Xanax ulotka

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 11

.. ...psychiatrę, a ta przepisała mi xanax.Zadziałał rewelacyjnie. Po roku brania czułam się bardzo dobrze.Psychiatra nawet mnie nie uświadomił że są to leki bardzo uzależniające,wręcz zakazał mi czytania ulotki.Brałam sobie te leki przez 8 lat, co prawda w niewielkiej dawce bo 0,5mg na dzień..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 543

.. ...świetnie. Kiedyś brałam xanax odstawiałam pomału. Według ulotki dołączonej do opakowania jednocześnie biorąc Pramolan. Musisz jednak zapytać lekarza czy leki nie mają żadnych interakcji czy można je przyjmować równocześnie. Moni2572, ja nie mowie, ze branie psychotropow nic nie daje...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 876

.. ...tak trzeba.Neurol to xanax,nie brałam żadnego z tych leków,tam jest i przeciwdepresyjny mianserin,przeciwlękowy,przeciwpadaczkowy i ta pernazyna?nic dziwnego że jesteś oszołomiony?zrobisz jak zechcesz ja bym poszukała innego lekarza...a jestem z tym ostrożna.Tylko nie czytaj..

Dodatkowe skurcze - Str. 3

.. ...ja miałam przypisany xanax,lecz mam manię czytania ulotek ,było tam cos o obniżeniu sie cisnienia no i oczywiscie nie wziełam.Stwierdziłam ,ze swoje mam zbyt niskie ,beta - bloker mi obniza i teraz jeszcze xanax.Być moze gdybym brała leki wyciszające nie miałabym uczucia leku,byłabym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 112

.. ...przestalam sie wspomagac xanaxem0.5 tym o przedluzonym dzialaniu( nie bralam duzo , tylko pol tabletki rano i wieczorem ).Xanax najpierw sprobowalam nei brac wieczorem i udalo sie,spalam jak dziecko, rano jednak bylo gorzej, ale w koncu nei biore i rannej dawki )Widze ,ze ten stymuloton..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 574

.. ...bez sił i wogóle:/ A xanaxu nie wezmę za żadne skarby świata.Przeczytałam ulotkę i nie zamierzam tego nawet do buzi wziąść.Oszalał chyba z tym lekiem:/ Jak przeczytałam ulotkę to tak się wkurzyłam że wszystko się we mnie trzęsło:/ i jeszcze jedna osoba mnie wkurzyła:/ jednym słowem dzień..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 762

.. ...przepisał mi tabletki XANAX SR 0,5mg .Jak przeczytałam ulotke to sie przeraziłam boje sie ze mnie totalnie otumania!czy ktos z was zna te tabletki??????????????? Witaj Pervertor To że tu się odważyłeś napisać już uważam za duży plus i przyznałeś się do tego ze jesteś alkoholikiem ,ja..

SIADH (zespół nieadekwatnego wydzielania wazopresyny) po SSRI/SARI

.. ...inne leki( mianserynę, xanax, zolafren ) tez naczytałem się ulotek i zadnych efektów ubocznych nie miałem, ktore byly w ulotce. Nie ma takiej mozliwosci, aby po naczytaniu się ulotek, u kogos nastąpiło zatrzymanie moczu, tylk odlatego ze sobie to wmówił. Serdecznie pozdrawiam kolegę z..