z powodu zmian hormonalnych. Warto też sprawdzić poziom potasu i..

Dodatkowe skurcze - Str. 73

.. ...fatalne samopoczucie, wysokie tętno spoczynkowe do 120 na minutę, potliwość, uczucie szaleńczego bicia serca.strach się bac normalnie.w Naprawdę ciężko z tym żyć. Trafiłam wreszcie do porządnego kardiologa, Badania tarczycowe ( nic nie wykazały )echo serca, ekg, Holter. Diagnoza -..

Wysokie tętno w spoczynku - Str. 3

.. ...miare dobre to znowu mam wysokie ciśnienie ,ciężko zasypiam co mam robić ? Może wpierw naucz się mierzyć tętno bo gdybyś miał 140 spoczynkowe to pewnie już dawno byś w szpitalu leżał. Procorolan kupuje sie w aptece internetowej Dbam o zdrowie i kosztuje wtedy 70 zł Jaki ostro piję przez..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 270

.. ...objawy: kołatanie serca, wysokie tętno spoczynkowe, skoki ciśnienia, silne lęki ze strachem przed śmiercią, uderzenia gorąca, bóle w klatce piersiowej drzenie kończyn, powieki, * szczypanie łydek * . jest coraz gorzej... nie mam z kim sie tym podzielic. nie chce martwic rodziny bo i tak..

Bardzo silne i bardzo szybkie bicie serca

.. ...fizyczną, to - skoro miewasz wysokie tętno spoczynkowe, wypada jednak skonsultować się z lekarzem przed podjęciem regularnej aktywności fizycznej ( zwłaszcza jeżeli dotąd prowadziłaś wybitnie siedzący tryb życia ) - nie jest tu potrzebne bardzo * intensywne uprawianie sportu * : zwykle..

Wzrost tętna spoczynkowego a ryzyko śmierci

Wzrost tętna spoczynkowego a ryzyko śmierci

.. ...Wiele wskazuje na to, że wysokie tętno spoczynkowe ma związek z większym prawdopodobieństwem choroby układu sercowo - naczyniowego i śmierci, bez względu na obecność tradycyjnych czynników ryzyka. Nie wiadomo było jednak, czy zmiany w tętnie spoczynkowym wpływają na ryzyko śmierci na..