Wysypka i ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 553

.. ...problemow ze skora - wysypki, pokrzywki itp, itd???mileiscie cos takiego?... A użalaj się, mam to w okolicy tylniej części mego ciała. Jeno nie dziw się potem, jak przez 20 lat nerwicy nie wyleczysz. WItam Leva dokładnie mam identyczne objawy tyczące się bólów głowy. One utrzymują się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 581

.. ...pół kartonu i tylko wysypkę dostanie a ból głowy nie minie.Myslcie pozytywnie.Nie ma choroby nie dopokonania.Ludzie walczą ze śmiertelnymi chorobami i wygrają.Bo mają wolę i się nie załamują.Nie łamcie się.Pamiętajcie o setkach ataków,któe za Wami i które nie wyrządziły Wam fizycznej..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 190

.. ...lekach które brałam wysypka więc odstawienie na narazie moje objawy trochę słabsze co do kręgosłupa ja też miałam wykręcany kark i od tamtej pory czyli od roku bóli głowy nie mam .Do wodnika ja też wszystkie badania mam ok i też mam takie objawy że szkoda gadać a raki to przerabiałam już..

Sztywnienie karku, bóle głowy

.. ...kończyn... w ogóle się nie wysypiałam i bardzo często budziłam się obolala rano, chodziłam zmęczona i zła. Ciężko było mi się skupić w pracy , nie mówiąc już o tym, że w ogóle nie mogłam usiedzieć w jednej pozycji... tragedia. Co się okazało - zwyrodnienie kręgów szyjnych!!! Kupiłam tą..

Ból głowy i wysypka na całym ciele

.. ...choroba charakteryzuje się lekkim bólem głowy, wysypka na całym ciele ( czerwone wypieki ) i bólem migdałów? Czy masz światłowstręt?Czy wysypka jest na całym ciele?Są drgawki? moje GG 8146955 napisz do mnie...

Codzienny ból z tyłu głowy, zmęczenie, senność, nagły brak tchu

.. ...zmeczenia ze powinnam sie wysypiac i takie tam bzdury, zawsze mnie zaczyny polec glowa pozniej przechodzi to na tyl glowy ,nawet jak klade sie spac to niewiem jak sie polozyc ,i mam tak codziennie .Tez nie wiem co mam z tym zrobic . No to widzę, że nie tylko Ja mam takie problemy....

Paraliż senny

.. ...miarę regularnie i się wysypiać. Wdedy nie powinno zbyt często wracać. Jeśli już jesteś w tym stanie to próbuj po prostu się zupełnie obudzić. Chyba, że dodatkowo chrapiesz, koszmary są częste i zwykle rano budzisz się zmęczona i/lub z bólem głowy, wtedy to ewentualnie może być bezdech..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...Wróciłam do Polski z dziwną wysypką na twarzy. Czerwone, piekące, łuszczące się plamy. Drętwieją mi ręce, raz jest mi gorąco, innym razem zimno. Nie wiem już, co jest grane. Do tego serce pracuje mi jakoś nierówno, mam wrażenie jakby się poruszało. Biorę witaminy, ale niewiele to daje...

Alveo na choroby serca i nadciśnienie

.. ...kręgosłupa, szybciej się wysypiam i wiele wiele innych plusów ja wiem że działa i że zawsze bede pił ALVEO ale nie potwierdzę tu nikomu że mu pomoże bo tego nikt nie wie. Mi ustały bóle głowy ale nie powiem że komuś przejdą ponieważ każdy organizm jest inny. Jestem Legalnym Dystrybutorem..

Ból brzucha

.. ...spać, w nocy się nie wysypiam. Nic mi się nie chce, jestem ogolnie zmęczona. Dodam że mam 13 lat. Czy może mi ktoś pomóc? Na glowę biorę PANADOL a na brzuch NOSPĘ. Kiedy wezmę PANADOL to ból z głowy przechodzi na brzuch.. Błagam, pomocy... nie należy nadużywac leków przeciwbólowych.Zrób..