Xanax skutki uboczne

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 865

.. ...przeczytałam na ulotce o xanaxsie ( mam przepisany )to się przeraziłam ubocznymi skutkami ( chodzi głównie o wątrobę ). do Betuni: Jeśli chodzi o Twoje dziecko, to moge Ci powiedzieć jedno: nie wymagać od dziecka niestworzonych rzeczy. Bo przyczyną takich nerwic u dzieci są często duze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 988

.. ...objawy powoli ustępują po Xanaxie, ale mam słabosć mięśni lewej strony przez cały czas, może to skutek uboczny leku? Chozę wsłuchana w swój organizm 24/h, wiecznie zestresowana, przerażona... Oli 31 i Patek... Moje gg jest: 4644686 Wrocilam wlasnie z mamografii i USG - wszystko jest ok,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 23

.. ...zależna,jak kiedyś od xanaxu.Już kiedyś leczyłam się przeciwdepresyjnymi.Kuracja trwała prawie trzy lata i została przerwana od razu przez lekarza ogólnego.A już było dobrze i byłam na małej dawce podtrzymującej.Niestety brany przeze mnie lekmiał skutki uboczne.Jestem osobą szczupłą,a..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 42

.. ...zwiększała powoli dawkę. Xanax * przymula * troszkę, ale w porównaniu z lekami depresyjnymi ma bardzo mało skutków ubocznych, Nie brałam nigdy 1 mg, mi wystarczało 0,25 + oddychanie. Xanax uzależnia, zwłaszcza takie duże dawki, ale jeśli masz ataki paniki + kołatania serca na tle..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...uspakajających typu xanax.Będziesz się po nich lepiej czuć.Ale niestety one uzależniają.Bardzo często przepisują je lekarze domowi i neurolodzy.Jeśli wyniki badań będą dobre nie wstydż się i idż do psychiatry.Teraz jest naprawdę dużo leków przeciwdepresyjnych z możliwie małymi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 774

.. ...zrobić. Otóż,zażywałam xanax ( a raczej jego odpowiednik alprox ).Poszłam przedwczoraj do mojej lekarki, że mam zawroty w głowie i wymioty.Wiecie co mi powiedziała? - to nie od leku - proszę dalej zażywać.Ja natomiast ciekawska wyczytałam,że może organizm sam się wzbraniać od leku i..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...ale teraz po 0.75mg Xanaxu jest już w porządku. Jeszcze tydzień lub dwa i powinienem już coś więcej wiedzieć tj. czy lek na mnie działa itp. jestem dobrej myśli, a jeżeli lek nie zadziała to będę próbował następnego, aż do skutku. Oprócz senności w dzień i pobudzenia w nocy, nie mam..

Jak wyleczyć nerwicę lękową? - Str. 2

.. ...dobrze się czułem po xanaxie, ale 3 tygodnie i jakby przestał działać.Narazie funkcjonuje tylko dzięki clonozepanowi, inaczej nie wyszedł bym nawet z domu.Wcale sie tak zle po nim nie czuje, wręcz przeciwnie, zaczynam wtedy mysleć ,moge sie skupić i skoncentrować.Musze tylko walnąć kawkę..

Mój pierwszy dzień z ,,Xanax-em,,

.. ...pierwszą dawkę leku ,,Xanax,, 0,5mg.Będę się starał dzień po dniu opisywać jego działanie na mnie.Proszę też o ewentualne pytania i sugestię gdyż sam mogę nie wychwycić wszystkiego,tz.skutki uboczne jak też te dobre strony działania leku.Pozdrawiam serdecznie i życzę uśmiechu.Piotr...