Wzmocnienie psychiki

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 981

.. ...co w rezultacie daje wzmocnienie psychiczne. Wedlug mnie jest to lepsze niz lekarstwa. A wiec im mniej mysli w naszej glowie ( pozytywnych czy negatywnych ) tym bardziej mozemy sie koncentrowac a wiec im mniej mysli w naszej glowie tym wiekszy fokus, nie myslac widzimy i czujemy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 204

.. ...mineraly mozna brac na wzmocnienie organizmu i zminimalizowanie objawow stresu, te preparaty zazwyczaj nie sa drogie a moga pomoc: ) Charolld, Zalamana - wy chyba oboje dzisiaj macie wizyte u psychologa/psychiatry? napiszcie koniecznie jak bylo, co lekarz powiedzial i jak postanowil wam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 43

.. ...jakimś niekonwencjonalnym wzmocnieniem mojego układu immunologicznego - trzeba szukać pomocy, bo jeśli mamy słaba psychikę to te Nasze nerwy kiedyś nas zjedzą. * Kartofla * w gardle też mam często, drgania mięśni także i do tego często wewnętrzne roztelepanie, jakbym kilka moznych kaw..

Czy to nerwica? zmęczony fizycznie i psychicznie

.. ...intensywnie. Odpuść sobie troszeczkę i poświęć więcej czasu na relaks i wyciszenie. Swoją drogą to badania by się przydały – lekarz na pewno doradzi Ci coś na wzmocnienie organizmu. Pozdrawiam: )..