Wysokie żelazo

Wysokie tętno spoczynkowe w ciąży

.. ...nadczynnosc tarczycy,czy takie wysokie tetno jest normalne w ciazy? Na pewno najlepiej zapytać lekarza ale pamiętam, że po porodzie długo utrzymywało mi się podwyższone tętno i kardiolog powiedział mi, że to normalne z powodu zmian hormonalnych. Warto też sprawdzić poziom potasu i..

Nerwica powoduje straszne duszności i szybkie męczenie się?

.. ...papierosy, otyłość, wysoki LDL czy trójglicerydy etc. ). Nie nie są to badania strasznie kosztowne, więc możesz je wykonać prywatnie. Możesz dla spokoju wykonać również stosowne badania płuc ( spirometria ) oraz badania krwi ( morfologia, jonogram, magnez, żelazo etc. ). Jeżeli owe..

Badania krwi, czy sa poprawne - jak interpretowac?

.. ...tabl 100,ponadto ma wysoki poziom potasu 5.71 ale taki stan juz miala zanim zaczelam podawac wit c Gosia to mi wyglada na anemie masz za niski hematoryt,hemoglobine i czerwone krwinki..powinnas udac sie do lekarza na dalsze wyniki lub przepisze tobie zelazo w tabletkach,powinnas zrobic..

Niska hemoglobina i wysoki cholesterol

.. ...- 8 g/dl ) i do tego wysoki cholesterol ( 280 mg/dl ). Z tą hemoglobiną walczy już od dawna i żelazo nie jest obce - efektów nie widać. Cholesterol już opanowany przez atorvasatyne w dawce 20mg ( dziś wyniki ok 140 mg/dl ). Ale potrafi skoczyć w góre. Duszność i szybkie zmęczenie przy..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...po prostu strasznie wysokie - zwłaszcza rano, wieczorem i po jedzeniu ( ale to chyba normalne ). Badania krwi i moczu wypadły w porządku - jedynie spadek żelaza. Domyślam się, że powodowany stresem. Rzeczami, które niepokoją mnie naprawdę mocno są: * CAŁY CZAS jednak, mniej więcej 10..

Niedobór żelaza bez niedokrwistości??

.. ...widze ze ob masz dosc wysokie co by wskazywalo na jakis stan zapalny w organizmie,i byc moze to efekt spadkow innych wartosci. szkoda ze nie pamietam nazwy leku ( no coz leb na jednej zyle ) a co twoj lekarz na te wyniki?,wydaje mi sie ze powinnas kontynuowac leczenie i kontrola badan,do..

Szum nad sercem i inne dolegliwości

.. ...piguła powiedziała że wysokie. co godzine mi miedzyła i to samo zrób sobie poziom ferrytyny. To mozesz mieć od anemii. A moim zdaniem ja masz. Musisz zacząc brac żelazo, ale zbadaj to ferrytynę i niech Ci elkrz najlepij da żelazo na receptę.a jaki masz puls?męczysz się szybko? Szczerze..

Może ktoś podpowie co mi jest?

.. ...tam po badaniu krwi, wysokiej temparaturze i szalejącym ciśnieniu. Toksyczne zatrucie krwi, niskopłytkowość ( 39 tyś ). Po tygodniu przeszło, wypisano mnie. W zeszłym miesiącu robiłem badanie morfologiczne, żelazo, alat, płytki, mocz - wszystko w porządku jak u noworodka. Od kilku dni..

Interpretacja wyników

.. ...się częste bóle głowy, wysokie ciśnienie - zdarza się nawet 180/120. W rodzinie występuje nadciśnienie, choc w tym wypadku nie jest to podobno genetyczne. Morfologia w sierpniu wyglądała tak: HGB - 10 HCT - 32,8 MCV - 74,5 MCH - 22,7 MCHC - 30,5 * reszta wporządku * żelazo 97 Glukoza 93..