Wysypka na całym ciele

Acenocumarol a uczulenie

.. ...obiawia się w swędzaca wysypka na całym ciele i pojawiają się pod skórą czerwone plamy jakby wylewy krwi. Jak walczyć z uczuleniem na acenocumarol czy są jakieś jego zamienniki inne leki zioła itp.. ? może sintrom - to samo ale jest lepszy ( inny producent ). czesc. biore juz ten lek 5..

Swędzenie skóry na całym ciele

.. ...reakcji alergicznej( wysypki itp ) . Powiedzial tez ,ze to albo BARDZO sucha skora,albo stres... Mie wiem co robic ,bo wstyd gdzies wyjsc z zadrapaniami i ranami. Pije ATARAX ale nie widze roznicy( zawroty glowy i spanie do12 w poludnie ), uzywam tez kosmetykow eucerin z mocznikiem (..

Swędzenie skóry na całym ciele - Str. 2

.. ...swedzenia skory ,zadnej wysypki tylko pozostaja pregi czerwone ,ktore gina ,takie same obiawy jak napisal Sylwester.Jest to naprawde bardzo dokuczliwe.Robilam badania krwi, gastroskopie 2 - razy i nic nie wykazalo ,a i robione mialam testy wykazaly ze jestem uczulona na siersc kota i..

Ból głowy i wysypka na całym ciele

.. ...choroba charakteryzuje się lekkim bólem głowy, wysypka na całym ciele ( czerwone wypieki ) i bólem migdałów? Czy masz światłowstręt?Czy wysypka jest na całym ciele?Są drgawki? moje GG 8146955 napisz do mnie...

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 102

.. ...mój młodszy synek ma wysypkę na całym ciele znowu nie śpimy całe noce.W dodatku lekarz rodzinny nas nie przyjmie bo jest oblężenie,prywatny do którego chodzę ma urlop więc sama próbuje go leczyć. Coś nas chyba prześladuje jeszcze trochę i chyba zwariuje!!!! Trzymajcie się ciepło ...