Xanaks działanie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...brałam: 1 - wszy miesiąc Xanax 0,5 o przedłużonym działaniu ok 18,po miesiacu lęki sie zmniejszyły, 2 - gi miesiąc Xanax o,5 co drugi dzień - dalsza poprawa - wychodzę na spacery ,do sklepu, 3 - ci miesiąc Xanax odstawiony - zadnych odznak uzaleznienia,potem zastepczo w w bardzo silnej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 48

.. ...przyjmowania leków,Ja brałam Xanax przez miesiąc o,5 i po miesiaca lekarka mnie spuszczała zniego własnie zeby mnie nie uzaleznić, tak ze napewno cos w tym jest ze trzeba tylko w sytuacjach trudnych i na krótko.po odstawieniu dostałam lek o działaniu przeciwlekowym który działa juz po 15..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 176

.. ...psychoterapeuty dostałam xanax i rexetin i mam nadzieje ze pomoże czy ktoŚ zna te leki i moze mi przyblizyc ich działanie ? jedno jest pewne alkohl na sylwestra odpada nawet w małej iloŚci a co z jazda autem wie ktoŚ z was to ? jestem taka zła na siebie ze przypadlo mi na choroba ze mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 770

.. ...raz: ) Wiec Tranxene z Xanaxem - nie łaczymy!!! To sa leki o podobnym działaniu.Tak samo Afobam.Xanax i Afobam - to subsiansja:Alprazolam.,TRanxene i Cloranxen to substancjsa Chlorazepate.Te leki działaja szybko no i sa grupy leków dosyc mocnych.Ja Ci powiem ze tez lepiej czuje sie po..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 12

.. ...przez dwa m - e brałam Xanax o przedłuzonym działaniu )ijest w sumie dobrze.Z Tobą też tak będzie,bo jak ma być skoro wyniki masz dobre.Dasz rade,tylko moze zmień lekarz Witaj Młody.Bardzo dobre podejście do tego problemu.CZztając wypowiedzi osób na forum i pisząc od czasu do czasu na..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...uspakajających typu xanax.Będziesz się po nich lepiej czuć.Ale niestety one uzależniają.Bardzo często przepisują je lekarze domowi i neurolodzy.Jeśli wyniki badań będą dobre nie wstydż się i idż do psychiatry.Teraz jest naprawdę dużo leków przeciwdepresyjnych z możliwie małymi..

Lexapro - Str. 9

.. ...działać miałem brać Xanax SR czyli ten o przedłużonym działaniu a na noc Miansek na poprawę snu. Nie wiem czy to ze względu na Xanax SR czy poprostu mój organizm tolerował Lexapro ale nie miałem objawów ubocznych. Dzięki Xanaxowi od razu następnego dnia poczułem się lepiej. Owszem, przez..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 153

.. ...lekarz przepisał mu xanax,nie wiele myśląc udałem się do lekarki po magiczne tabletki.Do apteki leciałem jak na skrzydłach daje receptę odbieram pudełeczko jest to xanax Sr 0,5mg o przedłużonym działaniu łykam tabse przed spaniem i rano wstaje wypoczęty bez lęków łykam 2 i wio do roboty..

Mój pierwszy dzień z ,,Xanax-em,,

.. ...pierwszą dawkę leku ,,Xanax,, 0,5mg.Będę się starał dzień po dniu opisywać jego działanie na mnie.Proszę też o ewentualne pytania i sugestię gdyż sam mogę nie wychwycić wszystkiego,tz.skutki uboczne jak też te dobre strony działania leku.Pozdrawiam serdecznie i życzę uśmiechu.Piotr...